Skocz do zawartości
mag_zbc

Microsoft kupił Activision Blizzard

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do tych wszystkich obrońców GP. Nie przeszkadza wam, że realnie nie dostajecie dostępu do pełnej wersji gry?

  • Confused 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Element Wojny napisał:

Widzisz - I w tym momencie dla mnie jako klienta który chce kupić konsolę dla dzieciaków zakup PS mija się z celem bo na start musiałbym kupić nie tylko konsolę ale też ileś tam gier - w GP jest ich od groma a dzieciakom nie trzeba żadnego ex'a spod szyldu FF tylko dużego wyboru. 2 lata w cenie, a potem idę na Łowców i dalej mają GP za grosze. I też rozważaliśmy ALL ACCESS ;) 

Gdybym brał na premierę Pre-Ordera nie za gotówkę to drugi raz kupiłbym pewnie też w programie ALL ACCESS bo i tak opłacam GAME PASSA a przecież po to się kupuje ten "dekoder" Microsoftu ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kris194 napisał:

Mam pytanie do tych wszystkich obrońców GP. Nie przeszkadza wam, że realnie nie dostajecie dostępu do pełnej wersji gry?

Co masz na myśli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że gamepass nie oferuje dostępu do dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kris194 napisał:

Mam pytanie do tych wszystkich obrońców GP. Nie przeszkadza wam, że realnie nie dostajecie dostępu do pełnej wersji gry?

Masz na myśli, że kolejne 5 DLC będzie trzeba dokupić oddzielnie, skórki w sklepie i inne pierdolety :ENo jak "wypożyczysz" na czas nie określony sobie grę na np. steam za 250pln to też przecież te DLC będziesz musiał dokupić jeśli w ogóle będziesz chciał je tykać :E  

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Kris194 napisał:

To, że gamepass nie oferuje dostępu do dodatków.

Jak dla mnie to żaden problem. Dodatki w grach AAA za dużo nie wnoszą. Zawsze można do takiego tytułu wrócić kupując go na wyprzedaży jako FULL za grosze.

Edytowane przez kadajo
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kris194 napisał:

Mam pytanie do tych wszystkich obrońców GP. Nie przeszkadza wam, że realnie nie dostajecie dostępu do pełnej wersji gry?

Nie. Większość gier i tak kończę na siłę, większość DLC ssie po same kule.

Edytowane przez Lypton
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Element Wojny napisał:

Jeszcze w zeszłym roku rozważaliśmy zakup konsoli dla dzieciaków i w grę wchodził tylko XSX głównie ze względu na 24 miesiące bezpłatnego GP Ultimate w cenie. Seryjnie z ich biblioteką przez 2 lata nie musiałbym kupować żadnej gry, to co jest w GP bezproblemowo by im wystarczyło. A jak by to wyglądało z PS4/PS5 ? 

Zapomniałem dodać więc pozwól że dokończę:

W cenie jednego abo. można dodatkowo odpalać gry na PC i konsoli więc pewnie u Ciebie by wyglądało to tak że dzieci na XSX pykałyby na TV a Ty w drugim pokoju na PC korzystając z ALL ACCESS bo przecież i tak kupujesz GAME PASSA a sprzęt po zakończeniu umowy zostałby już u Ciebie. Podsumowując. Korzysta na tym cała rodzina.

17 minut temu, kadajo napisał:

Ostatnio w pracy się mnie kolega zapytał, czy polecam bardziej X czy PS5. Powiedziałem wprost żeby brał X bo weźmie od razu Pasa Ultimate i ma tyle gier dla dzieciaków ze głowa mała. Lepsze to niż kupowanie co chwile czegoś za ponad 200zl. Wytłumaczyłem mu dokładnie co i jak i już grają na XSX. Najlepsze ze jak mu podesłałem info o przejęciu AB to odpisał... pewnie abo podrożeje :E

I dobrze mu doradziłeś, zresztą pracowałeś w branży więc ogarniasz te tematy lepiej niż zwykły zjadacz chleba ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Sheeneek napisał:

 

@Element Wojny a podziekowal, sprawdze ta metode bo nie wiedzialem

Ja na Łowców wpadam z rzadka ale co tam jestem to prawie zawsze jakieś mega deale na GP. Wiele z tych ofert jest niby tylko dla nowych a w komentarzach ludzie piszą dokładnie co zrobić by działały też u stałych bywalców. Jak byłem przed świętami kolesie zrobili tam jakiś łączony deal, 3 oferty kombinowane które razem dawały chyba z rok GP Ultimate za 100 zł czy coś takiego. Zaglądaj tam częściej. 

Zresztą sam zobacz:

44

55

66

Edytowane przez Element Wojny
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Rafalxxx napisał:

ale co mnie to obchodzi skoro ja nic placic nie musze?

To że Ty nie płacisz nie znaczy że jest to "za darmo"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Element Wojny napisał:

Ja na Łowców wpadam z rzadka ale co tam jestem to prawie zawsze jakieś mega deale na GP

https://tanigamepass.pl/

ŁG jakiś czas temu otworzyli specjalną stronę, gdzie łatwo można sprawdzić aktualne promocje na GP. Kombinując można sporo zaoszczędzić.

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, slafec napisał:

https://tanigamepass.pl/

ŁG jakiś czas temu otworzyli specjalną stronę, gdzie łatwo można sprawdzić aktualne promocje na GP. Kombinując można sporo zaoszczędzić.

O super, czyli nawet specjalną stronę już zrobili :D 

Plusem ŁG jest jednak to że tam w komentarzach ludzie często piszą jak ofertę "tylko dla nowych" można za pomocą kilku myków przekształcić w ofertę "dla wszystkich" ;) 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.01.2022 o 16:09, Element Wojny napisał:

Czas pokaże, mam wrażenie że to jeszcze nie koniec niespodzianek ze strony MS. 

?

 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, azgan napisał:

?

 

Łoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo !!!!

Dawno nie widziałem czegoś tak zajebistego ! :D :D :D 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się podniecają jak to super że Microsoft kupił Acti/Bli$$ ale nikt nie widzi ze to finalnie my oberwiemy :E 

 

Z jednej strony się ciesze, bo to jedyna mozliwośc by coś sie tam zmieniło i ten rak został wyleczony, ale z drugiej strony ludzie kompletnie nie widzą że małomiętcy zakładają nam pętle na szyje, no ale jest super memy mozna porobić i hahaha jupi :) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, slafec napisał:

https://tanigamepass.pl/

ŁG jakiś czas temu otworzyli specjalną stronę, gdzie łatwo można sprawdzić aktualne promocje na GP. Kombinując można sporo zaoszczędzić.

 

12 godzin temu, Element Wojny napisał:

O super, czyli nawet specjalną stronę już zrobili :D 

Plusem ŁG jest jednak to że tam w komentarzach ludzie często piszą jak ofertę "tylko dla nowych" można za pomocą kilku myków przekształcić w ofertę "dla wszystkich" ;) 

Tylko poradnik nie uwzględnia zakupów przez VPN.

Obecnie najtańszą opcją jest zakup 3x 12miesięcy GOLD + tydzień lub miesiąc GP Ultimate, wtedy po konwersji będziemy mieć 3 lata GP Ultimate.
12 miesięcy Gold kupowanego na Turcję przez VPN wychodzi ~120zł. Więc finalnie można mieć 3 lata GP Ultimate za niecałe 400zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Tomz napisał:

 

Tylko poradnik nie uwzględnia zakupów przez VPN.

Obecnie najtańszą opcją jest zakup 3x 12miesięcy GOLD + tydzień lub miesiąc GP Ultimate, wtedy po konwersji będziemy mieć 3 lata GP Ultimate.
12 miesięcy Gold kupowanego na Turcję przez VPN wychodzi ~120zł. Więc finalnie można mieć 3 lata GP Ultimate za niecałe 400zł.

I da sie z tym tez zrobic tak zeby w gry grac na swoim koncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, joloxx9 napisał:

Wszyscy się podniecają jak to super że Microsoft kupił Acti/Bli$$ ale nikt nie widzi ze to finalnie my oberwiemy :E 

 

Z jednej strony się ciesze, bo to jedyna mozliwośc by coś sie tam zmieniło i ten rak został wyleczony, ale z drugiej strony ludzie kompletnie nie widzą że małomiętcy zakładają nam pętle na szyje, no ale jest super memy mozna porobić i hahaha jupi :) 

Komu zakłada temu zakłada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, joloxx9 napisał:

Wszyscy się podniecają jak to super że Microsoft kupił Acti/Bli$$ ale nikt nie widzi ze to finalnie my oberwiemy :E 

Podniecenie nie wynika z tego, że MS kupił AcBliz tylko z tego, że ta marka pod wodzą Koticka była skończona - równia pochyła w dół dla takich tytułów jak WoW, CoD itd. itd.  która ma rzesze fanów i jakakolwiek zmiana to nadzieja na uratowanie marki.

Gorzej być nie może, nawet jak dostaniemy po kieszeniach to było nieuniknione, zwłaszcza patrząc na obecną politykę A-B. Sukces Diablo Immortal już całkiem spowodowałby kierunek w gry mobilne, więc nie, finalnie nie oberwiemy - może być lepiej, nie będzie gorzej, a drożej i tak będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kadajo napisał:

Komu zakłada temu zakłada ;)

Patrząc na media społecznościowe to wielu osobom, nikt wszyscy pieją z zachwytu a brakuje głosów rozsądku, no ale jak napisałem wyżej "gogo microsoft zniszcz sony" etc. 

 

7 minut temu, Krzkra napisał:

Podniecenie nie wynika z tego, że MS kupił AcBliz tylko z tego, że ta marka pod wodzą Koticka była skończona - równia pochyła w dół dla takich tytułów jak WoW, CoD itd. itd.  która ma rzesze fanów i jakakolwiek zmiana to nadzieja na uratowanie marki.

Gorzej być nie może, nawet jak dostaniemy po kieszeniach to było nieuniknione, zwłaszcza patrząc na obecną politykę A-B. Sukces Diablo Immortal już całkiem spowodowałby kierunek w gry mobilne, więc nie, finalnie nie oberwiemy - może być lepiej, nie będzie gorzej, a drożej i tak będzie

Dlatego napisałem, że z jednej strony się cieszę bo era kotticka powinna się skończyć i to nam na pewno wyjdzie na dobre, aczkolwiek czy gorzej być nie może to się zobaczy. Bo jest spora szansa że wpadliśmy z deszczu pod rynne, w końcu "gigant z Redmont" jak to wiecznie piszą pismaki musi kiedys odzyskać to co wpakował w gejpassa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, joloxx9 napisał:

Patrząc na media społecznościowe to wielu osobom, nikt wszyscy pieją z zachwytu a brakuje głosów rozsądku, no ale jak napisałem wyżej "gogo microsoft zniszcz sony" etc.

Wszystko ma swoje dobre i złe strony. Po co się martwić na zapas. ;)
It's only games.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Sheeneek napisał:

I da sie z tym tez zrobic tak zeby w gry grac na swoim koncie?

Przecież ty kupujesz to na swoim koncie, nie trzeba zakładać nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, kadajo napisał:

Wszystko ma swoje dobre i złe strony. Po co się martwić na zapas. ;)
It's only games.

Nie martwię na zapas ale dziwie że tak mało ludzi widzi też druga stronę medalu, może nie chcą jej widzieć :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hexen wróci, COD nie będzie wydawany co roku, pewnie marki Blizzarda takie jak Warcraft i Starcraft wrócą później też, Koticka nie będzie ja się cieszę.

 

Cytat

Ja powiem tak.
Jak sie nie ma dobrych exclusivow by walczyc z grami od Sony to trzeba sobie je kupic.

Troche taka sytuacja jak kiedys w Realu Madryt, trzeba bylo wydac kosmiczne pieniadze by cos osiagnac i budowac dobry team. Tylko, ze wtedy taka Barca grajac wychowankami i tak ich pyknela.

Tak samo bedzie miedzy XBox a PS. Microsoft moze sobie wydawac nawet i sto miliandrow a Sony swoimi exclusivami i tak ich zniszczy.

Cytat z GOLa, nieźli tam są. :rotfl:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tomz napisał:

Przecież ty kupujesz to na swoim koncie, nie trzeba zakładać nowego.

Mowisz ze ze swojego konta (na UK) moge wbic do sklepu Tureckiego z VPN i normalnie kupic do niego ultimate za grosze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...