Skocz do zawartości
neah

Drukarka ze skanerem do domu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, proszę o pomoc w wyborze drukarki ze skanerem do użytku domowego (co prawda moja poczciwa 23letnia drukarka HP dalej dobrze drukuje, ale skaner nie działa na Win10/11 więc chciałbym kupić nowy i chyba najrozsądniej będzie w opcji razem z drukarką).

Chciałbym wybrać model który ma dość ekonomiczne użytkowanie, żeby nie płacić potem słono za tusze (nie rozumiem dlatego tusz dla jednej drukarki za 90zł starczy na 180 stron a dla innej na 4000) - drukuję rzadko, średnio kilkanaście-kilkadziesiąt stron w miesiącu, głównie w czarnym kolorze, ale czasem też kolorowo.

Zależy mi na dobrym skanerze, aby móc robić w miarę podobne kopie kolorowych dokumentów itp, jednak nie wiem jaka rozdzielczość skanowania będzie wystarczająca? 1200x1200, 1200x2400 czy 2400x4800?

Nie potrzebuję żadnych bajerów typu wifi, chmura, subskrypcje tuszu i inne. Po prostu dobry skaner i tanie drukowanie. Chociaż miło by było gdyby było drukowanie dwustronne i automatyczny podajnik papieru (skanowanie po jednej stronie, wyjmowanie i wkładanie nowej kartki jest dość męczące)

Edytowane przez neah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...