Skocz do zawartości
mag_zbc

Microsoft kupił Activision Blizzard

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.01.2022 o 18:02, Sheeneek napisał:

 

Osobiscie bardzo kibicuje Starfieldowi, mam nadzieje ze bedzie czyms naprawde swietnym. Podejrzewam ze napewno sporo kupilo by tylko dla tej jednej gry jezeli taka bedzie.

Mam nadzieję że premiera pod koniec roku dojdzie do skutku i będzie to system seller.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Stjepan666 napisał:

A ludzie którzy odeszli z Blizzarda, tworzyli Warcrafta i Starcratfta, mają nowe studio Frost Gianat i tworzą RTS na Unreal Engine oczywiście na PC.

https://www.gry-online.pl/newsroom/weterani-warcrafta-i-starcrafta-tworzona-pecetowego-rts-a-na-unre/zf212df

Cytat

na razie nie wiadomo, czy dojdzie do tego kampania

No i czar prysł trochę :E Choć jak będą same potyczki vs komputer to w sumie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, joloxx9 napisał:

No i czar prysł trochę :E Choć jak będą same potyczki vs komputer to w sumie wystarczy.

No fajnie jak by się dzięki AoE 4 RTS odrodziły, strategie 4X mają się dobrze, brak mi jeszcze takich strategii jakimi był np. Harpoon MicroProse. Taktycznie planowanie pola walki na wielkim terenie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
15 godzin temu, Przemcio666 napisał:

Jeszcze tylko niech pokażą jakiekolwiek efekty tych zakupów, bo na razie to takie "nie mamy pomysłu na konsolę, ale mamy hajs, więc wykupimy pół gamedevu i dodamy ich gry do abonamentu, przecież nie da się łatwiej przyciągnąć do siebie ludzi niż rozdawnictwem i wymuszaniem zmiany sprzętu, bo właśnie zabraliśmy im kolejną wielką multiplatformę", a poza wzniosłą korpogadką wyników nie widać, ani w ilości gier, ani w jakości, są tylko zapowiedzi "when it's done".

A co mieliby takiego innego zrobić?  Poszli zwyczajnie na skróty.Zamiast tworzyć nowe studia, marki ,organizować ,przecież to wymagałoby znacznie więcej czasu i kontroli ,a efekt i tak byłby niepewny.Zrobili ,to co mieli zrobić jak na bogate korpo. Szony tak samo by zrobiło gdyby ich było stać ,więc nie rozumiem  przywalenia się tego tematu.

 

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, skunRace napisał:

Sorry, że wrzucam zdjęcie zamiast linka, ale na ich stronie jest jakiś błąd i tylko ten jeden news raz się pojawia raz znika, czasem da się w niego wejść, a czasem error.

KFnQojZ.jpg

Y7wbYB9.jpg

https://news.blizzard.com/pl-pl

No i pięknie, XBOX zyska nowe IP zapewne już na wyłączność. Microsoft razem z Acti-Blizz będą powoli budować nową bazę tytułów a przy okazji powrócą też zapomniane stare marki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.01.2022 o 10:43, Stjepan666 napisał:

https://www.gry-online.pl/newsroom/hexen-guitar-hero-czy-kings-quest-szef-xboksa-chce-wskrzesic-star/z321277

Hexen, Guitar Hero i King's Quest mają wrócić, w Hexena nowego na enginie Dooma był pograł. :D

 

W dniu 21.01.2022 o 12:10, Stjepan666 napisał:

Halo Infinite grałem w multi bardzo spoko, ale dla mnie za wolny wolę Quake 1 i za darmo. Age of Empires 2 DE też gram czasami, bardzo dobra gra, teraz mają mi wskrzesić Hexena może i Heretica fajnie, ze stajni Sony może i aż tylko Ghosts of Tsushima mi się podobało, chciałbym to na PC. Widzisz gry od MS są ze mną od początku od kiedy mam PC z systemem Windows.

 

W dniu 24.01.2022 o 09:28, Stjepan666 napisał:

Hexen wróci, COD nie będzie wydawany co roku, pewnie marki Blizzarda takie jak Warcraft i Starcraft wrócą później też, Koticka nie będzie ja się cieszę.

 

Cytat z GOLa, nieźli tam są. :rotfl:

 

W dniu 24.01.2022 o 11:23, Stjepan666 napisał:

W 2024 COD już wyjdzie na XSX/XSS i PC, na PS5 nie będzie już tej serii. Ale wuj z CODem ja czekam na powrót Hexena, jak Spencer o tym wspomniał to się  zajarałem jak kościół w Norwegii. :E Mam na GOGu, Hexena i Heretica, uwielbiam tą serie. :D

W sumie to racja w nowego Hexena na silniku DOOM ETERNAL też bym pograł. Może coś fajnego ulepią z tych starych zapomnianych już dzisiaj marek. Za wskrzeszenie Heretica też bym się nie pogniewał ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Stjepan666 napisał:

No fajnie jak by się dzięki AoE 4 RTS odrodziły, strategie 4X mają się dobrze, brak mi jeszcze takich strategii jakimi był np. Harpoon MicroProse. Taktycznie planowanie pola walki na wielkim terenie.

Tuż za rogiem mamy Settlersów, jeśli granie na pc choć trochę bardziej wróci do łask, dzieki miedzy innymi taniemu gejmpassowi to strategie rzeczywiscie moga stac się popularniejsze, a jest to gatunek za którym najbardziej tęsknie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, joloxx9 napisał:

Tuż za rogiem mamy Settlersów, jeśli granie na pc choć trochę bardziej wróci do łask, dzieki miedzy innymi taniemu gejmpassowi to strategie rzeczywiscie moga stac się popularniejsze, a jest to gatunek za którym najbardziej tęsknie :) 

MS mógłby jeszcze kupić Ubikacje, może bym się HOMM nowych doczekał. Wyszły Discipels, zaraz polski Clash 2 zadebiutuje, brak tylko nowych Herołsów. :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ubikacje dobre,sam to wymyśliłeś ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kyriakos napisał:

Ubikacje dobre,sam to wymyśliłeś ? ?

Nie gdzieś już krążyło po sieci. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spencer to samo zadeklarował kilka dni temu. 

 

Honorowo zgodnie z umową te części jeszcze wyjdą na PS, następne prawdopodobnie będą to exy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jaycob napisał:

Spencer to samo zadeklarował kilka dni temu. 

 

Honorowo zgodnie z umową te części jeszcze wyjdą na PS, następne prawdopodobnie będą to exy.

To co nowe Call of Duty na premierę w XBOX GAME PASS za 55 zł w regularnej cenie a na PS5 za 339 PLN :szczerbaty:?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie. :E  Chyba, że się dogadają, aby GP był także na PS. :D 

 

Sony bez FPS? Gdzie jest Killzone ja się pytam? Zostanie im tylko BF i jakieś f2p.   

Edytowane przez Jaycob
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, azgan napisał:

To co nowe Call of Duty na premierę w XBOX GAME PASS za 55 zł w regularnej cenie a na PS5 za 339 PLN :szczerbaty:?

Ale będzie śmiesznie wtedy. :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaycob napisał:

Sony bez FPS? Gdzie jest Killzone ja się pytam? Zostanie im tylko BF i jakieś f2p.   

Tylko nie Killzone.

Lepiej niech wskrzeszą Resistance ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaycob napisał:

Tak będzie. :E  Chyba, że się dogadają, aby GP był także na PS. :D 

 

Albo wymianka EX za EX ?

3 minuty temu, Jaycob napisał:

 

 

Sony bez FPS? Gdzie jest Killzone ja się pytam? Zostanie im tylko BF i jakieś f2p.   

No kurde mają te swoje Killzone i Resistance to niech robią nowe części dla PlayStation a co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, slafec napisał:

Tylko nie Killzone.

Lepiej niech wskrzeszą Resistance ;) 

Dwójka była bardzo spoko, setki godzin na trzaskałem w MP. ;)  Resistance także bardzo dobry, niedoceniona produkcja. :) 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, slafec napisał:

Tylko nie Killzone.

Lepiej niech wskrzeszą Resistance ;) 

Jedno i drugie chętnie przygarnę aby było tylko lepsze od Killzone Shadow Fall i Resistance 3 :szczerbaty:

1 minutę temu, Jaycob napisał:

Dwójka była bardzo spoko, setki godzin na trzaskałem w MP. ;)  Resistance bardzo dobry, niedoceniona produkcja. :) 

Sony nie chciało nowego Resistance 

Twórcy Days Gone chcieli wskrzesić Resistance i stworzyć grę z otwartym światem https://www.gram.pl/news/tworcy-days-gone-chcieli-wskrzesic-resistance-i-stworzyc-gre-z-otwartym-swiatem

no ale to było jeszcze przed przejęciem Activision Blizzard teraz pewnie będą chcieli zrobić swojego FPS'a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinni dać spokój Diablo, Warcraft i Starcraft. Nie ma co na siłę tworzyć kolejnych części. Niech wypuszczą jeszcze jeden dodatek do WoWa i na tym zakończą. Jak dla mnie WoW zepsuł się koło 2009 roku. Diablo powinni zakończyć na Diablo III. Starcraft w ostateczności mógłby się jeszcze doczekać trójki. Nie wierzę w Blizzarda i nie podoba mi się koncentrowanie firm growych w coraz to węższej liczbie właścicieli. Dlatego patrzę bardziej na niezależne studia. Po grach jak Cyberpunk i tak widać, że nie ma co liczyć na jakieś specjalne innowacje czy dopracowanie w AAA. Grafika, grafika, grafika. Warcrafta III ReForged zrypali ale najlepiej im wyszła grafika. Mogliby go zmodernizować w pozytywny sposób. Dodać jednostki, budynki, ulepszenia, przedmioty, stwory niezależne, mapy. Można też narzekać, że grafika w WC3R jest nazbyt realistyczna, bo W3 nie miał takich zamierzeń. Tła wyglądają słabo jak na 2020, cinematici także. Multiplayer jest wybrakowany. Ogólnie to nie mam ochoty wracać do Blizzarda. WoW nie dość, że gameplay ma całkowicie zepsuty, to jeszcze nie chciało im się podmienić starej grafiki. Grałem w gry na PS2 wyglądające lepiej niż stare obszary w WoW. Nie znaczy, że mają być bardziej realistyczne. Niech biorą przykład z Ratchet & Clank: Rift Apart jak można zrobić nierealistyczną grę ale jednak z nowoczesną grafiką. A Overwatch 2 powinien wyjść najpóźniej 5 lat po Overwatch 1 imo.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Kynareth napisał:

Według mnie powinni dać spokój Diablo, Warcraft i Starcraft. Nie ma co na siłę tworzyć kolejnych części. Niech wypuszczą jeszcze jeden dodatek do WoWa i na tym zakończą. Jak dla mnie WoW zepsuł się koło 2009 roku. Diablo powinni zakończyć na Diablo III. Starcraft w ostateczności mógłby się jeszcze doczekać trójki. Nie wierzę w Blizzarda i nie podoba mi się koncentrowanie firm growych w coraz to węższej liczbie właścicieli. Dlatego patrzę bardziej na niezależne studia. Po grach jak Cyberpunk i tak widać, że nie ma co liczyć na jakieś specjalne innowacje czy dopracowanie w AAA. Grafika, grafika, grafika. Warcrafta III ReForged zrypali ale najlepiej im wyszła grafika. Mogliby go zmodernizować w pozytywny sposób. Dodać jednostki, budynki, ulepszenia, przedmioty, stwory niezależne, mapy. Można też narzekać, że grafika w WC3R jest nazbyt realistyczna, bo W3 nie miał takich zamierzeń. Tła wyglądają słabo jak na 2020, cinematici także. Multiplayer jest wybrakowany. Ogólnie to nie mam ochoty wracać do Blizzarda. WoW nie dość, że gameplay ma całkowicie zepsuty, to jeszcze nie chciało im się podmienić starej grafiki. Grałem w gry na PS2 wyglądające lepiej niż stare obszary w WoW. Nie znaczy, że mają być bardziej realistyczne. Niech biorą przykład z Ratchet & Clank: Rift Apart jak można zrobić nierealistyczną grę ale jednak z nowoczesną grafiką. A Overwatch 2 powinien wyjść najpóźniej 5 lat po Overwatch 1 imo.

Robią Diablo IV po przejęciu ta gra mnie bardziej interesuje bo wcześniej brzydziłem się tym starym zbokiem Kotickiem i tym co on wyprawia w Acti-Blizz, myślę że wyjdzie na Steam i w GP, a serie Starcraft i Warcraft potrzebują zmartwychwstania, nie takiego jak Reforget, ale takiego jak AoE 4 i nowe Halo.

Edytowane przez Stjepan666
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Stjepan666 napisał:

Robią Diablo IV po przejęciu ta gra mnie bardziej interesuje bo wcześniej brzydziłem się tym starym zbokiem Kotickiem i tym co on wyprawia w Acti-Blizz, myślę że wyjdzie na Steam i w GP, a serie Starcraft i Warcraft potrzebują zmartwychwstania, nie takiego jak Reforged, ale takiego jak AoE 4 i nowe Halo.

Ale co tam fabularnie wymyślić, żeby to miało sens? WoW jest zamiast Warcrafta 4 i 5. Nie będzie nic innego, poza może Warcraft 2 Remastered. Starcraft 1 Remastered już wyszedł. Starcraft 2 Remastered też może się ukazać za kilka lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Stjepan666 napisał:

Ale będzie śmiesznie wtedy. :E

Netflix o przejęciu Acti-Blizz przez Microsoft. „W pewnym stopniu jest to potwierdzenie naszej tezy” https://planetagracza.pl/netflix-przejecie-activision-blizzard-microsoft/

CEO firmy skomentował kwestię przejęcia Activision Blizzard przez Microsoft. Greg Peters nie kryje ekscytacji i jego zdaniem taki ruch Microsoftu pokazuje, że subskrypcje mają sens również na polu gier wideo.

W dniu 23.01.2022 o 17:42, Element Wojny napisał:

@azgan

Można się było spodziewać takiego a nie innego wyniku - kolejne zaś przejęcia będą z pewnością te % na korzyść MS podwyższać. 

Ostatecznie konsolę kupuje się do gier :D 

 

Już nawet CEO Netflixa "klepie" Microsoft "po plecach"

W dniu 23.01.2022 o 19:06, lukadd napisał:

Masz na myśli, że kolejne 5 DLC będzie trzeba dokupić oddzielnie, skórki w sklepie i inne pierdolety :ENo jak "wypożyczysz" na czas nie określony sobie grę na np. steam za 250pln to też przecież te DLC będziesz musiał dokupić jeśli w ogóle będziesz chciał je tykać :E  

 

W dniu 23.01.2022 o 19:07, kadajo napisał:

Jak dla mnie to żaden problem. Dodatki w grach AAA za dużo nie wnoszą. Zawsze można do takiego tytułu wrócić kupując go na wyprzedaży jako FULL za grosze.

 

W dniu 23.01.2022 o 19:09, Lypton napisał:

Nie. Większość gier i tak kończę na siłę, większość DLC ssie po same kule.

Dokładnie nic dodać nic ująć ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...