Skocz do zawartości
dawidoxx

Rainbow Six Extraction PC/PS5/XBOX

Rekomendowane odpowiedzi

SWAT był świetny, R6 jakoś nigdy mi nie podchodził. A jak patrzę na tego r6 to się nie dziwię, że 99% gier już mnie nie interesuje.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wł. na chwilę bo dali za darmo w XBOX GAME PASS - Jezu co za szlam, już poleciało z dysku xD

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Racja, ja też spróbowałem ... i żałuję ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brak słów. Tęsknię za RS Vegas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mi nawet gierka podeszła 😉 Mam 15 h na liczniku i w sumie nawet fajnie się strzela.Nie jest to może jakieś objawienie,ale też nie jest jakoś bardzo źle.Na początku trzeba trochę się pomęczyć a potem jak już człowiek wie co i jak to nawet fajne runy wychodzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to co? gra jest tak dobra ze juz na promo za 99 zl w rtv :lol2:

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moze jak masz kumpli i zrobicie druzyne to jakis fun z tego moze byc ale tak....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja całą grę zrobiłem solo bo tak lubię najbardziej.   Przedzieranie się przez pasożyty, mutanty i ten ich śluz w tych zamkniętych pomieszczeniach, przy używaniu broni i gadgetów z R6 jest po prosto udane i grywalne.  Dobre gierka całokształtem, nie widzę żadnych znaczących wad.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja już mam 40 h na liczniku i dalej bardzo dobrze się bawię 👍Gra w swoim założeniu jest dosyć solidnie wykonana i nie posiada większych błędów.Nawet ani razu mnie z meczu nie wyrzuciło, więc wszystko stabilnie działa.Ludzi też trochę gra bo mecze wyszukuje w 10 sekund i nawet większość graczy dobrze ogarnia, chociaż wiadomo że trafiają się wyjątki,ale dzięki temu że na grę nie rzuciła się masa ludzi to nie ma wielu słabych graczy.

Zresztą z tego co widzę to gra poza tym forum zbiera nawet dobre opinie.A tutaj chyba każdy podszedł na zasadzie gra z gp za 4 zł,pograł 30 m i nie dał większej szansy tytułowi.A pierwsze mecze faktycznie mogą być ciężkie i trochę zniechęcić,ale potem z czasem poznajesz grę i na prawdę wychodzą fajne runy.Szczególnie na najwyższym poziomie trudności gdzie są niezłe emocje 🙂 

Nie jest to może jakieś objawienie w świecie gier,ale po prostu fajnie się gra i cały czas masz ochotę na jeszcze jeden run.

Edytowane przez afrikan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi