Skocz do zawartości
mag_zbc

Microsoft kupił Activision Blizzard

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.01.2022 o 11:21, Kaczkofan napisał:

Nic odkrywczego nie napiszę, ale wg mnie MS robi wszystko, by Sony podstawić pod ścianą i zmusić ich włodarzy do wpuszczenia GP na sprzęt Sony. To byłby solidny policzek, a nawet tzw. luj ogłuszacz wypłacony na mordę firmy z Japonii ;) Chcecie nowe CoD? Spoko, ale na naszych warunkach. Kwestia, jak sie dogadają w kwesti   dlc, skórek itd. - grube siano dla Acti - teraz pewnie Sony ma z tego tytułu dobrą kasę, a za chwilę zakupy w/w dodatków nawet przez PS Store będą wspierały ich bezpośredniego rywala....

W dodatku nowe Warzone 2 może być już tylko dla nowej generacji czyli mówimy papa 116 mln posiadaczy PlayStation 4 i kupujcie albo nowe PS5 albo jeszcze lepiej XBOX SERIES X lub SERIES S ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kyriakos napisał:

A co mieliby takiego innego zrobić?  Poszli zwyczajnie na skróty.Zamiast tworzyć nowe studia, marki ,organizować ,przecież to wymagałoby znacznie więcej czasu i kontroli ,a efekt i tak byłby niepewny.Zrobili ,to co mieli zrobić jak na bogate korpo. Szony tak samo by zrobiło gdyby ich było stać ,więc nie rozumiem  przywalenia się tego tematu.

Przywalam się, bo MS dostał miano prokonsumenckiego (Phil również się na takiego kreuje), a jakoś wymuszanie przesiadki na inny sprzęt nie kojarzy mi się z byciem prokonsumenckim. Ale przecież można powiedzieć, że "możesz se zagrać nawet na smartfonie, lodówce, pralce - w streamingu", ale to tak jakby Cię baba zdradziła i powiedziała: "słuchaj, sorry, że się prułam z innym, od Ciebie odchodzę, ale jak zasubskrybujesz mojego OnlyFansa, to możesz sobie zwalić do filmiku na którym Cię zdradzam", naprawdę, dzięki za taką alternatywę, o mój zbawco gamingu XD A jakby co, to zawsze jest wytłumaczenie - przecież Sony nie chciało naszego abonamentu, to oni so winni, my chcieliśmy tylko zarabiać na czyjejś popularności. Hipokryzja "prokonsumenckiego" MS'u "przeciwnego konsolowym wojnom" (słowa Phila) chyba nigdy nie była tak ogromna jak teraz. Choć nadal sądzę, że to właśnie PS będzie tą platformą gdzie będą odrabiać sobie straty z GP (trzeba poczekać choćby na tego Starfielda), to dotychczasowa narracja wskazuje na zwyczajny, chamski hostageware, a ludzie pieją z zachwytu i stawiają pomniki Philowi, bo dostaną za 4 zyla XD Jeez, normalnie elaktorat PiS'u, no sorry. Nadmieniam, że nie mówię o tym forum, bo nie wiem jak tu jest (czytałem wyłącznie kilka ostatnich postów), tylko o ogólnych komentarzach jakie pojawiają się w SM w związku z tym przejęciem - głosów rozsądku praktycznie nie ma, jeszcze tylko kibicują MS'owi, żeby wykupił absolutnie wszystko i stworzył jeden wielki monopol, great, tego właśnie potrzebujemy XD

Edytowane przez Przemcio666
  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Przemcio666 napisał:

Przywalam się, bo MS dostał miano prokonsumenckiego (Phil również się na takiego kreuje), a jakoś wymuszanie przesiadki na inny sprzęt nie kojarzy mi się z byciem prokonsumenckim. Ale przecież można powiedzieć, że "możesz se zagrać nawet na smartfonie, lodówce, pralce - w streamingu", ale to tak jakby Cię baba zdradziła i powiedziała: "słuchaj, sorry, że się prułam z innym, od Ciebie odchodzę, ale jak zasubskrybujesz mojego OnlyFansa, to możesz sobie zwalić do filmiku na którym Cię zdradzam", naprawdę, dzięki za taką alternatywę, o mój zbawco gamingu XD A jakby co, to zawsze jest wytłumaczenie - przecież Sony nie chciało naszego abonamentu, to oni so winni, my chcieliśmy tylko zarabiać na czyjejś popularności. Hipokryzja "prokonsumenckiego" MS'u "przeciwnego konsolowym wojnom" (słowa Phila) chyba nigdy nie była tak ogromna jak teraz. Choć nadal sądzę, że to właśnie PS będzie tą platformą gdzie będą odrabiać sobie straty z GP (trzeba poczekać choćby na tego Starfielda), to dotychczasowa narracja wskazuje na zwyczajny, chamski hostageware, a ludzie pieją z zachwytu i stawiają pomniki Philowi, bo dostaną za 4 zyla XD Jeez, normalnie elaktorat PiS'u, no sorry. Nadmieniam, że nie mówię o tym forum, bo nie wiem jak tu jest (czytałem wyłącznie kilka ostatnich postów), tylko o ogólnych komentarzach jakie pojawiają się w SM w związku z tym przejęciem - głosów rozsądku praktycznie nie ma, jeszcze tylko kibicują MS'owi, żeby wykupił absolutnie wszystko i stworzył jeden wielki monopol, great, tego właśnie potrzebujemy XD

O tym tutaj pare stron temu pisałem, ale co tam, najważniejsze memy o niszczeniu pejstejszyn przez wielkiego MS.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale nikt trzeźwo myślący chyba nie kibicuje MS dlatego, żeby dowalili PS i stali się Netfliksem w świecie gier ;) Wiadomo, jakie zagrożenia się z tym wiążą, nie ma sensu produkować się i pisać kolejny raz to samo. Kubeł zimnej wody na głowy Sony się przyda, bo to co odpi*** w obecnej generacji...owszem, dostarczyli kilka ciekawych gier, ale cała reszta - np. płatne patche do "Uncharted 4", "Ghost of Tsushima", "Death Stranding" - sorry, ale MS dostarcza takie rzeczy za darmo na ten moment i trudno się dziwić, że część ludzi krzyczy "Go Phil, go!".  Owszem, gówniane położenie w jakim znaleźli się za czasów Xone zmusiło ich do tego, ale póki co konsument na tym zyskuje. Pytanie co nas czeka za 2-3 lata.

Zobaczymy co przyniesie przyszłość, bo trend wciskania abonamentu na wszystko jest widoczny od dłuższego czasu i wciska się subskrypcje wszędzie: leasing na auto, abonamenty na muzykę/gry/filmy...od jakiegoś czasu PGNiG spamuje mi skrzynkę propozycjami wykupienia abonamentu na usługi hydrualika - jedyne 9,99zł na miesiąc, ale jak się coś spier*** to ci naprawimy kaloryfer ;)
 

Trudne czasy, szczególne dla kogoś, kto pamięta gaming z lat 80 i 90, fizyczne wydania gier kupowanych na własność, gdzie nie trzeba było martwić się o patche day one i całą masę innych rzeczy ;) 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co widac tutaj, na reddicie i innych grupach to raczej tych trzeźwo myślacych brakuje :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, joloxx9 napisał:

Po tym co widac tutaj, na reddicie i innych grupach to raczej tych trzeźwo myślacych brakuje :E 

Przestało ich brakować jak tylko Microsoft zaczął szarżować z gamepassem po 4 zeta (czy tam odpowiedni przelicznik w innych krajach) plus mityczne dwa teraflopy więcej. Ciul z tym, że większość z nich rżnęła wcześniej w 1080p i 30 FPS na PS4 czy tam 900p na Xbox One i było dobrze, w końcu liczy się gra a nie grafika :rotfl: a teraz granie w niższej rozdziałce niż 4K i mniej niż 60 FPS to ujma na honorze.

  • Like 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kaczkofan napisał:

Panowie, ale nikt trzeźwo myślący chyba nie kibicuje MS dlatego, żeby dowalili PS i stali się Netfliksem w świecie gier ;) Wiadomo, jakie zagrożenia się z tym wiążą, nie ma sensu produkować się i pisać kolejny raz to samo. Kubeł zimnej wody na głowy Sony się przyda, bo to co odpi*** w obecnej generacji...owszem, dostarczyli kilka ciekawych gier, ale cała reszta - np. płatne patche do "Uncharted 4", "Ghost of Tsushima", "Death Stranding" - sorry, ale MS dostarcza takie rzeczy za darmo na ten moment i trudno się dziwić, że część ludzi krzyczy "Go Phil, go!".  Owszem, gówniane położenie w jakim znaleźli się za czasów Xone zmusiło ich do tego, ale póki co konsument na tym zyskuje. Pytanie co nas czeka za 2-3 lata.

Zobaczymy co przyniesie przyszłość, bo trend wciskania abonamentu na wszystko jest widoczny od dłuższego czasu i wciska się subskrypcje wszędzie: leasing na auto, abonamenty na muzykę/gry/filmy...od jakiegoś czasu PGNiG spamuje mi skrzynkę propozycjami wykupienia abonamentu na usługi hydrualika - jedyne 9,99zł na miesiąc, ale jak się coś spier*** to ci naprawimy kaloryfer ;)
 

Trudne czasy, szczególne dla kogoś, kto pamięta gaming z lat 80 i 90, fizyczne wydania gier kupowanych na własność, gdzie nie trzeba było martwić się o patche day one i całą masę innych rzeczy ;) 

Najlepiej niech Microsoft nic nie robi i przygląda się biernie na poczynania SONY jak w 2013 roku wtedy będzie super ?.

Tyle tu zostało miejsca poświęcone co będzie gdy Microsoft urośnie w siłę podczas gdy te same osoby już nie poświęcają uwagi na obecną sytuację w obozie SONY. 

W tej generacji to właśnie SONY pokazuje co się dzieje z chciwym korpo jak za bardzo urośnie.

Microsoft został skarcony przez graczy w 2013 roku (do dzisiaj jest im to wytykane i słusznie) na czym zyskało SONY to teraz muszą się bardziej starać podczas gdy o SONY cały czas czyta się że "SONY nic nie musi" i później mamy re-edycje starych gier w nowych cenach, płatne Patche (Upgrade), gry po 339 zł i oczywiście to jest dobre? Biedne SONY krzywda się dzieje bo Microsoft odpala GAME PASS'a w promocji, daje Update swoich gier za darmo i kupuje devsów żeby robili dla nich gry.

Te opinie nie są w żaden sposób wyważone a prawda jest taka że tylko konkurencja działa pozytywnie zarówno na Microsoft jak i SONY. Jak zabraknie SONY to Microsoft zrobi dokładnie to samo co robi teraz SONY dlatego konkurencja musi być i jest zdrowa, wszyscy na tym korzystają niezależnie od platformy ani obozu jaki wybrali.

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kaczkofan napisał:

Panowie, ale nikt trzeźwo myślący chyba nie kibicuje MS dlatego, żeby dowalili PS i stali się Netfliksem w świecie gier ;) Wiadomo, jakie zagrożenia się z tym wiążą, nie ma sensu produkować się i pisać kolejny raz to samo. Kubeł zimnej wody na głowy Sony się przyda, bo to co odpi*** w obecnej generacji...owszem, dostarczyli kilka ciekawych gier, ale cała reszta - np. płatne patche do "Uncharted 4", "Ghost of Tsushima", "Death Stranding" - sorry, ale MS dostarcza takie rzeczy za darmo na ten moment i trudno się dziwić, że część ludzi krzyczy "Go Phil, go!".

Właśnie jak sobie poczytasz trochę SM, to wielu (większość?) chciałoby najlepiej, żeby MS wykupił Sony, i jeszcze Nintendo na dokładkę XD MS daje gry za pół darmo i nagle z pozycji "no one gives a shit about" znajduje całą masę kultystów nie patrzących szerzej na ten niebezpieczny rozwój sytuacji - stąd moje porównanie do elektoratu PiSu, bo dajo za darmo, to so super. Fajnie, że są "prokonsumenccy", ale tylko dla swoich - chamskie zabieranie wielkich multiplatform ze sporo popularniejszej platformy dla siebie jest gorsze niż te płatne patche Sony - płatne patche niedługo się skończą, dokładnie tak jak fala remasterów z PS3 na początku PS4 (to również było ostro krytykowane, pragnąłbym przypomnieć), zgarnięte dla siebie multiplatformowe marki raczej nie znikną, oczywiście w zależności od tego jak MS to rozegra, więc tak jak powiedziałeś - trzeba poczekać jeszcze te kilka lat na rozwój sytuacji.

 

Zgadzam się jednak w 100%, że nie ma nic lepszego niż mocna konkurencja, a MS już się taką stał, niestety totalnie nie podoba mi się w jaką stronę ta konkurencja zmierza. Wiem jedno - to będzie ciekawa generacja : p

  • Like 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Przemcio666 napisał:

Właśnie jak sobie poczytasz trochę SM, to wielu (większość?) chciałoby najlepiej, żeby MS wykupił Sony, i jeszcze Nintendo na dokładkę XD MS daje gry za pół darmo i nagle z pozycji "no one gives a shit about" znajduje całą masę kultystów nie patrzących szerzej na ten niebezpieczny rozwój sytuacji - stąd moje porównanie do elektoratu PiSu, bo dajo za darmo, to so super. Fajnie, że są "prokonsumenccy", ale tylko dla swoich - chamskie zabieranie wielkich multiplatform ze sporo popularniejszej platformy dla siebie jest gorsze niż te płatne patche Sony - płatne patche niedługo się skończą, dokładnie tak jak fala remasterów z PS3 na początku PS4 (to również było ostro krytykowane, pragnąłbym przypomnieć), zgarnięte dla siebie multiplatformowe marki raczej nie znikną, oczywiście w zależności od tego jak MS to rozegra, więc tak jak powiedziałeś - trzeba poczekać jeszcze te kilka lat na rozwój sytuacji.

 

Zgadzam się jednak w 100%, że nie ma nic lepszego niż mocna konkurencja, a MS już się taką stał, niestety totalnie nie podoba mi się w jaką stronę ta konkurencja zmierza. Wiem jedno - to będzie ciekawa generacja : p

Bo obecnie większość zielonych widzi tylko dwie rzeczy:

- Xbox - gamepass 4pln i "wszystko",

- Playstation - od 300 wzwyż i płatne "wszystko".

Jakby tylko Microsoft mniej szarżował z tymi promocjami i wciskaniem gdzie się da próbnych kodów i bazował na regularnych cenach Gamepassa a Sony nie forsowało wszędzie płatnych patchy, upgradów i odświeżonych wersji dość świeżych gier to aż takiego burdelu i wojenki by teraz nie było. 

Edytowane przez kadajo
Przeklinanie na tym forum nie jest tolerowane, nawet z gwiazdkami.
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak microsoft zacznie robić gry to było by podobnie jak linux miałby sie sprzedać Ms, i przyjął stare kafele z przyciskiem start jak w Win8...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, bardak napisał:

Jakby tylko Microsoft mniej szarżował z tymi promocjami i wciskaniem gdzie się da próbnych kodów i bazował na regularnych cenach Gamepassa a Sony nie forsowało wszędzie płatnych patchy, upgradów i odświeżonych wersji dość świeżych gier to aż takiego burdelu i wojenki by teraz nie było. 

Jakby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem. :E To chyba normalne, że ocenia się stan obecny, a nie jakieś wyimaginowane scenariusze. Microsoft mocno ciśnie i tyle. Jak to się odbije na sytuacji w branży i na rynku, zobaczymy za kilka lat. Nie wiem też o jakim burdelu mowa. Takie przepychanki to chleb powszedni i nikt rozsądny nie bierze tego na poważnie.

W dniu 26.01.2022 o 18:35, Przemcio666 napisał:

Choć nadal sądzę, że to właśnie PS będzie tą platformą gdzie będą odrabiać sobie straty z GP (trzeba poczekać choćby na tego Starfielda), to dotychczasowa narracja wskazuje na zwyczajny, chamski hostageware, a ludzie pieją z zachwytu i stawiają pomniki Philowi, bo dostaną za 4 zyla XD Jeez, normalnie elaktorat PiS'u, no sorry. Nadmieniam, że nie mówię o tym forum, bo nie wiem jak tu jest (czytałem wyłącznie kilka ostatnich postów), tylko o ogólnych komentarzach jakie pojawiają się w SM w związku z tym przejęciem - głosów rozsądku praktycznie nie ma, jeszcze tylko kibicują MS'owi, żeby wykupił absolutnie wszystko i stworzył jeden wielki monopol, great, tego właśnie potrzebujemy XD

Takich komentarzy nie brakuje, ale jest też mnóstwo innych. Mocno hiperbolizujesz w tym momencie, z tym stawianiem pomników Philowi już nieco odleciałeś. ;) To jest czysty biznes, mają kasę więc kupują, zamiast budować nowe teamy od nowa, co zajęłoby znacznie więcej czasu. Już całkiem nie rozumiem tego regularnego wspominania o "4 zł", jakby to była jakaś ujma na honorze, że ktoś się "połasił" na tanie granie. Nie, lepiej jakby ludzie nie korzystali z tego typu ofert i pisali do Microsoftu, żeby podwyższył ceny. Bo to są chamskie zagrywki, a biedne Sony na tym gruncie nie może nic zaproponować. :E Przecież to jest sytuacja win-win dla posiadaczy PS5. Mogą sobie kupić XSS za tysiaka i ograć za darmoszkę* sporo większych gier Microsoftu. 

Edytowane przez Vulc
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Przemcio666 napisał:

chamski hostageware

Zaraz, zaraz... Czy czasem Sony i jego fanboje nie nazywają tego exami?

5 godzin temu, Przemcio666 napisał:

płatne patche niedługo się skończą

Pffff... Hahahaha. 

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zabawne, im więcej czasu mija, tym bardziej wychodzi ból dupy o niektórych o to przejęcie :D

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby Sony zrobiło taki zakup to wszystko byłoby git :E

Edytowane przez lukadd
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, kadajo napisał:

To zabawne, im więcej czasu mija, tym bardziej wychodzi ból dupy o niektórych o to przejęcie :D

Dzindybry modku lokalny, to mnie dzisiaj zaimponowałeś. :E

 

Kultowy jak Boro, Prabab i Macki to raczej nie będziesz, ale coś tam zrobisz. :E

Edytowane przez Stjepan666
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, crush napisał:

Zaraz, zaraz... Czy czasem Sony i jego fanboje nie nazywają tego exami?

Jest spora roznica pomiedzy wychodowanym od podstaw exem a wykupowaniem 20 latenich IP ;) 

Edytowane przez Sheeneek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Crush odniósł się do tego "hostageware" :E

Sony nie ma oporów przed czasowym przejmowaniem gier np. ostatni Deathloop czy jeszcze nie wydane Ghostwire: Tokyo.

Sony jakby mogło tak samo przytuliłoby Activision, no, ale nie może bo ich nie stać.

 

Edytowane przez lukadd
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Sheeneek napisał:

Jest spora roznica pomiedzy wychodowanym od podstaw exem a wykupowaniem 20 latenich IP ;) 

W głowie fanbojów Sony z pewnością.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlaczego Sony zamknęło japoński oddział tworzenia gier, do dzisiaj nie mają odpowiednika gamepass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, crush napisał:

W głowie fanbojów Sony z pewnością.

Chyba cos sie odkleilo co? Wystarczy nie miotac sie od skrajnosci w skrajnosc i mozna wiele pomiedzy zobaczyc, dla mnie roznica jest ogromna ;) No ale ty dalej postrzegaj tylko fanboi jednego z obozow w calym spektrum graczy.

22 minuty temu, lukadd napisał:

Przecież Crush odniósł się do tego "hostageware" :E

Sony nie ma oporów przed czasowym przejmowaniem gier np. ostatni Deathloop czy jeszcze nie wydane Ghostwire: Tokyo.

Sony jakby mogło tak samo przytuliłoby Activision, no, ale nie może bo ich nie stać.

Czasowe przejmowanie jest tak samo slabym zagraniem, zgadzam sie. Tyle ze zaczekanie na gre pol roku czy iles tam, to nie to samo co koniecznosc kupna innej platformy zeby wogole kiedykolwiek w gre zagrac.

Szczegolnie kiedy mowa o najwiekszych markach w branzy. Czym jest Deathloop czy Ghost w porownaniu do CoD? I tak wiem, z CoD przynajmniej na 3 lata tego problemu nie bedzie na szczescie. Sam mam ta gre gdzies ale zdaje sobie sprawe ile konsolowcow w to gra.

Co do tego co by Sony zrobilo to nie bede oceniac co by bylo gdyby bo jaki to ma sens, oceniam to co jest na dzis i co ksztaltuje branze. A to ze MS stac i moze to wlasnie jest problem moim zdaniem bo to juz sa praktyki monopolistyczne.

I mowie to z pozycji osoby ktora "tego problemu" miec nie bedzie, bo GP biore wtedy kiedy mi potrzeba i jest w co grac, poprostu moim zdaniem jeszcze odbije sie to graczom czkawka.

Edytowane przez Sheeneek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Sheeneek napisał:

Chyba cos sie odkleilo co? Wystarczy nie miotac sie od skrajnosci w skrajnosc i mozna wiele pomiedzy zobaczyc, dla mnie roznica jest ogromna ;) No ale ty dalej postrzegaj tylko fanboi jednego z obozow w calym spektrum graczy.

Bo żadnej różnicy nie ma. Kupione studio to kupione studio. Ex to ex.

Sony i fanboje Sony to byli i są najwięksi propagatorzy idei exów. Teraz jak nagle MS zaczął gromadzić exy to zaczął się ból dupy i gadki o zakładnikach? Błagam.

Ja od zawsze twierdziłem, że każda gra powinna być na każdej możliwej platformie. Tak nie było, nie jest i nie będzie. MS tu nie jest jedynym winnym. Oni idą śladami Sony.

To jest identyczne pitolenie jak swego czasu z abonamentem na grę online. MS miał Golda? Złe MS. Sony wprowadziło to samo? Złe MS. A oboje są źli.

Edytowane przez crush
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, a Sony idzie śladami Nintendo. A Nintendo pewnie śladami Atari, czy innego Commodore bądź Vectrexa. Exy były, są i będą bo jakoś trzeba przyciągnąć do siebie klienta, ale to w jaki sposób może zrobić to MS nie koniecznie jest dobry.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, crush napisał:

Bo żadnej różnicy nie ma. Kupione studio to kupione studio. Ex to ex.

Sony i fanboje Sony to byli i są najwięksi propagatorzy idei exów. Teraz jak nagle MS zaczął gromadzić exy to zaczął się ból dupy i gadki o zakładnikach? Błagam.

Taaa... skoro tak upraszczasz to proponuje specjalnie dla ciebie:

Konsola to konsola. Nie ma roznicy czy sony czy ms.

Cieszmy sie beda gry :E  Problemu nie ma.

Sorry ale tak wlasnie brzmisz ? 

15 minut temu, crush napisał:

Ja od zawsze twierdziłem, że każda gra powinna być na każdej możliwej platformie.

Pewnie ze powinny, tu sie z toba zgadzam.  

 

15 minut temu, crush napisał:

Tak nie było, nie jest i nie będzie. MS tu nie jest jedynym winnym. Oni idą śladami Sony.

Mylisz sie, nie nie ida sladami Sony. Sony wiekszosc exow tworzyla od podstaw, MS wykupuje duze IP. Tu problemem jest ze cos znika z danej platformy co bylo tam nascie lat jako seria.

PS. Dziwne myslenie ze pojscie czyimis sladami = brak winy 

3 minuty temu, damiank94 napisał:

Ta, a Sony idzie śladami Nintendo. A Nintendo pewnie śladami Atari, czy innego Commodore bądź Vectrexa. Exy były, są i będą bo jakoś trzeba przyciągnąć do siebie klienta, ale to w jaki sposób może zrobić to MS nie koniecznie jest dobry.

Dokladnie o to mi chodzi, stworz cos samemu a nie zabierz innym bo jestes silniejszy.

Edytowane przez Sheeneek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, damiank94 napisał:

ale to w jaki sposób może zrobić to MS nie koniecznie jest dobry.

MS robi to w taki sam sposób jak Sony.

Przestańcie bredzić.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nawet jeszcze nie wiadomo czy MS bedzie zabieral gry z Playstation czy bedzie je udostepnial po roku od premiery (jak to zreszta robi sony z tym czego nie moze zagarnac na stale:P)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @Everyman NATOwcy muszą nauczyć się korzystać z dronów w takiej skali jak Ukraińcy. Muszą być oddzielne bataliony już droniarzy FPV, Baba Jaga to jest cudeńko. Muszą być oddzielne grupy EW. Ilość dronów na Ukrainie dobija do 2.5 mln rocznie po obu stronach. Jeśli o to chodzi to jest już rok przespany, i kolejny rok na horyzoncie w którym nic się nie dzieje, nawet na zachodzie (coś tam próbują małymi grupami, ale to jest promil zapotrzebowania). Tylko pozostaje pytanie, czy w dobie totalnej dominacji w powietrzu i przeogromnego wsparcia CAS piechoty, NATO w swoich strukturach w ogóle potrzebuje droniarzy? 
    • Sierpień 2010 i pierwsza scena po ośnieżonym mieście z dwójki to były czasy... Dla mnie jedna z najbardziej klimatycznych gierek ever. W tamtym czasie to był top. Fajnie by było jakby zrobili bardziej otwarty świat bo potencjał jest ogromny. Aż naszła ochota pograć w drugą część z old time reality modem 
    • Każdy stary Fallout obecnie bez modów to jedna wielka sraczka. Ostrzegam bo skończyły się moje wczorajsze zabawy z New Vegas, gdzie gra poleciała z dysku - ni jak normalnie nie szło wyeliminować dwóch problemów - gra łapała raz na jakiś czas losowy stuttering, drugi problem z kolei to podczas słuchania radia (kwestie mówione przez spikera) gra łapała stuttering. Ostre modowanie ponoć załatwia te problemy ale nie chciało mi się męczyć buły, dla zainteresowanych: https://vivanewvegas.moddinglinked.com/index.html
    • według mnie zależy czy grasz w różne gry głównie jakieś emulatory. Tu android ma dużą przewagę. Jak nie bawisz sie w takie rzeczy to iphone będzie przyjemniejszy, mniej zamulający i dłużej bateria wytrzyma. Jeżeli nic się nie zmieniło to za 2 lata powinny masowo wychodzić telefony z wymiennymi bateriami. Dyrektywa UE.
    • Zapewne chodzi o opaskę, to raczej da się wymienić. Pady na pewno się da. Reszta (pałąk i muszle) nie wygląda na taką, która się będzie rozpadać.   Popatrz na Beyerdynamic MMX300, wg wielu użytkowników to najlepszy zamknięty headset. W praktyce to jest model DT770 w wersji 32 omowej, tylko ma inaczej wykończone muszle i doczepiony mikrofon (ponoć też bardzo dobry).
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...