Skocz do zawartości
Tbia Forever

Drukarka źle drukuje

Rekomendowane odpowiedzi

Do wróżenie przydał by się jeszcze model drukarki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na oko to wygląda jak zaginający się papier lub coś w drukarce siedzi tzn. skrawek papieru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej na zaschniętą głowicę, jeżeli to drukarka atramentowa to trzeba by wydrukować test dysz i coś więcej było by wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otwórz tam gdzie się wkłada tusz (atramentowa) i sprawdź czy nie ma tam jakiś śmieci - wyjmij pojemniki od tuszy i włóz spowrotem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• No to wejdź na stronę producenta płyty i zrób to co kolega powyżej (zaktualizuj bios do najnowszego).
    • Ponoć w Europie wirus ospy małpiej się panoszy. w sześciu krajach europejskich już jest.
    • Można mieć obie wersje na raz? Jak rozumiem, trzeci raz trzeba będzie grać od nowa? Tu opisałem swój problem:  
    • Aaa właśnie przypomniałeś. Kosiarki nisz kurna mać powinien być obowiązek posiadania robotów i zakaz tych gówien 98dB. https://allegro.pl/oferta/robot-koszacy-protech-l400i-b40i-kosi-do-10-000m2-12051152467 Kij z dziećmi. Te kosiarki somsiadów to jakaś masakra. Moja odpalę w środku nocy i nikt nie zauważy. W dzień ptaszki słychać a nie robota.. Tu wyżej masz kosiarkę na 100arów a nie jakaś kuwetę dla kota 20ar. Prawie metr szerokości koszenia. I pewnie nie włącza alarmów w samochodach na osiedlu. To mogłem nie płacić remontówki bo nie mam obowiązku? I mogłem biegać że ściera, miotła, kosa i łopata ogarniając całe osiedle bo mogę?  Moi dużo można widzę u Ciebie. Ja nie mogłem.  Fundusz remontowy bez prowizji, a masz zarządcę bez opłat? Non profit? Innego 350 albo 450 nie pamiętam. Chyba 350 jak są takie. Najmniejszy. 2000zl kosiarka.  Kosi codziennie. Najlepszy efekt.  Nawet traktorem nie cclhcialoby mi się bujać codziennie. Chociaż wtedy nie trzeba by trawy zbierać.  Aco robisz z trawą? Bo ja nawet nie zbieram XD
    • Od odkładania na fundusz remontowy nie ma żadnej prowizji, sam fundusz remontowy nie jest obowiązkowy i nie trzeba go mieć. Nie trzeba też wynajmować firmy do sprzątania czy koszenia, można samemu (zrobiliśmy sobie taką jedną akcję ogrodniczą) ale komu by się chciało bo to są grosze na tyle właścicieli. Jak będziesz sam chciał wynająć ogrodnika pojedynczo do domu to dopiero zabulisz. Śmiechu warte te wasze wyliczenia  A najlepsze te zmuszanie do ciepłowni miejskiej kiedy to kluczowa zaleta  I nagle nie musisz co 3 lata myśleć o wymianie pieca na inny typ bo teraz się opłaca lepiej o 0.03zł/kwh więc przez tydzień wyliczasz na forum  Ale widziałem też jakieś kamienice z piecami kaflowymi więc nie jesteś zmuszany!       No właśnie, dla mnie ideałem (lokalizacja) byłby szereg w mieście ale z drugiej strony główny plus ogród to tylko mała zagroda  btw czym kosisz? Ja kupiłem ojcu traktorek na taki duży teren, kilka koni, skrzynia automat, sam lubię pośmigać jak jestem A ojciec najszczęśliwszy człowiek na świecie
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...