Skocz do zawartości
Dominor11

Dziwna sytuacja związana z ramem

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja wyglądała następująco;

- testowałem pojedynczo każdą kość ramu memtestem,

- po zmienieniu z poprzedniej na kolejną, pc w ogóle nie chciał wstać, tzn. nie odpalał się w ogóle, żadne światełka na nim się nie świeciły, tak jakby był odcięty od zasilania

- wpięcie wszystkich kości ramu, nie dało żadnego skutku, ogolnie każda kość jest sprawna, więc nie wiem czy w nich leży problem

- sytuacje taką miałem też już z 2 miesiące temu przy kupnie nowej kości ram, ale potem jak przestałem eksperymentować, to nie było tego problemu, występuje to tylko przy wyciąganiu i wkładaniu.

- pc zadziała dopiero wtedy, jak na jakieś 5 albo 10min odetne go kompletnie od zasilania, wtedy wystartuje na tym jednym ramie.

- kabel od zasilacza jest na bank dobry, bo sprawdzałem na nowym i było to samo, sam zasilacz przechodził testy obciążeniowe i nie było żadnych problemów. Ja osobiście podejrzewam, że może to tkwić w płycie głównej.

Ogólnie nie musimy tego problemu rozwiązywać, bo po stestowaniu tych ramów, nie będę ich przekładać, ale może ktoś będzie wiedział o co tu chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opisałeś wszystko tylko nie to co trzeba. Jakie moduły i jaka platforma. Najpierw zrób clear cmos i może magicznie zacznie śmigać.  

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Kurczę, obstawiam cały czas koniec epoki PIS w przyszłym roku, w mechanizmie podobnym do końca ziębitów. W skrócie był kiedyś taki facet Jerzy Zięba, który sprzedawał suplementy z narzutami typu 2600% lecząc raka witaminą C, wszystko witaminą D3 i inne takie, typu powiększanie cycków hipnozą. Swój okres wspaniałości miał mniej więcej 10 lat temu. Stopniowo jego zwolennicy po prostu wymarli. Targetował się głównie na bogate emerytki, które czuły się obudzone i oświecone jego "wiedzą". Obecnie działa dalej, ale to jest już kompletna nisza. Zadziałał dobór naturalny. Podobnie wygląda to dla mnie z zasadniczą częścią elektoratu PIS, w tym okresie pandemicznym dużo antyszczepów wymarlo albo odwróciło sie od tego ruchu. Ogólnie nadumieralność była przede wszystkim wśród osób starszych, gdzie mamy nadreprezentację zwolenników PIS (co jak najbardziej jest racjonalne z punktu widzenia tych osób i w żadnym razie nie świadczy o ich głupocie), co więcej nadal mamy nadumieralność wobec średniej wieloletniej, muszę się zebrać i tu wrzucić o tym jakieś materiały. Gospodarczo wyglądamy niewesoło, ja uważam, że się nie uchronimy przed taką prawdziwą chwilową recesją (spadek PKB w cenach stałych), te wysokie prognozy światowego wzrostu od analityków, wydają mi się nienadmiernie racjonalne (jeżeli wojna się mocniej rozkręci, to być może eksplodują nominalne wydatki na zbrojenia i/lub na odbudowę lub rekultywację zniszczonych obszarów, no ale na poziom życia się to nie przełoży). Zatem uważam po prostu, że PIS przegra najbliższe wybory na takiej zasadzie: "cokolwiek nowego, z nowymi nadziejami i do przodu". Jak oglądam takie materiały to jednak muszę być może się głębiej zastanowić, co tu się w tej Polsce wydarzy.
    • Bujdy na resorach opowiadasz   amd dalej będzie utrzymywać tą platformę am4 przez długi czas ,nie po to naklepała procków róznych modeli w różnych przedziałach cenowych żeby sobie pryknąć za chwilę   identycznie jest z intelem dalej utrzymuje gen 10,11 i utrzymywać będzie  i z490,z590,b560  dalej mają się dobrze i mieć będą nie liczę już nawet pochodnych jak h410,b460,h510,h470
    • Nie biegam za wiele. Podjazd czasem pozamiatam, bo jeszcze drogi nie mam. W tym roku światło. Za rok droga. Klatki i okien wspólnych nie mam w mieszkaniach przeważnie są.  Reszta nowa to nie ruszam.  Ale mam obok mieszkania bez wspólnoty chyba. 2 pietra z wejściami od zewnątrz to tam w sumie jest jak z domem. Właśnie nie wiem jak oni ogarniają temat remontu. Ale to na wynajem większość, wiec pewnie bez funduszy i planów na przyszłość. 
    • Wydaje się, że ceny laptopów będą szły w górę. Wydaje mi się, że to ostatni gwizdek, żeby w przeciągu najbliższych miesięcy kupić laptopa, który będzie jeszcze tani.
    • Ale co tu jest oderwane bo nie wiem o co chodzi? Jak chcesz zarządzać lub administratorować to możesz za to przyjmować kasę, jako mieszkaniec. Decyzje są wspólne ale to do podwyżek trzeba przekonywać ludzi a nie odwrotnie. A weto nie ma sensu, wszyscy chcą źle dla wspólnoty a Ty jeden dobrze? Ja nie widziałem jeszcze złej uchwały u nas, pod głosowanie trafia to co ma byc uchwalone. Jak administracja/zarząd działa na niekorzyść wspólnoty to się ich zmienia a nie szuka weta. No Ty biegasz sam, z farbą, dach naprawiać, piec zmieniać. U mnie po sądach biega administrator i wygrywa 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...