Skocz do zawartości
PolnoMiśxD

Kupie monitor

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka forumowicze jestem tutaj nowy chcialbym kupic monitor asus vg279q 144hz ips 1ms ale nie moge go nigdzie znalesc czy polecacie jakies grupki? czy moze zapytac w jakis galeirach czy lombardach? a moze ktos z grupy ma na sprzedaz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, PolnoMiśxD napisał:

Siemka forumowicze jestem tutaj nowy chcialbym kupic monitor asus vg279q 144hz ips 1ms ale nie moge go nigdzie znalesc czy polecacie jakies grupki? czy moze zapytac w jakis galeirach czy lombardach? a moze ktos z grupy ma na sprzedaz

Chcesz kupić koniecznie używany?

Edytowane przez DeIntegroo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak uzywany nowy kosztuje z 1000zl a ja mam 600-700 max po 600 sa oferty na 27 cali zalezy mi na 27 calach ips i 144hz

oczyiwisce jest duzo modelow ale glownie chodzi mi ten co w tytule ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Ja mam Hyperx Cloud  na kablu, ale gram na monitorze(pewnie z czasem to się zmieni po tym jak dostanę PS5) czy komp czy PS4, do PS4 mam Sound Blaster X-FI 5.1 usb i ma wzmacniacz słuchawkowy i tak podpinam, wczoraj wieczorem grałem trochu na PS4 slim i podpiąłem dla testu do monitora bo ma wyjście słuchawkowe i było w miarę ok, nie tak badziewnie jak przez pada. Jak szukasz czegoś pod PS5 na usb, to bym popatrzył na nowe modele SB- mają wypisane czy wspiera PS4/5, bo xboxy na pewno nie są kompatybilne-jedynie przez optyka, idzie wyrwać w miarę spoko cenie, to taki mały "pendrive", no ale to też rozwiązanie dla opcji przewodowej-kabel od słuchawek. Jako przykład o jakie SB mi chodzi: https://pl.creative.com/p/sound-blaster/sound-blaster-g3  
    • @voltq Kiedyś byłem wydawcą, ludzie (hobbyści) podsyłali mi swoje gry, tworzone przez jedną, góra kilka osób. Głównie na C-64 i Amigę. Wiele z nich śmiało mogło konkurować z grami jakie trafiały do nas od zachodnich wydawców. Znaczna część z tworzących je chłopaków trafiła potem do dużego gamedevu, w tym pewnie do CD Projektu. Z pewnością byli to lepsi fachowcy niż dzisiaj ludzie po szkole, bez tego, hobbystycznego doświadczenia . Jednak wraz ze wzrostem rynku (obecnie w branży pracuje ok. 15 tys. developerów) coraz większy jest udział zwykłych pracowników, którzy dysponują tylko szkolną wiedzą a tworzenia gier uczą się dopiero w swojej pierwszej pracy. Myślę, że takie rozwodnienie kadr dotyczy nie tylko CD Projektu ale całej, rosnącej branży. Oczywiście kiedyś, CDR dzięki renomie, jaką się cieszył, ściągał najlepsze talenty. Jak teraz jest, po Cyberpunku? Nie wiem ale może nie tak źle, jak piszesz.  
    • Siemka. Potrzebuję program do "backup'ów". Co ma robić: kopiować wskazane foldery (z wykluczeniem niektórych plików) do konkretnego folderu ale ma mieć możliwość kopiowania wszystkich plików lub tylko najnowszych (zmienionych w obrębie 1 dnia). No i jak w temacie ma być darmowy również do użytku komercyjnego (potrzebuję go wykorzystać w firmie). Zrobiłem sobie skrypt kopiujący bat z wykorzystaniem robocopy (kopiuje albo tylko najnowsze albo całość w zależności od parametru do foldery tymczasowego, pakuje folder i wysyła go na komp backupowy pod odpowiednią nazwą do odpowiedniego folderu, potem kasuje to co skopiował i spakował na dysku lokalnym). Postawiłem ten skrypt na razie na 4 kompach i o ile na każdym musiałem zmieniać ścieżki kilku folderów to na 3 przeszło to bez problemów (2x W7, 1xW10) a na 4 już miesiąc walczę by skopiował mi 2 foldery (już podawane ręcznie w skrypcie ale dalej robocopy nie widzi ścieżki źródłowej - ścieżki są zmiennymi), a także by tworzył nazwę pliku spakowanego tak jak ja chcę (i kopiował go tam gdzie ja chcę) to on tworzy tylko jeden rodzaj nazwy (dobrze, że zmienia numerację). Najgorzej jest, że podanie ścieżki bezpośrednio przy robocopy w tym skrypcie powoduje, że często dalej nie widzi ścieżki źródłowej. Pozdrawiam
    • Jakim trzeba być pustakiem żeby te komentarze czytać
    • Można poznać, które komentarze pisane są na zamówienie. Wiele z nich jest nie na temat, na przykład pod tematem o wiośnie będzie wypowiedź o jakimś polityku, jeszcze opłacona, by wisiała na górze. I zawsze są to negatywne wypowiedzi, pisane wg schematów. Ogólnie 99% komentarzy na portalach to jęki i mowa nienawiści. Polacy są smutnym narodem Więc dobrze, że ten ściek jest blokowany.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...