Skocz do zawartości
hwdp43

MISTRZOSTWA ŚWIATA - KATAR 2022

Rekomendowane odpowiedzi

FVPT2cwWAAUJgIX?format=png&name=large

Edytowane przez hwdp43
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa śmierci, to G i C- bo dla nas co by nie wylosowali to było by grupą śmierci :szczerbaty:  Arabia wydaje mi się do ogrania, Meksyk jest kluczem do wyjścia z grupy, Argentyna poza zasięgiem, ich technika, drybling, napad zmiażdży naszych wolnych, słabych obrońców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka dosyć wyrównana grupa się nam trafiła poza Argentyną oczywiście. Argentyna będzie bezdyskusyjnym faworytem do wygrania grupy. Jeśli chodzi o drugie miejsce,to Meksyk,Arabia Saudyjska oraz Polska mają równe szanse do tego stopnia,że Polacy mogą zająć zarówno 2 miejsce oraz wyjść z grupy jak i zająć ostatnie miejsce.

Ale raczej wjedzie klasyk - 3 mecze i do domu :E Inaczej oznacza to zniszczenie systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor. Dziękujemy państwu za miło spędzony czas, do zobaczenia na kolejnym mundialu. :D 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grupa A bylaby fajna , zamiast senegalu :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie siedzę tak bardzo w piłce nożnej, ale słyszałem jakiegoś eksperta  który mówił, ze ilekroć Meksyk bierze udział w jakiejś wielkiej imprezie (łącznie z mundialem), to zawsze wychodzą z grupy. 

Inna rzecz, ze  teraz ponoć słabiej się prezentują.

Argentyna to tez już nie ten zespół co przed laty, ale nawet słaba Argentyna jest poza naszym zasięgiem .

W sumie nie byłbym taki hop do przodu z tym wyjściem z grupy.  Nie wiem nic o Saudyjczykach. Najsłabsi w naszej grupie, ale czy do zlekceważenia?  Dla mnie ten zespól to taki trochę

nieodkryty ląd.    Kompletnie nie wiem czego się spodziewać.

Moze dobrze, ze nie mamy Europejczyków w grupie.

Tak na dwoje babka wróżyła ta nasza grupa...

Czemu  w grupie B jak juz była wylosowana Anglia i chyba USA to komentatorzy mówili, ze  tam nie może już być drugiej europejskiej drożyny (były jeszcze do wylosowania),a w innych

bezproblemowo są po dwie?

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsza jest grupa H bo każda z drużyn ma szansę na wyjście. Liczyłem na Argentynę lub Brazylię, szkoda, że zamiast Saudów nie trafiliśmy na kogoś z czarnego lądu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mamy złe doświadczenia (vide Senegal w 2018 r. mundial w Rosji). Michniewicz ponoć chciał Kamerunu.

Argentyna - Taniec
Polska - Gorzała
Meksyk - Narkotyki
Arabia - Wybuchy

Najbardziej ekscytująca grupa

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale kontuzja Modera wygląda fatalnie :(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie wyjdziemy z grupy. Oprócz Lewego, może jeszcze Zielińskiego i Szczęsnego reszta to ogórki, czyli mizeria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Ścisła kadra Polski na MŚ 2022:

Bramkarze: Wojciech Szczęsny, Bartłomiej Drągowski, Łukasz Skorupski.

Obrońcy: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Jakub Kiwior, Kamil Glik, Matty Cash, Robert Gumny, Artur Jędrzejczyk, Mateusz Wieteska, Nicola Zalewski.

Pomocnicy: Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Krystian Bielik, Przemysław Frankowski, Kamil Grosicki, Jakub Kamiński, Michał Skóraś, Damian Szymański, Sebastian Szymański, Szymon Żurkowski.

Napastnicy: Robert Lewandowski, Karol Świderski, Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Kataru wybiorą się głównie celebryci i inne zarobasy, co tam jeżdżą na wczasy, poleżeć na leżaku w luksusowym hotelu. Te mistrzostwa to kpina, zorganizowana aby pokazać, że szmatogłowi są cywilizowani. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej bekowe mistrzostwa w historii. Pomijając zatrudnienie robotników z Kataru do kibicowania reprezentacjom, Katarczycy wynajęli kilkudziesięcioosobowe grupy "kibiców", już z danych państw, zapewniają im wikt i opierunek, a w zamian chcą dobrego pijaru w soszjal mediach. 

https://www.money.pl/gospodarka/katar-placi-kibicom-za-loty-i-hotele-warunkiem-pozytywne-komentarze-w-internecie-6829312411011584a.html

Oprócz nacji wymienionych w artykule, kilka dni później doszło info o Angolach. Można zakładać, że uderzali do wszystkich.

Edytowane przez Lypton
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest aferka, że wielu pieśniarzy co jest związane z LGBT będzie śpiewać dla szmatogłowych homofobów, przecież pieniądz nie śmierdzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bez sensu, że teraz. Ludzie zajęci świętami. Zimno. Śnieg i MŚ. I do tego mam teraz najwięcej pracy. Od wielu lat oglądałem, ale teraz nie dam rady czasowo. Ostatnie MŚ obejrzałem na żywo wszystkie mecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, marcin_21 napisał:

mundiale są różne, jedno natomiast się nie zmienia: 1. mecz otwarcia 2. mecz o wszystko 3. mecz o honor

Mocno zdziwiłbym się, gdyby było inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slabo to wyglada , bardzo slabo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, hwdp43 napisał:

slabo to wyglada , bardzo slabo ...

"Męczy Nas  Piłka"  :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.11.2022 o 22:31, marcin_21 napisał:

mundiale są różne, jedno natomiast się nie zmienia: 1. mecz otwarcia 2. mecz o wszystko 3. mecz o honor

 

W dniu 1.04.2022 o 19:54, AndrzejTrg napisał:

Mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor. Dziękujemy państwu za miło spędzony czas, do zobaczenia na kolejnym mundialu. :D 

Data zupełnie przypadkowa :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz z Meksykiem tym razem będzie o wszystko, czyli o wyjście z grupy, po z Arabią Saudyjską raczej powinniśmy wygrać. 

Argentyna jest poza zasięgiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arabia Saudyjska potrafiła się postawić Chorwacji i przegrała jedynie 1:0. Ostatnie mecze to głównie remisowali i to nie z przeciwnikami z górnej półki. Ja obawiam się, że choć nie są gospodarzami to Katar może będzie chciał pomóc innym szmatogłowym i sypnie groszem dla sędziego. Meksyk nie jest w formie. Obstawiam, że z Meksykiem będzie wymęczony remis, z Arabią kupiony remis i baty od Argentyny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że  nie ma typera ... ;-)

Osobiście czuję, że pykniemy Meksyk jedną bramką. Co do późniejszych meczy to zobaczymy.

Patrząc jak kiepsko gramy z tyłu trzeba liczyć na skuteczność z przodu. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze MŚ od 1990r. których nie zamierzam oglądać i z tego co widzę nie jestem sam bo 3/4 znajomych nie planuje tego robić. 

W pracy zaś, po wczorajszym absurdalnie idiotycznym wywiadzie tego buraka Infantino ("jestem rudym niepełnosprawnym gejem arabem" itd.) , szefostwo zdecydowało że nie będziemy robili żadnego live feed'a jak to zawsze robili w poprzednich latach z okazji tego typu imprez. 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...