Skocz do zawartości
hwdp43

MISTRZOSTWA ŚWIATA - KATAR 2022

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc po meczu Holandia jeszcze remisuje, ale zanosi się na możliwą porażkę Oranje, przed chwilą poprzeczka ich uratowała.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Reddzik napisał:

Patrząc po meczu Holandia jeszcze remisuje, ale zanosi się na możliwą porażkę Oranje, przed chwilą poprzeczka ich uratowała.

Oby nie. 3-1 dla Holandii zrobiłem :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holandia - Ekwador 1:1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby wczoraj obstawiał dwa mecze na żywo to był wygrał kaskę 2x tyle. Dokładnie przy 1:1 na Portugalię i na Brazylię ok 60 min. Zajmowałem się obstawianiem od paru lat i dobrze mi to wychodziło, ale teraz nie mam czasu i głowy i kasy na obstawianie. Po za tym można się za bardzo wkręcić :)  Co do naszych to nie oglądałem Arabii więc nie wiem jak grają, ale niestety mogą wygrać. W ostatniej kolejce może być tak, że jak faworyt ma zagwarantowany awans może odpuścić. A kiedyś na Euro albo na MŚ (nie pamiętam) Portugalia przekręciła na 3:3 bo opłacało się jej być w niższej puli i to przewidziałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu będzie autobus w obronie i granie "Męczy nas Piłka" :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byleby wygrali. To wtedy 3 lagi na minutę nie będą mi przeszkadzać:szczerbaty:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziś 1-0 dla Arabii, pierwszy mecz pokazał, że nie ma co patrzeć optymistycznie, bo kolejny mecz i będzie laga, tutaj drugi napastnik nie pomoże, Milik to Milik i każdy powinien pamiętać co się działo na ME, gdzie pudłował co drugą sytuację.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęsny nas wyratował, ale straszne nerwy będą w tej drugiej połowie. Oby jakiegoś czerwo nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dziwo nasi gola strzelili,ale też dali Arabom wodę na młyn w postaci karnego,którego cudem Szczęsny nic nie odwalił i obronił :E. Żeby już więcej wody na młyn Arabom nie dali,bo może skończyć tym samym co zrobili Argentynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podyktowanie tego karnego to marny zart...

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Spl97 napisał:

O dziwo nasi gola strzelili,ale też dali Arabom wodę na młyn w postaci karnego,którego cudem Szczęsny nic nie odwalił i obronił :E. Żeby już więcej wody na młyn Arabom nie dali,bo może skończyć tym samym co zrobili Argentynie.

No ten karny to nieźle wyreżyserowany przez araba, jak nie idzie to takie sztuczki działają. Sędziemu petrodolary chyba nie śmierdzą, ale po katarskich łapówkach tam wszystko jest możliwe.

Ciekawe, czy w drugiej połowie araby będą "aktorzyć" na czerwoną kartkę u naszych?

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tutaj nawet wygrana 5:0 nic nam nie da niestety. Bo Argentyna rozpędzona jak walec i wkurzona po przegranej z Arabią, rozjedzie i Meksyk, i nas..... Jest duża szansa na to, że z 4 pkt nie wyjdziemy z grupy.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kNoq napisał:

Podyktowanie tego karnego to marny zart...

Kontakt jakiś nieznaczący był,więc nie zdziwiłem się decyzji o podyktowaniu karnego dla Arabów. Tak samo my z Meksykiem także mieliśmy karnego z kapelusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kluczem do wyjścia nie był remis, a wygrana z Meksykiem i ten dzisiejszy mecz był by o awans bez patrzenia się na Argentynę, ale oni bali się atakować, do tego dostali karnego ale Lewy zmarnował.

Co do sędziego to można to tak skwitować:
"Już był w Rolls Roycie, już witał się z gąską. Pan sędzia."

edit:
Chyba łatwiej wygrać z Meksykiem niż z Argentyną? Czy nawet zremisować z Argentyną będzie to sukces

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Spl97 napisał:

Kontakt jakiś nieznaczący był,więc nie zdziwiłem się decyzji o podyktowaniu karnego dla Arabów. Tak samo my z Meksykiem także mieliśmy karnego z kapelusza.

Oczywiscie, ze karny lewego tez byl z tylka. Generalnie karne na tym mundialu to dramat

@ Milik 

klasyka :E

Edytowane przez kNoq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe,tradycji stało się zadość, Milik zamiast strzelić gola,to ostemplował bramkę i piłka zatrzymała na poprzeczce :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2:0 !!! Już chyba nie przegramy !!! ?

Edytowane przez hubio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Lewego mega presja zeszła. Widać było skumulowany stres poszedł won :cool:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...