Skocz do zawartości
Jakubek2909

Automatyczne uruchamianie ponownie

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu podczas grania wyskakuje komunikat "system windows zostanie zamknięty w ciągu mniej niż minuty" po czym uruchamia sie ponownie, dzieje się tak co pół godziny-godzine a czasem dwie, zależy. Dodam że pare razy wyskoczyło mi też ze komputer napotkał problem i zostanie naprawiony (bluescreen) szukałem już wszędzie rozwiązania problemu jak i robiłem wiele rzeczy zeby temu zapobiec ale nic nie pomaga i męczę sie z tym 2 miesiące. Robiłem formaty, zmieniłem płytę główną i wiele innych ale nic nie pomaga, wie ktoś o co może chodzic?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba wirus - sprawdź dokładnie; jak pojawi się ten komunikat uruchom cmd w trybie administratora i wpisz

shutdown -a

anuluje zamykanie

jeśliby polecenie zadziałało, a problem nie zniknął możesz zrobić sobie pliczek z tym poleceniem do klikania

problem dziwny, ale u mnie też kiedyś był - tylko u mnie był rzadki, tzn parę razy na rok- i na pewno nie wirus; jeśli po reinstalacji występuje chyba? jakieś urządzenie - zachowuje się dziwnie i system interpretuje to jako atak na system czy zagrożenie, dlatego zamyka

ps - albo coś z internetu - sprawdź programy z permanentnym połączeniem, wyłączaj czasowo i sprawdzaj 

Edytowane przez glauks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...