Skocz do zawartości
fojut

Elden Ring

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Passt napisał:

Tylko graficznie bieda.

Dla mnie spoko, ale... obadamy w realu.
Zajawki, to wiecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elden Ring nie zadebiutuje 21 stycznia. Twórcy właśnie potwierdzili, że potrzebują dodatkowego miesiąca, by zadbać o produkcję i tytuł zostanie wydany dopiero 25 lutego 2022 roku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie po usłyszeniu o Bloodbornie przesuwają premierę?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 lutego będzie też premiera Saints Row, a parę dni wcześniej pojawi się Horizon Forbidden West (18 luty).

Ciekawie zapowiada się początek przyszłego roku ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej przesuną Dying Light 2 bo obok Elden Ring i Horizon Forbidden West to najwiecej osób właśnie na to czeka

1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

Najprędzej to Sr przełożą bo to pierwszy termin?

Na Saint Row to akurat mało kto czeka, pozatym to nawet w ogóle nie stało koło SR zwłaszcza 2 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło Panie, co to ma być, jestem kupiony... ale czekaj, pytanie czy mój komp podoła :szczerbaty: To będzie rzeźnia, Sekiro olałem bo mi nie pasowało, ale tutaj ta walka, mechanika jest jak w DS, więc mi pasuje:)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa zajawka zachęcająca do Pre-Ordera

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elden Ring, Baldur's Gate 3... Zapowiadają się świetne czasy. Kiedy ja to wszystko ogram? Nie wiem. :D Ostatnio jestem coraz bardziej krytyczny co do gier i mało co mi się podoba, ale takie właśnie gry chłonę bez marudzenia. Po obejrzeniu gameplayu jestem spokojny. From Software znów dowiezie i nie zawiedzie.

Ten las w 22 minucie! Ależ ta gra ma świetny klimat. Oby tylko świat był dobrze zaprojektowany i nie ssał jak w większości gier z dużymi światami. :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie kupili po paru chwilach pokazu :D do takiego stopnia że zamiast wziac na ps5 to kliknąlem kup na steam :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zastanowieniu to chyba zostawie sobie na pc, bo gry od FS na premiere potrafią się dusić na konsolach :) 

Odin do premiery elden ring dobijesz już do 2k? :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ODIN85-79 napisał:

Ale lepiej z padzikiem w dłoni na 65 calach jak ostatnio w Ds grałeś?

Wszystko zalezy od tego czy FS nie zrobi lipy w kwestii optymalizacji na konsolach ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można się było spodziewać, gra od strony czysto technicznej nie powala. To już tradycja. :E Cała reszta? Sztos. Soulsy w open worldzie, co powinno zachęcić do kooperacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie szału nie ma. Mam nadzieję, że gameplay w wersji finalnej będzie to wyrównywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie będzie działać super, ten silnik pięknie skalował się od zawsze z każdym sprzętem, coś jak Fox Engine od Kojimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w ruchu prezentuje się znacznie lepiej niż na wcześniejszych materiałach.
Wciąż nie jest to poziom Demon's Souls Remake, ale spodobało mi się.
Animacje walki, czary, stroje, bossowie - super.
Projekt i klimat lokacji - 11/10. ?

Mam natomiast nadzieję że postać nie będzie od początku tak "overpowered" wobec zwykłych mobków jak na zaprezentowanym materiale.
I że "przyzywanie duchów" do walki będzie zbalansowane (albo że będzie jakaś istotna nagroda za niekorzystanie z tej opcji).
Widzę też że bohater ma znacznie większą tolerancję na upadek/skok z wysokości niż w serii DS.
Dodano mapę, ale to akurat rozumiem w przypadku tak dużego otwartego świata.
Może nawet, wzorem Hollow Knight'a, zrobią jakiś ciekawy motyw powiązany ze zbieraniem jej fragmentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Może nawet, wzorem Hollow Knight'a, zrobią jakiś ciekawy motyw powiązany ze zbieraniem jej fragmentów.

Owszem, jak mówi lektor w gameplayu, będziemy zbierać fragmenty mapy. Ale będą zapełniać ją znacznikami, a nie odkrywać nowe lądy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...