Skocz do zawartości
mag_zbc

Microsoft kupił Activision Blizzard

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, crush napisał:

No dobrze ale co to ma do obecnej sytuacji? Uczepiliście się tych 4 złotych, a nawet jak będzie 200 to i tak to będzie lepszy deal niż 300 za jedną grę.

A uczepiłem się bo bazując na polskich forach, wpisach na fejsie, serwisach growych i ogólnie sekcjach komentarzy idzie odnieść wrażenie, że główną siłą X`a jest ten cały gamepass za 4 PLN. Już nawet nie podniecają się różnicą w mocy jak było na początku tylko 4PLN.

To samo jak są wszelakie newsy o kolejnej pozycji Sony na PC, idzie odnieść wrażenie, że z całej sytuacji najbardziej cieszy się obóz zielonych, że niebiescy tracą Swój kolejny exclusive.

 

Edytowane przez bardak
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry to nie filmy.

Netflixowi bliżej do takiego Google Stadia lub Xcloud niż Xbox pass.

Edytowane przez kadajo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, crush napisał:

No dobrze ale co to ma do obecnej sytuacji? Uczepiliście się tych 4 złotych, a nawet jak będzie 200 to i tak to będzie lepszy deal niż 300 za jedną grę.

W takiej sytuacji lepiej kupić grę na własność i grać do upadłego niż zapłacić za abonament i mieć dostęp na ograniczony czas :P 

Lubię GP, ale nie podoba mi się ten hurraoptymizm. Swoją drogą przy ciągłych promocjach i możliwości wyrwania GP za 4 zł to 25 mln użytkowników (PC+konsola+chmura) to strasznie mało. PS Plus w porównaniu do GP jest bardzo wybrakowany i jakimś cudem ma prawie 50 mln subskrybentów. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, bardak napisał:

Jak tak dalej pójdzie to będzie trza kupić Xa do większości gier a PS5 trzymać dla 2 czy 3 exów w roku.

Mnie do tej pory jeszcze ani jeden ex wydany na PS5 nie zainteresował na tyle, aby kupić tą konsolę i to z tego co się zapowiada nie zmieni się przez najbliższy przynajmniej rok, albo i więcej :E

Jeszcze, żeby nie wyszło, że PS5 będzie się dopiero opłacać kupić na koniec generacji i ograć te kilka exów co naprawdę kogoś interesują, oczywiście pod warunkiem, że nie wyjdą wcześniej na PC :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, slafec napisał:

W takiej sytuacji lepiej kupić grę na własność i grać do upadłego niż zapłacić za abonament i mieć dostęp na ograniczony czas :P 

Lubię GP, ale nie podoba mi się ten hurraoptymizm. Swoją drogą przy ciągłych promocjach i możliwości wyrwania GP za 4 zł to 25 mln użytkowników (PC+konsola+chmura) to strasznie mało. PS Plus w porównaniu do GP jest bardzo wybrakowany i jakimś cudem ma prawie 50 mln subskrybentów. 

Jest dłużej na rynku i miał łatwiejszy start bo konsola sony swego czasu była bardziej popularna. Ale jak tak dalej pójdzie to Sony zostanie z 50 mln. nieaktywnych kont.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, bardak napisał:

A uczepiłem się bo bazując na polskich forach, wpisach na fejsie, serwisach growych i ogólnie sekcjach komentarzy idzie odnieść wrażenie, że główną siłą X`a jest ten cały gamepass za 4 PLN. Już nawet nie podniecają się różnicą w mocy jak było na początku tylko 4PLN.

Przecież jak wrzucą coś ciekawego to dalej i to nawet bardzo opłaca się dać i te 40pln w pełnej cenie za dostęp do tej biblioteki, a nawet i więcej.
Robią promocje za 4zeta to spoko, można dodatkowo skorzystać :E

A ja osobiście i tak te gry co najbardziej mnie interesują to biorę pełniaki. A w przypadku takiej Forzy Horizon 5 od razu poszła wersja premium, która ma w pakiecie wszystkie dodatki i bajery.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanboje PS5 mają prawo czuć się zrobieni w bambuko - od kilku tygodni jakieś niejasne zapowiedzi odpowiednika Passa dla PS5, wielkie oczekiwanie i... nagle MS wyskakuje z czymś takim. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Element Wojny napisał:

Fanboje PS5 mają prawo czuć się zrobieni w bambuko - od kilku tygodni jakieś niejasne zapowiedzi odpowiednika Passa dla PS5, wielkie oczekiwanie i... nagle MS wyskakuje z czymś takim. 

 

Dlatego nigdy nie opłaca się być fanbojem czegokolwiek :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kadajo napisał:

Jest dłużej na rynku i miał łatwiejszy start bo konsola sony swego czasu była bardziej popularna. Ale jak tak dalej pójdzie to Sony zostanie z 50 mln. nieaktywnych kont.

2010 PS Plus, XGP 2017 - to już 4 lata? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

Fanboje PS5 mają prawo czuć się zrobieni w bambuko - od kilku tygodni jakieś niejasne zapowiedzi odpowiednika Passa dla PS5, wielkie oczekiwanie i... nagle MS wyskakuje z czymś takim. 

 

I płatne patche podbijające rozdzielczość i fpsy w grach :hahaha:

Przecież to jest komedia co obecnie odwala Sony z PS5 :E i jeszcze podwyżki gier, aby graczom PS było lepiej :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, lukadd napisał:

I płatne patche podbijające rozdzielczość i fpsy w grach :hahaha:

Przecież to jest komedia co obecnie odwala Sony z PS5 :E i jeszcze podwyżki gier, aby graczom PS było lepiej :E

Już teraz wygląda to fatalnie dla Sony, a co będzie za rok-dwa kiedy ex'y MS zaczną wychodzić jeden za drugim ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lukadd napisał:

Mnie do tej pory jeszcze ani jeden ex wydany na PS5 nie zainteresował na tyle, aby kupić tą konsolę i to z tego co się zapowiada nie zmieni się przez najbliższy przynajmniej rok, albo i więcej :E

Jeszcze, żeby nie wyszło, że PS5 będzie się dopiero opłacać kupić na koniec generacji i ograć te kilka exów co naprawdę kogoś interesują, oczywiście pod warunkiem, że nie wyjdą wcześniej na PC :E

Nie wiem, jakbym miał wybierać konsola (jakakolwiek) czy PC to konsola. Kupiłem/złożyłem ponad dwa lata temu budę z Super 2070, żeby zastąpił PS4 a PS5 kupić kiedyś tam. Pograłem w kilka gier, w zasadzie większość tytułów, które jednak przeszedłem na PS4. Pomijając większą ilość FPS nie odczułem abym grał w coś lepszego niż grałem na PS4. Z nowości przeszedłem Valhallę i tyle. W końcu kupiłem jednak Ps5 i jakoś mi się lepiej gra na nim niż na PC. Tak, wiem, że mogę podpiąć go pod TV ale jakoś nie odczuwam potrzeby i pociągu do grania na PC.

A obecne zawirowania na rynku i ceny sprzętu, no w zasadzie albo trzeba nie liczyć się z kasą albo być idiotą aby ładować się w granie na PC. 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lukadd napisał:

I płatne patche podbijające rozdzielczość i fpsy w grach :hahaha:

Przecież to jest komedia co obecnie odwala Sony z PS5 :E i jeszcze podwyżki gier, aby graczom PS było lepiej :E

Sony na końcu samo dołączy do Xbox Pass ?

  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kadajo napisał:

Dlatego nigdy nie opłaca się być fanbojem czegokolwiek :E

Metalu można. :D  :devil:

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

Fanboje PS5 mają prawo czuć się zrobieni w bambuko - od kilku tygodni jakieś niejasne zapowiedzi odpowiednika Passa dla PS5, wielkie oczekiwanie i... nagle MS wyskakuje z czymś takim. 

 

Fanboje PS5 mają prawo być źli na siebie samych. Sony nie wydało żadnego oświadczenia, a ludzie (w większości jakieś pismaki w stylu ppe) ogłosili, że Sony tworzy GP. 

Tak samo jest teraz z newsami, że Sony wprowadzi kompatybilność z PS3. Masa fake newsów i później będzie płacz, że złe Sony, bo miało dodać gry z PS3 i nie dodało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Stjepan666 napisał:

Sony, Piekło Czeka. :devil: sobie z tej okazji posłucham.

Też sobie posłucham.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne ex'y dostępne na PS które chciałbym ograć to : GoT, Shadow Of The Colossus i Persona 5 Royal. I to by było na tyle :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, lukadd napisał:

Też sobie posłucham.

U mnie leci z CD oryginalnego, mam jeszcze na kasecie i winylu. :E  To się zadziało, Warcraft 4 chcę i strzelankę w Star Craft chcę i cRPG singiel w Warcraft chcę. :E

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, slafec napisał:

Fanboje PS5 mają prawo być źli na siebie samych. Sony nie wydało żadnego oświadczenia, a ludzie (w większości jakieś pismaki w stylu ppe) ogłosili, że Sony tworzy GP. 

Tak samo jest teraz z newsami, że Sony wprowadzi kompatybilność z PS3. Masa fake newsów i później będzie płacz, że złe Sony, bo miało dodać gry z PS3 i nie dodało..

No i tak właśnie się kończy patrzenie ślepo na markę i pisanie "ale sony sprzedło więcej konsol" no i co z tego że sprzedało więcej konsol jak te stoją i się kurzą a w tym czasie M$ robi takie ruchy na rynku ze niedługo te konsole Sony zakurzone będą trafiać do lombardów i na olx i tak nikt ich kupić nie będzie chciał. Oj Sony jak nisko upadłeś.

Jedyne co ich teraz ratować może to... wydawanie gier na PC ?

Edytowane przez kadajo
  • Like 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, slafec napisał:

Sony nie wydało żadnego oświadczenia, a ludzie (w większości jakieś pismaki w stylu ppe) ogłosili, że Sony tworzy GP. 

I może o to właśnie chodzi :D Ktoś puścił plotę, wszyscy czekają na Sony, a szach-mat robi MS.

Ciekawe kto wypuścił tą plotę ?... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, mag_zbc napisał:

Same studia to rzecz drugorzędna, razem ze studiami przejęli prawa do IP. Mogą sypnąć groszem, odtworzyć zespół i dać prikaz żeby tworzyć nowe, pełnoprawne odsłony Warcrafta czy Starcrafta.

Ogarnięcie takiego molocha zajmie kilka lat, nawet jak zaczną teraz nad czymś pracować to wyjdzie na koniec generacji.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kadajo napisał:

Sony na końcu samo dołączy do Xbox Pass ?

Przynajmniej nie będzie problemu jaki sprzęt wybrać. Będzie tylko jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kadajo napisał:

No i tak właśnie się kończy patrzenie ślepo na markę i pisanie "ale sony sprzędło więcej konsol" no i co z tego że sprzedało więcej konsol jak te stoją i się kurza a w tym czasie

Gdyby MS brało pod uwagę wyniki sprzedaży tylko tu i teraz to nie wykładałoby takiej kasy na kolejne przejęcia. Oni planują długofalowo a prawda jest taka że za 2-3 lata większość ex'ów będzie po ich stronie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak CoD nie wyjdzie na PS5 to duża strata odnosząc jak sprzedają się gry z tej serii. Xbox ma silny argument.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • z GPU może być jeszcze PowerColor RX 7900 XT Hellhound Spectral White (biale lub niebieskie ledy)
    • Witam, zamierzam sam zainstalować sobie monitoring wokoło domu i mam pytanie, ponieważ jestem laikiem. Czy można tak połączyć kamery za pomocą tych extenderów? 
    • Postaram się podrzucić następnym razem, jak będę na miejscu. Jak byłem ostatnio, to tyle pamiętam, że łapało LTE2100 z przekaźnika na odległości niecałych 4 km, a moc sięgała niżej niż -90dBm. Ogólnie tragedia z wczytaniem najprostszej strony internetowej, u 3 operatorów podobnie.   Powiem tak - została ta antena wybrana i zamontowana przez "fachowca" na zlecenie innych domowników. Ja się na tym tak nie znam, ale zanim się dowiedziałem jeszcze co tam w ogóle zostało zamontowane, to czułem już, że to będzie bubel, bo co innego może taki "fachowiec" zamontować. No i widzę, że moje przypuszczenia się potwierdzają. Żadnej poprawy to nie da? Bo trochę teraz ciężko będzie to zdjąć i rozmontować, nie wspominając już o poniesionych kosztach i ewentualnych następnych kosztach zakupu nowej anteny. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na resztę pytań dotyczących routera? Na przykład takie złącza to pewnie i tak zawsze będą te same, więc niezależnie od anteny router chyba można wybrać już teraz (mogę się mylić!). Chciałbym szczerze mieć coś ogarnięte przez majówką, o ile jest to osiągalne.
    • Witam po rocznej przerwie ; -). Odnawiam temat. Jak można łatwo odgadnąć, w poprzednim roku nic nie wyszło z kupna PC. Nic jednak straconego, gdyż jestem aktualnie gotowy do kupna gotowego zestawu lub zbudowania własnego PC. Budżet za samą jednostkę z softwarem (OS + Office) +/- 10000zł. Mogę dołożyć, o ile będzie miało to sens. Na początek, znalazłem taką oto promo w X-KOM: https://www.x-kom.pl/p/1220819-desktop-g4m3r-hero-i7-14700f-32gb-1tb-rtx4070s-w11x.html?sm=lowcygier Czy to dobra oferta? Czy też lepiej zbudować własną maszynę od zera?    
    • Świetne rady, autor tematu gra w 3440x1440, więc jakim cudem warto zmieniać 4070Ti na 4070Ti Super, skoro premiera RTX 5000 jest tak nieodległa ? Zanim braknie mu 12GB VRAM w tej rozdzielczości to będzie premiera RTX 6000. Więc @andriejek69 jak masz zmieniać teraz kartę to albo coś dużo mocniejszego, albo czekaj na nowe RTXy. Chyba, że faktycznie chcesz pograć w Cyberpanka z Path Tracingiem, ale tam nawet 4070Ti Super z 16GB to będzie za mało. Zrobisz ja uważasz, ale osobiście uważam taką zmanię za kompletnie bezsensowną, bo obecna kara Ci wystarczy do tej rozdzielczości, a jak zmieniać to na 4090, żeby faktycznie poczuć różnicę, teraz dostaniesz 10% to wydajności. Jedyna opcja to sprzedaż obecnej karty za dobrą cenę i niewielka dopłata.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...