Skocz do zawartości
hwdp43

MISTRZOSTWA ŚWIATA - KATAR 2022

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Spl97 napisał:

W grupie E może wystąpić taka konfiguracja,że Japonia,Kostaryka i Niemcy mogę mieć po trzy punkty każda :E i z grupy wyjdzie,kto w ostatecznym rozrachunku będzie miał najlepszy blians bramkowy bądź kto strzeli więcej goli :cool:.

No więc pewnie Szwaby, które Kostarykę wystrzelają. Druga opcja to że jak dziś przegrają znowu to Japonii wystarczy jak nam obrona Częstochowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdzie Japonia - Hiszpania daruje im ten awans  z kurtuazji przez 0-0, nawet jak Niemcy wygrają - 3 pkty - Japonia po remisie z Hiszpania będzie miała 4

kardynalny błąd trenera niemieckiego - wygrywał po 1 połowie, w 2 powinien zastosować bardziej defensywną taktykę i ostrożniejszą grę z kontrataków - przecież to Japonia musiała strzelić gola, nie oni - ale przyjął wariant cios za cios, bo Niemcy po przygniatającej przewadze w 1 połowie chcieli sobie "postrzelać" - i postrzelali

ps - taki sam błąd trenera Arabii - przecież to Polska musiała wygrać, nie oni - zamiast więc zastosować polską taktykę, czyli podania w poprzek na swojej połowie albo środku boiska, najlepiej do najbliżej stojącego partnera, ewentualnie do bramkarza, i czekanie na szybki kontratak, przyjął otwartą grę, nawet z naciskiem na atak; gdyby Polska chciała wygrać musiałaby zastosować przy defensywnej taktyce przeciwnika atak pozycyjny, a wiadomo, jak nam to wychodzi; tyle się pisze o rzekomej fachowości trenerów, jacy to oni wyrafinowani specjaliści od strategii i taktyki, itp, płaci im się niebotyczne sumy.. a oni popełniają takie szkolne błędy

Edytowane przez glauks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak niemcy wygraja to wszyscy beda mieli po 3 pkt :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo Maroko okradzione. Sędziowanie na tym mundialu to jest żart. 

e: rzekomo aptekarski spalony. Gdyby takich goli nie uznawać, to 1/5 bramek w historii byłaby pewnie wymazana. Imo pytanie czy faktycznie piłkę musnął, bo tor lotu piłki nie zmieniony. 

Edytowane przez Kelam
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musial dotykac pilki , wystarczylo ze zaslanial bramkarzowi widok :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oliwa sprawiedliwa :szczerbaty:. Oby dowieźli ten wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maroko - Belgia 2:0 :rotfl:

Ta pogoda zabija większość europejskich drużyn, a nasi wczoraj zamęczyli Arabię ?

Edytowane przez xtn
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xtn napisał:

Maroko - Belgia 2:0 :rotfl:

Ta pogoda zabija większość europejskich drużyn, a nasi wczoraj zamęczyli Arabię ?

Polska przyzwyczajona. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, xtn napisał:

Maroko - Belgia 2:0 :rotfl:

Ta pogoda zabija większość europejskich drużyn, a nasi wczoraj zamęczyli Arabię ?

Temperatury są podobne jak do europejskiego lata przy znacznie niższej wilgotności. Pogoda nie ma nic wspólnego z tym czy drużyna sobie radzi czy nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą oprócz jednego stadionu wszędzie jest klima co też robi różnicę na plus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy zremisowali, maja 1 pkt po 2 meczach. Na razie poza Francja brak innych faworytów. Anglia i Hiszpania po pierwszych bardzo dobrych meczach w drugich zawiedli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, xtn napisał:

Niemcy zremisowali, maja 1 pkt po 2 meczach. Na razie poza Francja brak innych faworytów. Anglia i Hiszpania po pierwszych bardzo dobrych meczach w drugich zawiedli. 

Jak brak innych faworytów widziałeś co Brazylia zrobiła z podobno czarnym koniem Serbią? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, gret napisał:

Jak brak innych faworytów widziałeś co Brazylia zrobiła z podobno czarnym koniem Serbią? 

Pominąłem Brazylię, ponieważ trzeba zaczekać na drugi mecz, czy potwierdza formę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

56 minuta - Serbia 3:1 Kamerun. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieaktualne,3-3 :E. I chyba pierwszy raz system pół-automatycznego spalonego zadecydował o uznaniu gola :D. Bo za każdym razem jak był wykorzystany,to były spalone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorąco się zrobiło, oho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.11.2022 o 11:54, xtn napisał:

Właśnie Japonia przegrała z Kostaryka 0:1 :)  Mundial pełen niespodzianek. Niemcy dzisiaj mogą zostać rozbici w proch przez Hiszpanów albo zagrają mecz życia i wygrają. 

Żadne tam zaskoczenie. Dla mnie to był pewniak i dał ładnie zarobić (postawiłem 500pln przy kursie 17/1), teraz jeszcze ograją Niemców i ładny zaskórniak będzie :) Zaskoczeniem to byli na mundialu w 2014. Gdzie też ich obstawiałem i ładną kasę zarobiłem.

Edytowane przez slitzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam się dzieje z tym Marokiem :)  ? Nigdy nie słyszałem, żeby to była dobra drużyna a oni ogarnęli Belgię ? Kto tam gra w tym Maroku ze znanych piłkarzy ? Z jakich klubów są ?

Edytowane przez hubio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, hubio napisał:

A co tam się dzieje z tym Marokiem :)  ? Nigdy nie słyszałem, żeby to była dobra drużyna a oni ogarnęli Belgię ? Kto tam gra w tym Maroku ze znanych piłkarzy ? Z jakich klubów są ?

daj spokoj nie pytaj jak sa dobrzy zapytaj jak slaba jest belgia  i co tam sie porobilo - przeciez maroko to takei same owco j... jak katar i inne plemiona pasterzy

Edytowane przez gruzin don Leonides
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Maroko jest kilka znanych nazwisk, ja jestem zadowolony z Maroka, dobrze grali a Belgowie są słabi, wygrali fartem z Kanadą.
Poza meczem 3-3 gdzie Kamerun odwrócił losy meczu ze stanu 1-3, mamy kolejny mecz gdzie jest dużo bramek i walka do ostatniego, Korea Płd Ghana po 92min mamy 2-3.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, hubio napisał:

A co tam się dzieje z tym Marokiem :)  ? Nigdy nie słyszałem, żeby to była dobra drużyna a oni ogarnęli Belgię ? Kto tam gra w tym Maroku ze znanych piłkarzy ? Z jakich klubów są ?

Dwie największe gwiazdy to Hakim Ziyech z Chelsea i Achraf Hakimi z PSG. Ale mają także zawodników z Sevilli, West Hamu, Fiorentiny, Bayernu. Solidna ekipa. 

Ale ta Belgia jest po prostu stara i średniawa. Tylko o De Bruyne i Courtois'ie można napisać, że są w peaku kariery. Reszta to albo szykuje się do zjazdu do bazy (Vertonghen, Alderweireld, Meunier, Witsel, Hazard, Mertens, Lukaku) albo są średniakami, jak drugi Hazard, Onana, Batshuayi, Castagne. A nowy rzut nie wygląda imponująco - solidne grajki, ale bez podjazdu do złotego pokolenia. 

Edytowane przez Lypton
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Lypton napisał:

Reszta to albo szykuje się do zjazdu do bazy , Lukaku)

Ale obiło mi się o uszy, ze Lukaku kontuzjowany i nie gra, a potrafił zrobić różnicę. Może przez to. Meczy nie oglądałem to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...