Skocz do zawartości
DYZiOO

i7 12700k + MSI PRO Z690-A

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Was chciałbym podkręcić mój procesor, znalazłem taki film na YT, możecie mi powiedzieć, czy po takich ustawieniach może się coś zdarzyć? Czy przy podkręcaniu procesora to indywidualna rzecz i każdy podchodzi do tego indywidualnie.

Chłodzenie :be quiet! Pure Loop 240mm 2x120mm

 a tutaj jest filmik do OC : 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej nie włączy Ci się komp i zrobisz CLEAR CMOS... Przy napięciach Adaptive które on tu ustawia może się okazać, że Twoja sztuka będzie przevoltowana strasznie. Możesz zrobić tak jak zrobił - ale po restarcie sprawdź VCore w stresie i temperatury - każda sztuka jest inna.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Upscalera. Generator nie powoduje mydla Notki nie ma ale widac ze podmienili pliki https://steamdb.info/patchnotes/14139927/
    • Ostatnio ktoś wrzucił okazję na pepperze. GP na ponad 2 lata za 250 zł. Prawie 3.5k stopni i blisko 1k komentarzy (tzn. wpis cieszy się ogromną popularnością na tym portalu). Kombinacje z zakupem abonamentu są na porządku dziennym i to nie tylko w Polsce. MS sam sobie zepsuł rynek organizując wyjątkowo korzystne promocje dla graczy (np. słynne 3 msc za 1$ albo kody w chipsach). Teraz ociągają się z łataniem luk w regulaminie i wydaje się, że są tak zdesperowani, że wszelkie przekręty im nie przeszkadzają. Ważne, że na koniec dnia mają +1 do statystyk.   P.S. Tani GP to jeszcze nic, ja się dziwię jakim cudem do tej pory umożliwiają zakup sprzętu za karty podarunkowe. To dopiero jest patologia.
    • O rany tak patrząc to nic nie zostało naprawione. Dalej jak ma się za dużo fps to gra za szybko chodzi. -.-
    • No czy warto czy nie warto dokładać to już sam oceń, generalnie ja bym wolał wziąć 7700 za te 1050 zł bo w twojej rozdzielczości różnic większych nie będzie. I najwyżej za 2-3 lata wymienić CPU. Na dziś dopłata do 7800X3D w twoim przypadku wielkiego sensu nie ma.   W klawiaturach na co dzień nie siedzę, ale przerabiałem kilka mechaników Corsair i każdy był spoko. Nie wiem czy jednak nie dostaniesz czegoś lepszego za tę kasę, ale to już by trzeba poczytać lub dopytać w innym dziale. 
    • Przyszły kolejne "przydasie" nie najwyższe modele ale za to w ciekawej wersji, wentylator do macho, komputer za 70zł - na razie sprawdziłem tylko płytę - uruchamia się, nie wiem czemu widzi 3 klawiatury, win 10 co był zainstalowany na dysku nie wstaje. W najbliższym czasie muszę sprawdzić resztę.    
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...