Skocz do zawartości
Dario+

Koniec AA :/

Rekomendowane odpowiedzi

Ile ja w to 2.8.5 przegrałem życia to szkoda gadać, aż się łezka kręci...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Witam, posiadam światłowód UPC 600mb i na kablu ethernet w komputerze ma ponad 600mb. Natomiast w telefonie mam maksymalnie 250mb nawet gdy stoje przy modemie. Dodam, że mój telefon nie posiada 5G tylko 4G+, ale w kategorii jest podane że obsługuje właśnie do 600mb. Niewiem w czym leży problem pomocy. Modem Connect Box (Nie Giga Box)
    • No to jeśli tylko do przeglądania netu, to chyba jak najbardziej może być (nie pamiętam jak jest np z odtwarzaniem treści video). Przy wersji LiveCD cały system pakuje się do RAM-u. Pamiętaj, ze w ten sposób jednak niczego na kompie nie bedziesz mógł zapisać. Tylko odczyt w sumie.
    • Marko, chyba nie wiesz co to Adblue. To jest mocznik, silnie korodujący wszelkie metale, zżera czujniki itp, przewody cieniuteńkie jak wkład długopisu. Bardzo często dochodzi do awarii pompki czy czujnika ilości, a są one zintegrowane ze zbiornikiem, czujnik wywali Ci że za mało mocznika a komp unieruchomi Ci auto. To jest upośledzony system i przynosi więcej szkody jak pożytku. Nie wierz ślepo we wszystko co ekologowie Ci wciskają. Ekologia to bardzo dochodowy biznes obecnie i z dbaniem o środowisko nie ma nic wspólnego.
    • Wejdą spokojnie, nie chodzi o grubość  Po prostu miałem już Phanteksa, który był wcześniej na obudowie, ale zmieniłem wszystkie na SW3, i chciałem go wykorzystać na chłodnicę dokupując taki sam. Jak się okazało, nowy różnił się RPM. Ale wszystko gra  Ps. Reszta Phanteksów które były z obudową są 3pin  Tego jednego dokupiłem kiedyś żeby był komplet, bo z obudową były tylko 3szt
    • No przecież mieli zdaje się iść teraz ale w grę-usługę. Później była gadka, że kolejny AC ma być mniejszy i bardziej liniowy o Basimie z Valhalli. A po drodze walnęli niezamierzony trzeci dodatek do Valhalli.   
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...