Skocz do zawartości
Dlogi

Najlepszy rok w historii gier komputerowych

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ghostdog napisał:

Najlepsze gry to takie co wprowadzały jakąś rewolucję w gatunku. Crysis oprócz grafiki nic nie oferował, fabuła sztampowa. Pamiętam jak zagrywałem się w pierwsze GTA i kolejną odsłonę (2) a potem wyszła informacja, że kolejna część będzie w 3D, mózg tego nie mógł ogarnąć ?

No ja w Quake 1, HoMM III, Warcraft 2, Diablo 1, do dzisiaj się zagrywam, od ponad 20 lat zawsze na dysku mam te gry, nawet teraz. :D

Edytowane przez Stjepan666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Stjepan666 napisał:

No ja w Quake 1, HoMM III, Warcraft 2, Diablo 1, do dzisiaj się zagrywam, od ponad 20 lat zawsze na dysku mam te gry, nawet teraz. :D

Połowa lat 90 była genialna.

1995: Command & Conquer, Star Wars Dark Forces, Full Throttle i pierwsze filmowe przygotówki wydawane na kilku płytach CD: The Beast Within i Phantasmagoria.

1996: Command & Conquer Red Alert, Quake,  Tomb Raider, Diablo

Szczególnie serię C&C bardzo miło wspominam. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ghostdog napisał:

Połowa lat 90 była genialna.

O panie, ja mógłbym wymienić z kilkadziesiąt tytułów z Amigi 500. :D  Tylko, że to nostalgia i patrzenie na te gry w różowych okularach, teraz nie wiem czy mi by się podobały. :E;)  Raczej nie. Próbowałem ostatnio zagrać w Syndicate, bo Gog wrzucił free i wywaliłem po 30 min grania. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mowa o Crysisie to była to ostatnia gra która pod względem technologicznym i graficznym zrobiła WOW, od tego czasu oczywiście, że gry stawały się ładniejsze ale było to stopniowe i od czasów Crysisa żadna gra nie zrobiła opadu szczeny pod tym względem.

Jeszcze przypomnę, że w 2006 roku wyszedł Company of Heroes który też zrobił duże wrażenie zwłaszcza pod względem fizyki, w Polsce gra była bardzo popularna no i co mamy 2022 rok będzie Company of Heroes 3 no i co 18 lat różnicy, a różnica w grafice taka meh,..

2006 Rok

ss_535b5736857c63e4a7a786b90a03e30a07f82

2022 Rok

ss_8a539589aed70563c5ec5556124862104e780

Edytowane przez Dozorca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...