Skocz do zawartości
azgan

Resident Evil 4 Remake PC, XSX, PS5 - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, frog67 napisał:

Wioska nie jest aż tak wymagająca jak pewne lokacje w zamku jeśli idzie o Vram, pamiętam że mi gra wywaliła się raz i to właśnie było w zamku, więc pewny jeszcze nie możesz być.

Dokładnie, mnie wywaliło też w zamku (dwa razy). Trzy strony wcześniej jest o tym napisane, filmik też wrzuciłem jak przekracza 14GB VRAM 

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, frog67 napisał:

Wioska nie jest aż tak wymagająca jak pewne lokacje w zamku jeśli idzie o Vram, pamiętam że mi gra wywaliła się raz i to właśnie było w zamku, więc pewny jeszcze nie możesz być.

Jestem w rozdziale 4 wiec jeszcze przed zamkiem, na razie jest ok. To RT to nie powala w sumie w tej grze tak jak i w RE2 i RE3. Cos tam widac ale szalu nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ukończyłem :yltype: 20godz. z hakiem. Jednym słowem....świetny remake, świetna gra, świetna grafika, świetny dźwięk.... :thumbup:  Dla mnie to nowa gra, nic (prawie) nie pamiętałem od ostatniego przejścia gry 18 lat temu ;) Czekam na spolszczenie i zaczynam od nowa :P  

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27.04.2023 o 20:08, maras2574 napisał:

Ukończyłem :yltype: 20godz. z hakiem. Jednym słowem....świetny remake, świetna gra, świetna grafika, świetny dźwięk.... :thumbup:  Dla mnie to nowa gra, nic (prawie) nie pamiętałem od ostatniego przejścia gry 18 lat temu ;) Czekam na spolszczenie i zaczynam od nowa :P  

Ja czekam na Separate Ways RE4R przeorany :E 

QgoklzX.jpg

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, frog67 napisał:

Ja czekam na Separate Ways RE4R przeorany :E 

QgoklzX.jpg

Szacun :wow::thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
53 minuty temu, maras2574 napisał:

Szacun :wow::thumbup:

Te kocie uszy były zbyt łakomym kąskiem aby nie powalczyć o nie

FckhAu6.jpg

A ten limit 5h30min na professional to naprawdę nie aż tak ciężko, większe kalkulacje są jak najlepiej sobie rozłożyć te 15 zapisów na całą grę.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Normalnie już tęsknię za tym spolszczeniem ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, lamparcicho napisał:

Będzie 1 czerwca, tak obstawiam :P 

Akurat na dzień dziecka :E Skąd takie domysły ? Ja już bym chciał zacząć drugi raz, tyle że po Polsku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Luźny strzał lub takie bardziej myślenie życzeniowe bo też bym chętnie ograł drugi raz ale po polsku ;) 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Cytat

Kretynka znowu odpalona w .nfo jak zwykle z tymi swoimi feministycznymi bredniami. Czasami zastanawiam się czy to trolling czy na poważnie.

:E:E:E:E

LkfkuLt.jpg

Edytowane przez caleb59
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka z niej "Mickiewiczówna", Denuvo obejść potrafi a we łbie i tak kupa ... :E 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, lamparcicho napisał:

Taka z niej "Mickiewiczówna", Denuvo obejść potrafi a we łbie i tak kupa ... :E 

Ja cały czas sobie myśle że to jakiś gościu tylko takimi wypocinami ciśnie sobie z wszystkich bekę jaka to z niego nie femina :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może być ;) 

A może to te tamto z tych, co to się czują rano chłopem a wieczorem babą :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W praktyce chyba nie ma szans, żeby ta cała empress to faktycznie była kobieta. :E Bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Odpaliłem to cudo, detale max, RT off. Jedyne co pościnałem niżej to cienie na high bo max zbyt drastycznie żre VRAM, a tekstury ustawiłem na High (4GB). Ogólne zużycie VRAM to około 7GB, na czerwono.

Póki co płynne masełko, nic złego się nie dzieje.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki tak się przymierzam do serii RE, nigdy nie grałem w żadną grę z serii i takie pytanie mam z nadzieją, że ktoś tutaj odpisze. Te gry się jakoś fabularnie łączą, że trzeba grać chronologicznie czy może mogę jechać jak leci, tak jak w przypadku serii Far Cry? Bo ogólnie mam to w sobie, że nie gram w gry zaczynająć od nie wiem 4 odsłony serii, tylko zawsze jechałem gry chronologicznie o ile tak się dało. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma ciśnienia, ale jak zaczynasz przygodę z Resident Evil po raz pierwszy, to polecam po kolei... RE2 remake, RE3 remake, RE4 remake, RE7 i Village. 5 I 6 możesz śmiało pominąć, mało tam residenta w residencie :szczerbaty: To typowe rąbanki. Jednym się podobają , innym nie, ja należę do tej drugiej grupy ;) 

• Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym "zagral bym po polsku" to jakis troling co nie?

No chyba ,ze nie zrozumieliscie "fabuly" i jak leon krzyczy " i will get you krauser!!!1"

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi