Skocz do zawartości
Morv

Filmy z YouTube same się zatrzymują

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od jakichś trzech tygodni mam problem z YouTube (chyba dotyczyło też innego serwisu, ale na tą chwile nie pamiętam na 100%). Mianowicie filmy same mi się pauzują bez wyraźnej przyczyny. Pierwsza myśl to, że switch w myszce mi pada i jak kursor jest nakierowany na wideo "sam klika", a następnie podejrzewałem klawiaturę. Niestety, albo i stety okazało się, że to żadne z wymienionych bo wideo potrafi się zatrzymać nawet jak jestem w całkiem innej zakładce przeglądarki. Jestem dość zaradnym użytkownikiem sprzętu PC, ale nawet google nie powiedział mi nic mądrego i większość tematów dotyczyła smartphonów albo pauzy gdzie nie ma żadnej aktywności użytkownika podczas oglądania gdzie trzeba wcisnąć przycisk potwierdzenia. 

Może ktoś ma rozwiązanie na ten temat? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sprawdzałeś na różnych przeglądarkach? Bez znaczenia czy akceleracja sprzętowa wł/wył.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Filmy i live zatrzymują się też u mnie. Na chrome z włączoną i wyłączoną akceleracją. Na firefoxie i edge nie jestem pewien, ale też wieczorkiem potestuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.reddit.com/r/youtube/comments/rzsqmf/youtube_randomly_pauses_on_pc/

 

Nie wiem dlaczego wcześniej nie trafiłem na ten temat, ale widać, że ja i liderin69 nie jesteśmy jedynymi z tym problemem. Na tą chwile wychodzi, że bolączka dotyczy przeglądarki chrome i pauzuje youtube jak i inne serwisy strramingowe filmów i muzyki. Ciekawe tylko dlaczego dotyczy to tak niewielkiej grupy ludzi skoro nawet użytkownicy macOS mają ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.01.2022 o 18:08, Morv napisał:

Nie wiem dlaczego wcześniej nie trafiłem na ten temat, ale widać, że ja i liderin69 nie jesteśmy jedynymi z tym problemem. Na tą chwile wychodzi, że bolączka dotyczy przeglądarki chrome i pauzuje youtube jak i inne serwisy strramingowe filmów i muzyki. Ciekawe tylko dlaczego dotyczy to tak niewielkiej grupy ludzi skoro nawet użytkownicy macOS mają ten problem?

Ja mam Operę, i też czasami YouTube mi się pauzuje. Może to swoiste nakłanianie do przejścia na YouTube Premium? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uźywam aktualnej Opery oraz Windows 10 Pro z wszystkimi stabilnymi aktualizacjami i u mnie problem nie występuje.

Mam laptopa z Core i7 1165G7 (Iris Xe), bez dodatkowego GPU.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...