Skocz do zawartości
marjanoos

GTA VI / Grand Theft Auto VI

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak w rralu w tamtych rejonach. W Miami wieczorem łatwiej sie dogadac w maku po hiszpańsku niż angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się po 10 latach grania w GTA V przejadło - duże miasto, plaża, turyści na plaży itd.  a wychodzi że będzie dalej to samo...
Podsumowując: "ah shit here we go again"

Wolałbym zmianę klimatu GTA V, no ale...

Edytowane przez kanon7
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak pani zaczęła mówić to od razu mi się skojarzyło z dialogami z forspoken :lol2: Jest krokodyl ale czy pójdą za ciosem i zapodadzą motyw z folryda manem, który wrzuca krokodyla do fastfooda? Wygląda ok ale jak nie będzie odpowiednika Trevora to będę trochę zawiedziony. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

45mln wyświetleń w 8h 😅

Animacje jak ludzie na plaży idą sztos! 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, kanon7 napisał:

Mi się po 10 latach grania w GTA V przejadło - duże miasto, plaża, turyści na plaży itd.  a wychodzi że będzie dalej to samo...
Podsumowując: "ah shit here we go again"

Wolałbym zmianę klimatu GTA V, no ale...

10 lat grałeś? Ja przeszedłem na premierę i starczy, nawet jak wyszła na pc to zacząłem ale tylko troszkę pograłem :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczekamy zobaczymy, najgorsze że trzeba będzie konsole kupić... Ale może gdzieś po kosztach się trafi do tego czasu. Liczyłem że wyjdzie równolegle na wszystkie platformy. 

Co do klimatu będzie spoko, grunt że duże dupy są :D latynosi więcej myślą sercem niż rozumem więc powinno być wesoło :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, AndrzejTrg napisał:

10 lat grałeś? Ja przeszedłem na premierę i starczy, nawet jak wyszła na pc to zacząłem ale tylko troszkę pograłem :) 

10lat grania w grę z fabuła na kilka h i trochę online 🤣 Dobra ściema. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, AndrzejTrg napisał:

13 września 2013r. na premierę na PS3 przeszedłem
Kwiecień 2015 na PC przeszedłem na 100% grę.
I w wersji poprawionej w 2022r. przeszedłem na PS5
Poza tym trochę GTA V online i dużo gry w singlu - swobodna gra, itd. 

Znając grę od podszewki, trzy razy ją przeszedłem ( w tym raz na 100%), spędzając w niej setki / tysiące godzin, klimat GTA V już się mi całkowicie przejadł i liczyłem na świeży kontent GTA. 

3 minuty temu, T0TEK napisał:

Liczyłem że wyjdzie równolegle na wszystkie platformy.

Od GTA3 wszyscy zawsze na to liczą i nie potrafią się doliczyć :E
Tutaj są tylko i wyłącznie względy ekonomiczne:
- na konsolach jest mniejsze piractwo, niż na PC
- R* ma więcej $$$ na kopii konsolowej niż na wersji PC
- a zawsze ktoś się znajdzie kto nie poczeka na PC, tylko kupi konsolę (wersję konsolą gry) aby szybciej zagrać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, diggerx napisał:

I co? Gupio ci teraz? :E

mea culpa

8 godzin temu, Iri napisał:

Nie będzie konkretnego trailera mówili, mówi nie będzie daty premiery... mówili. 8:E

mea culpa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, T0TEK napisał:

Poczekamy zobaczymy, najgorsze że trzeba będzie konsole kupić... Ale może gdzieś po kosztach się trafi do tego czasu. Liczyłem że wyjdzie równolegle na wszystkie platformy. 

Co do klimatu będzie spoko, grunt że duże dupy są :D latynosi więcej myślą sercem niż rozumem więc powinno być wesoło :D

Chciałeś napisać wreszcie będzie można konsole kupić. Powinno wyjść jak już będzie można położyć łapy na nowiutkim prosiaku. Idealna sprawa będzie można na czymś przeczekać aż NV się nachapie i ceny nowych rtxów się ustabilizują. 

7 minut temu, tomekpcl napisał:

Dwójka głównych bohaterów biała? Skandal.

Dziś nie ma klimatu aby czarny czy jakikolwiek nie biały (no może poza Azjatami ale to też nie dużo, bo się puchatek za triadę oburzy) dewastował miasto dopuszczając się najgorszych przestępstw. Dzięki amerykańskiemu zwichnięciu w wiadomo jakim kierunku i propagowaniu ideololo możemy aktualnie otrzymać bardzo wyważone i dobrze napisane dla białasów GTA :E 3mam kciuki bo nie spojrzałem na to przez pryzmat ideololo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Produkują kontent na instagrama. Gra jeszcze nie wyszła a już bije na łeb na szyje inne gry pod względem realizmu. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie technologicznie jak na to patrzę to naprawdę jest mega. Zastanawia mnie jak oświetlenie jest realizowane, bo wygląda super. Bardzo artystycznie dopracowane.

Pierwsze trailery to zawsze bardziej zajawka świata (zobaczcie se gta 5 czy rdr 2, albo gta iv). Drugi i kolejne to takie bardziej trailery z historią.

Mnie dalej rozwala ilość detali.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie tak samo, ilość detali jest porażająca, ale nie ma co ukrywać, Rockstar już nas wszystkich do tego przyzwyczaił, że "nie biorą jeńców" w tym aspekcie i w wielu innych. Szkoda, że od razu też nie wyjdzie na PC ale do tego też nas przyzwyczaili niestety. Pewnie nie wytrzymam i ogram na PS5 ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2025, celują bazowo w wersje Pro jak RDR2 a na obecnych będzie pogrom :D

Tylko ta para bohaterów martwi, jak gra będzie się kręcić koło takich wypierdów jak na końcu o zaufaniu to trochę <rzyg>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Wu70 napisał:

2025, celują bazowo w wersje Pro jak RDR2 a na obecnych będzie pogrom :D

Tylko ta para bohaterów martwi, jak gra będzie się kręcić koło takich wypierdów jak na końcu o zaufaniu to trochę <rzyg>

No niby tak, ale znowu V była matematycznie wyrachowana bez miejsca na uczucia, tylko plan, cel i realizacja. A tu byłaby fajna odskocznia, w sumie nie było GTA w której związek pełniłby rolę pierwszoplanową. Ja się nie przejmuję. Będzie gites. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na to że będziemy mieli współczesną historię Bonnie i Clyde.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oby w końcu ogarnęli online bo logowanie się w V to była porażka. Dodatkowo online to było payday 2, oby można było robić coś więcej w VI. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GTA-VI.jpg

"Ah Shit Here We Go Again" :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie możliwość niszczenia całych budynków, gdzie symulacja pandemii, gdzie możliwość zrównania z ziemia całego miasta jednym ładunkiem nuklearnym. To ma być te nowe GTA ? Ale porażka 😂

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gierca wyjdzie mniej więcej na moje 40 urodziny, nie ma bata bym nie zagrał jeśli dożyję i nie wziął 2 tygodni urlopu w pracy na tę okazję i pewnie dla niej zmienię komputer w końcu na coś z górnej półki bo nie wierzę by dało radę grać na tym co mam na max a FG w tak dynamicznej grze może nie dawać rady jednak. 
Trailer jako zwykła zajawka mówiąca, że coś się dzieje w temacie jest OK, jako coś co ma przyciągnąć uwagę - mniej. Wygląda jak GTA V na sterydach, ale zakładam, że do czasu premiery zostanie wszystko doszlifowane. Ja jednak uwielbiam takie sandboxy więc czekam niecierpliwie.

EDIT: aha wersja PC pewnie 2026/2027, a to już będę panem po 40stce XD masakra

Edytowane przez MJRegul
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi