Skocz do zawartości
Element Wojny

Xenoblade Chronicles 3 - premiera 29 lipiec 2022 r.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
W dniu 11.02.2022 o 17:13, henryk nowak napisał:

Z tym udowadnianiem męskości itp to piszesz bzdury że ho ho. Ludzie widzą w tym kicz i tandetę i się nie dziwię. Z mojego punktu widzenia styl anime jest mocno kiczowaty w porównaniu do zachodnich kreskówek/animacji. Jeśli chodzi o dziwność, to japońszczyzna jest dziwna, nie tylko anime. Jeden człowiek to lubi, inny nie. Możesz przystawić mi pistolet do głowy, a ja i tak odmówię słuchania j-popu czy oglądania japońskich teleturniejów. 

Widziałeś japońskie sex lalki? Niektóre wyglądają jak bardzo nieletnie dziewczynki, u nas byś poszedł siedzieć za sprzedaż takich lalek. To jest inna kultura która może się podobać lub nie i żadnego udowadniania męskości bym się nie doszukiwał.

No i anime może kojarzyć się u nas z czymś dziecinnym, bo jest utrzymane w stylistyce kreskówek dla dzieci. Po prostu.

Rozgorzała dyskusja o specyfice jrpg, popularności tegoż gatunku, ale nikt nie wspomniał że mało które jrpg wypuszczane jest w naszym kraju z lokalizacją PL. Ten gatunek to zazwyczaj sporo dialogów, historia, którą aby poznać dobrze, angielski trzeba ogarniać w miarę solidnie. Przetłumacz gre, puść pare reklam w tv i na youtube. Zapewniam, że dobrej jakości jrpg wejdą w mainstream bardzo szybko. Asasyna czy Dooma nie pobiją ale przestaną być dla wielu graczy anonimowe, a co za tym idzie popularność wzrośnie. Niestety - marzenia ściętej głowy. Roboty dużo, a zyski niewspółmierne. Przynajmniej nie od razu. 

Edytowane przez Lecter12
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na żadną grę nie czekam bardziej, jestem nahajpowany jak nigdy wcześniej na jakąkolwiek grę.

Mam nadzieję, że brand new story scenario będzie dodatkiem jak torna do xc2. 

Tylko cholera, dlaczego premiera jest latem :/ Zamiast korzystać z pogody i spędzać czas na świeżym powietrzu będę siedzieć w piwnicy i łupać w xc3. Nic na to nie poradzę, to jest silniejsze ode mnie :E

• Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obejrzałem cały ten Direct i jestem pod wrażeniem. Nie spodziewałem się że aż tyle rzeczy zmienią i usprawnią. Znów mocno przebudowany system walki, żeby starzy fani Xeno się nie zanudzili. Teraz dodatkowo będzie jeszcze większa dowolność - można zmieniać klasy każdej postaci, w tym używaną broń, oraz można przełączać postaci podczas walki. Dochodzą jeszcze bohaterowie, którzy będą nas wspomagać. Wygląda to naprawdę sensownie. Cutscenki też trzymają poziom poprzednich gier z tej serii.

Oczekiwania są duże, więc nie będzie łatwo, ale myślę że Monolith Soft im sprosta. Jeszcze miesiąc i wyjdzie kolejna część z serii jednego z najlepszych jRPG w jakie kiedykolwiek grałem (zaraz obok Persony 5). Już zacieram rączki :E

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po tym jak ogłoszono że BG3 wyląduje w 2023r. a Starfield nie dość że przesunięto to jeszcze bardzo mnie rozczarował tym co pokazano, XC3 stało się jedyną grą w tym roku na którą czekam (edit przepraszam dorzucam jeszcze Persony które wyjdą na PC :) ) Jestem już w samym finale XC1 DE, potem koniecznie muszę przejść Future Connected na dokładnie bo wiadomo już że to swego rodzaju prolog do XC3. 

Co ciekawe nie widziałem nic poza pierwszym trailerem sprzed kilku miesięcy bo naprawdę nie wiem czy chcę sobie coś spojlerować... może obadam direct ze względu na pokazany nowy system walki ale na tym chyba zakończę. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi