Skocz do zawartości
marjanoos

GTA VI / Grand Theft Auto VI

Rekomendowane odpowiedzi

ale duzo czarnych :E :E :E juz sie nie moge doczekac az bede ich prac jakims kijem golfowym albo czyms :E :E :E

• Like 1
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chcesz poważniejsza gangsterkę to czekaj na GTA we Włoszech albo coś, tutaj jest Miami i Floryda, i bardzo dobrze że nie ma tego badziewia z Tony Montaną tylko współczesne czasy z donkami i jitami z grillami i chopperami :thumbup: Jaram się jak pochodnia :cool:

Edytowane przez ditmd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Nigher napisał:

ale duzo czarnych :E :E :E juz sie nie moge doczekac az bede ich prac jakims kijem golfowym albo czyms :E :E :E

Oj tak... to będzie gra dla ludzi utożsamiających się z ku klux klan. W online będą cyrki na tle rasistowskim jak cholera. 

Edytowane przez Iri

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możecie rzucać we mnie pomidorami ale coś nie podoba mi się ten trailer i nie chodzi zaraz o jakieś uprzedzenia ale nie czuć w nim gangsta

kompletnie nie moje klimaty.

Edytowane przez frog67
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Iri napisał:

Oj tak... to będzie gra dla ku klux klan. W online będą cyrki na tle rasistowskim jak cholera. 

Przecież większość grających w GTA na świecie to kolorowi. Wyskoczyłbyś z rasizmem, to raczej ty musiałbyś uciekać z podkulonym ogonem jako białas niemyty.

Edytowane przez tgolik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, frog67 napisał:

Możecie rzucać we mnie pomidorami ale coś nie podoba mi się ten trailer i nie chodzi zaraz o jakieś uprzedzenia ale nie czuć w nim gangsta

kompletnie nie moje klimaty.

Ale nie mów ,że czułeś to w GTA 5 gdzie trailer opierał się na chodzeniu po górach, pokazaniu plaży, skuterów wodnych, biegaczy, golfistów i dwóch akcji z napadem i gonieniem czarnych w uliczce.  :lol2: 

Oglądnijcie raz jeszcze i zastanówcie się bo tak naprawdę na trailerze z GTA 5 w porównaniu do tego nie dzieje się nic.

4 minuty temu, tgolik napisał:

Przecież większość grających w GTA na świecie to kolorowi. Wyskoczyłbyś z rasizmem, to raczej ty musiałbyś uciekać z podkulonym ogonem jako białas niemyty.

Oj tak już widzę stadko asfaltów i ja jeden trzymający RPG uciekający w stronę tęczy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, vernativ napisał:

Miazga. Dziady teraz zaprezentowali trailer. Jest na co czekać. A miało być niby dziś o 15 :D.

Zaprezentowali bo trailer wyciekł na twitterze, mam nawet nagrany filmik na telefonie.

Wrzucam bo chyba jeszcze nikt nie podlinkował

Co jak co ale tak jak się obawiałem, nie jestem tym ani trochę zainteresowany. Dla mnie fajne tech demo i tyle. Oj słabo słabo jak już nawet R* skręca w takie dziwne, tiktokowo-instagramowe klimaty.

• Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, frog67 napisał:

Jakie czasy tacy gangsterzy.  

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Kris194 napisał:

Co jak co ale tak jak się obawiałem, nie jestem tym ani trochę zainteresowany. Dla mnie fajne tech demo i tyle. Oj słabo słabo jak już nawet R* skręca w takie dziwne, tiktokowo-instagramowe klimaty.

W GTA Online głównie gra młodzież. To do nich skierowane jest GTA VI.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Iri napisał:

Oj tak... to będzie gra dla ludzi utożsamiających się z ku klux klan. W online będą cyrki na tle rasistowskim jak cholera. 

I bardzo dobrze mam nadzieje ze bedzie mozna maltretowac zwloki czarnych :E :E

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tgolik

Wiesz, najbardziej powiedzmy boli to, że czekałem na zapowiedź tego tytułu 10 lat bo GTA V nie spełniło wielu moich oczekiwań a tu taki strzał w pysk...

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielkie zdziwienie, że nowe GTA nie pasują dziadkom :E

• Haha 3
  • Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi to wygląda po prostu na GTA V z lepszą grafiką, większą ilością tłumów i trochę inne klimaty. Jednak oczywiście w internecie już ludzie popuszczają. Wiadomo:

• do listopada 2023 - ROCKSTAR TO NAJGORSZA FIRMA NA ŚWIECIE, JUŻ NA POZIOMIE EA, UBISOFTU, BLIZZARDA!!!
  • moment zapowiedzi i trailer - Tak jest Panie Rockstar, już się zadłużam by kupić najdroższą wersję i wydać resztki oszczędności na wersję online.

I tak to się kręci w tym przemyśle.

minuty temu, sideband napisał:

Mi to nawet po paru latach od premiery przestało GTA V "pasować". GTA 4 wg mnie najlepsze.

Edytowane przez AngeloDan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, sideband napisał:

Nic bym nie mówił gdyby nie to, że nie mam nawet jeszcze 30 lat... Podobało mi się GTA III, VC, SA, IV i V, to jest jakiś odlot i nie w dobrym sensie tego słowa.

Edytowane przez Kris194
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby to miało znaczenie, można mieć 20 lat i mieć mentalność starego dewoty. Gra jest bazowana na współczesnej Florydzie, wejdź sobie na jakieś strony z newsami z tego stanu, to zobaczysz że wszystko to co pokazali w tym trailerze doskonale odzwierciedla realia.

Edytowane przez ditmd
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za moich czasów GTA to było GTA a nie lans i tańce i folowersi :E 

Nie no musza to wyśmiać bo inaczej pośmiewisko a nie gangsterka będzie, czy będzie Laszlo ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, AngeloDan napisał:

Mi to wygląda po prostu na GTA V z lepszą grafiką, większą ilością tłumów i trochę inne klimaty. Jednak oczywiście w internecie już ludzie popuszczają. 

Ja mam takie wrażenie, że oni nawet pełno assetów ponownie użyli :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ditmd napisał:

Jakby to miało znaczenie, można mieć 20 lat i mieć mentalność starego dewoty.

@Kris194 Możesz ubiegać się już o emeryturę :lol2:

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra nazywa się przecież Grand Theft Auto VI, więc kolory się zgadzają. 😉

A tak ogólnie, to trailer przypomina coś pokroju Watch Dogs 2 czy coś z tego typu "klimatów".

Tak czy tak, gra pobije rekordy sprzedaży i GTA 6 Online będzie dutki zbierać przez min. 10 lat od premiery. 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Kris194 napisał:

Ja mam takie wrażenie, że oni nawet pełno assetów ponownie użyli :E

Ogólnie miałem podczas pierwszego oglądania takie wrażenie, jakby to była piątka na sterydach. Lepsze tekstury, podkręcone kolorki, więcej murzynów, nasycenie tymi tiktokowymi realiami, totalną, pustą pozerką i cyk - mamy gta6. 

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

R* to szczyt formy miał chyba przy RDR2 

albo po prostu jak ktoś chce poważniejsze klimaty to niech czeka na RDR3 a dla młodzieży będzie GTA VI  - ale to brzmi :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, KamcioGF napisał:

Mnie ciekawi czy faktycznie już w grze będzie takie gęste zaludnienie. Na tym trailerze są dosłownie tłumy 

przecież to jest trailer "na silniku", ile razy trzeba tłumaczyć :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Kakarotto. napisał:

Gra nazywa się przecież Grand Theft Auto VI, więc kolory się zgadzają. 😉

A tak ogólnie, to trailer przypomina coś pokroju Watch Dogs 2 czy coś z tego typu "klimatów".

Tak czy tak, gra pobije rekordy sprzedaży i GTA 6 Online będzie dutki zbierać przez min. 10 lat od premiery. 😄

Dokładnie! Jeszcze odrobinkę Vice City, może mała szczypta saints row i vola!

Jak teraz jest trailer kolejne części to śmiało stwierdzam, że oni już mają spokojnie status kultu jak konsolowcy playstation czy applowcy. Kolejny trailer nie porywa wcale bo nie musi przecież. Gdzie te czasy zapowiedzi HL2, starych gier blizzarda czy innych zwiastunów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem dziadkiem :E , skonczylem na vice city, san andreas odkladalem i odkladalem bo praca i w koncu nie zagralem, w czworke pogralem 3-4h i wylaczylem ze wzgledu na tragiczne sterowanie i optymalizacje

gta6 zagram napewno, tzn z sentymentu odwiedze pewnie stare miejscowki z vice :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Kris194 napisał:

Nic bym nie mówił gdyby nie to, że nie mam nawet jeszcze 30 lat... Podobało mi się GTA III, VC, SA, IV i V, to jest jakiś odlot i nie w dobrym sensie tego słowa.

To widzisz u mnie 4 z przodu na szczęście w lusterku 20+ :E Świat się zmienia to i gry się zmieniają widać nowe GTA tworzone jest z myślą o nowych trendach i młodszych odbiorcach. Popatrz sobie chociażby na nowego NFS-a to samo dziadki płaczą, a dzieciakom pasuje ;) Pomijam gierco maniaków, którzy pomimo wieku wsysają wszystko bez popity :E 

Także musisz się przyzwyczaić do faktu, że w przyszłości będziesz krytykował coraz więcej gier :E

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi