Skocz do zawartości
Adaxis

UPS Dell J715N -proszę o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do zakupu UPSa, myślałem o APC, ale ostatnio padło na DELL 500 Wat model J715N, m.in. dlatego, że posiada kartę sieciową i stąd lepsza komunikacja.
Czy ktoś z Was może podzielić się wiedzą w tym temacie i ew. porównaniem tego DELLa do podobnych zasilaczy awaryjnych ACP? B. proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre APC są drogie. Dobre, to znaczy z czystym sinusem na wyjściu. Najtańsze nowe z czystym sinusem a nie prostokątem na wyjściu jakoś ~1300zł kosztowały, a teraz to jakiś kosmos (~1760PLN). No chyba, że zakładałeś zakup używki APC. Ja mogę polecić (jako takie minimum) CyberPower CP900EPFCLCD:

+ czysty sinus

+ łatwa wymiana akumulatora przez użytkownika

+ wyświetlacz LCD pokazujący obciążenie, ilość pozostałej energii itd.

+ złącze USB do komunikacji z PC (do bezpiecznego auto-zamykania systemu, dodatkowy monitoring)

+ cena ~900 zł nowy, są też dostępne używane taniej

- nie ma karty sieciowej jeśli chcesz zarządzać przez sieć wewnętrzną (jak masz firmę, jesteś adminem i posiadasz wiele UPS, to rozumiem taką potrzebę)

Co do DELL J715N: nie widzę info by miał czysty sinus ... w ogóle ciężko o dokładną specyfikację tego modelu.

Edytowane przez Kyle_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Ten DELL ma czysty Sinus + slot na kartę sieciową.  Szukam używek bo ceny kosmiczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...