Skocz do zawartości
marek7536

S20 Fe 5G vs S21

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie to różnice nie są duże. S21 ma może teochę lepszy aparat główny i szeroki kąt, S20 FE lepszy teleobiektyw. S20 FE może też mieć lepszą baterię, ale ta w S21 też ma niezłe recenzje. Ogólnie to dużo zależy od ceny. Do s20 fe 5g możesz mieć też słuchawki galaxy buds pro w cenie, wiec chyba to przeważa na korzyść s20 fe.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S21 ma średnią baterię. Równą (przynajmniej na tle S7 i S9) ale średnią. Jak w S7 i S9 baterię ładowałem średnio co trzy dni (oba miały chyba po 3000 mAh) tak S21 (4000 mAh) jak dobiłem do dwóch to sukces. A wszystkie trzy fony na przestrzeni lat raczej używane podobnie, te same aplikacje (wiadomo, na bieżąco aktualizowane ale myślę, że przez 5 lat nic innego/nowego nie doinstalowywałem), nie grane etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marek7536 napisał:

Do końca czytaliście zapytanie moje?

Grzeje się, na pewno daje się to odczuć przy zabawie aparatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł na nowy S20Fe 5G telefon już jest u mnie, jakie szkło hartowane i etui polecacie do tego tela? mam prace na magazynie musi szkło i etui ochronić nie tani telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.01.2022 o 20:47, marek7536 napisał:

Wybór padł na nowy S20Fe 5G telefon już jest u mnie, jakie szkło hartowane i etui polecacie do tego tela? mam prace na magazynie musi szkło i etui ochronić nie tani telefon.

Nillkin Camshielld a szkło Polski Banan, 60zł łącznie. To etui jest megapancerne, kupiłem do A52 i trochę przestrzeliłem bo samo etui waży 43g ale za to z telefonem kompletnie nic się nie stanie 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...