Skocz do zawartości
PACIK19

[K] Stare gry na PC - Rayman, Kangurek Kao

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Hej,

rozglądam się za starymi grami z dzieciństwa i z miłą chęcią kupiłbym ich wersje na PC,  szukam:

- Rayman 3,
- Harry Potter i Kamień Filozoficzny
- Harry Potter i Komnata Tajemnic
- GTA VC
- GTA III

- The Sims 1
- Kangurek Kao

Zależy mi, aby były z pełną zawartością, czyli instrukcja w opakowaniu, itd. 

Interesują mnie tylko gry w dobrym stanie :)

Edytowane przez PACIK19

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• no i tak można , ja mam pamięci ustawione jak w stopce , z doszlifowanymi timmingami 2 i 3 rzędu , w testach syntetycznych , wow , ale różnica , ale sam na sobie zrobiłem test , poprosiłem syna żeby wybrał i załadował w biosie profil z oc proca i pamięci i drugi standardowy z procem bez oc i pamięciami tylko z włączonym XMP , to bez frapsa nie mogłem trafić który jest załadowany
    • Przede wszystkim powinienes zrobic clean install windowsa jesli wczesniej instalowales AI Suite oraz inne tego typu badziewia. Asus robi dobre plyty glowne (Twoja plyta jest spoko) ale ich soft to tragedia. Do sterowania GPU najlepszym softem jest MSI afterburner. Wentylatory CPU i obudowy ustawiasz w BIOSie.
    • Panowie, do promki na Orlenie na paliwo wystarczy dać kartę Vitay przy kasie? Pytam bo jutro będę lał na Orlenie pierwszy raz od baaardzo dawna. Akurat mają spoko cenę na ON, 6,73zl bez zniżek. Z tym rabatem byłoby 6,43 co już jest przyjemniejsze dla oka niż 7,5
    • Porcja tego obiadu to dramat. To bardzo drogi jest ten lewiatan?
    • Coś nam umiera ten dział na labie dziadek Carletto w swojej ostatniej wielkiej piłkarskiej przygodzie przed emeryturką widać, że docenia każdy dzień i dobrze się bawi. Myślę też, że wyciągnął wnioski z 14/15 i obecna kampania nie będzie jego ostatnią. SPE gładko zgarnięty, co było w sumie pewne, z całym szacunkiem dla pogromców Barcy, 4 puchar w 2022 oficjalnie wjechał. Bardzo ciekawe transfery zrobiliśmy, gdyby nie ten nieszczęsny Mbappe byłoby to okienko idealne, ale pozostaje mieć nadzieję na taki sam wybuch formy Rodrygo jak Viniego. Co do pierwszego, to jak ciągle mam wrażenie, że tak jak kiedyś Papa Wenger ze skrzydłowego Henryego zrobił rasowego napadziora (do dziś mój ulubiony piłkarz), tak Rodrygo na 9 mógłby odpalić w pełni. Takie mam wrażenie, zupełnie inny typ piłkarza niż Vini, na prawej flance się chłopak marnuje, na lewą nie ma szans wejść. Kto wie, czy my następcy Benza nie mamy ciągle pod nosem. Nie mogę się już doczekać weekendu, czuję że to może być znowu piękny sezon. Ogólnie ostatnie 8 lat wynagrodziło z nawiązką poprzednie 12 mojego "stażu". Niesamowity okres dla Realu, głównie w Europie. 5x LM w 8 lat to jest totalny kosmos. 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...