Skocz do zawartości
pulse_

GPU do 850zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Nowe, używane - bez znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podepnę się w temacie,bo szukam dla kumpla coś w takiej kasie.

Dobrze gdyby nie ssała kilowata prądu :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak coś to mam na sprzedaż rx 470 gaming x 4gb za 750

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gtx 1060 3 gb od inno3d mam, dwa wiatraki. Mogę oddać za 750 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GIgabyte aorus rx 570 4gb 800zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

R9 380 4GB za 500zł puszczę

edit

już nie mam

Edytowane przez lukibossss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Będę wystawiał Inno3D GeForce GTX 1060 iChill X3, 3GB za 650zl. Gdyby coś to priv. Pozdrawiam

https://files.fm/u/h92hcxgrg

Edytowane przez Mamut777

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gtx 1050ti 4GB inno3d z pudelkiem, plomby nie ruszone, stan bardzo dobry. Za 460 z wysylka paczkomatem puszcze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Gigabyte GeForce GTX 1060 WINDFORCE OC 6G (GV-N1060WF2OC-6GD)
Oryginalny karton.
Karta kupiona w sierpniu 2017.
W pełni sprawna, żadnych objawów zmęczenia, właśnie jeszcze na niej siedzę, że tak się wyrażę.
850,00 zł już z wysyłką kurierem DPD za pobraniem.

Edytowane przez Janke5
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Chłodzenie do zmiany na Fortis 5. Zastanowiłbym się czy jest sens przepłacać za DDR5. 32GB DDR4 to koszt 730 zł za przyzwoite pamięci, do tego śmiało można posadzić tego i5 12600KF na płycie np. Gigabyte B660 Gaming X, bo pewnie podkręcania CPU w planach i tak nie masz - to po co przepłacać za Z690?
    • GPU jako prezent ślubny No ciekawe co będzie się dziać po.
    • Gaming OC pro V3 w 3060ti ma chłodzenie jak v1 gaming OC. V3 ma plombę na śrubce na dzień dobry, więc łatwo rozpoznać . Jakoś wybitne chłodzenie nie jest w V3, ale po lekkim UV będzie przyzwoicie. 
    • Sprzedam zestaw: - MSI B550 Gaming Plus AM4 - Ryzen 5600X - ew mogę dorzucić standardowe chłodzenie Wraith Na płycie BIOS w wersji 7C56v19 (1.2.0.6c) Całość sprawna, jeszcze na gwarancji przez ponad rok, zakupione w listopadzie 2020r.   Cena: 1300zł + wysyłka   Cena z pamięciami Corsair CMW16GX4M2C3200C16 (v 4.31) 2x8GB DDR4 3200MHz (tu brak faktury na pamięci), stan bdb, 0 błedów w memtest, zakupione w tym samym roku): 1500zł + wysyłka (póki nie sprzedane) Zdjęcia: https://imgur.com/a/aibpWzj - Płyta + procesor https://imgur.com/a/CBplmOV Pamięci  
    • Posiadacz? Co chwilę kupujesz i coś ogrywasz a później sprzedajesz jak już ograsz i nadrobisz zaległości inforując o tym wszystkich na forum. Jak wymieniasz graty na PC to też tak robisz więc kto tutaj sobie coś przedłuża 😉? Mówisz meh ale sam piejesz z zachwytów nie raz np. jak to Horizon Forbidden West wygląda i jaką ma grafikę (cytować posty?) Przedłużeniem penisa na pewno nie jest kawałek innego plastiku z wentylatorem i radiatorem oraz modlenie się o wyniki w benchmarkach po OC oraz oglądanie analiz DF z konsolowych portów na zoomie +300% żeby poczuć tą różnicę 😄 GPU czy CPU za parę tys. to też nie jest "jacht" kolego żeby się tym podniecać. Są droższe zabawki. Poczekam aż znowu pękniesz i polecisz po PS5 wychwalając przy tym te samograje które później smakują tak samo dobrze na PC. XSX raczej już nie kupisz bo nie ma po co kupować teraz tej konsoli więc skończy się na tych 2 razach kiedy z radością ogłosiłeś ponowny zakup  Na XBOX nie ma tylu strategii więc tutaj komp dla mnie wygrywa + lepsze sterowanie pod tego typu gry ale co do reszty zgoda (z grubsza). 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...