Skocz do zawartości
hwdp43

MISTRZOSTWA ŚWIATA - KATAR 2022

Rekomendowane odpowiedzi

Francuzi po dwóch meczach (z Tunezją pomijam, bo przez godzinę grali rezerwami) mieli najwięcej expected goals, mieli najwyższy created threat, a sam Mbappe miał więcej kontaktów z piłką w polu karnym rywali niż 9 drużyn (!).

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koreańce ładnie, ładnie. O ile nic się nie zmieni i Urugwaj nie strzeli, to wyjdą ich kosztem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam i Korea strzela w 92min na 2-1 i tym samym Urugwaj za burtą, jeszcze kilka chwil do końca.
Portugalia 6pkt
Korea 4pkt
Urugwaj 4pkt
Ghana 3pkt

7min dzieli Koreę od awansu, Urugwaj musi strzelić 1 bramkę by awansować, bo bilans bramkowy jest na równo po 0.

Edytowane przez Reddzik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Spl97 napisał:

https://sport.interia.pl/mundial-2022/news-brudny-incydent-na-oczach-milionow-widzow-snajper-nie-wyrazi,nId,6448176

Ciekawe czy dzisiaj karma wróci za wydarzenia sprzed 12 lat z tą "cudowną" ręką Suareza ?

Karma jednak wróciła,ale przez to co Korea zrobiła,to powrót karmy nastąpił w zupełnie innej formie :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo obudził swojego wewnętrznego Lukaku. Asysta przy bramce Koreańczyków i zmarnowane trzy setki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, Suarez sobie coś przegryzie i mu się humor poprawi :szczerbaty:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sami wiecie, to już oficjalnie, karma wróciła
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba

A tak wyglądali kibice w oczekiwaniu na końcowy gwizdek w drugim meczu, szkoda że Ghana nie dobiła Urugwaju, bo mieli ku temu okazje
317241878_574095778054513_12105711878602

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

urugwaj jak wczoraj niemcy xd

 

 

ale meczyk serbia-szwajcaria ? teraz niech jeszcze kamerun wygra ....

Edytowane przez hwdp43
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamerun wygrał ale awansowała Szwajcaria wygrywając 3:2 z Serbia. Serbia grała jak my za Sousy, czyli silny atak, katastrofa z tylu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za Siwego Bajeranta gralibyśmy na Mundialu tak samo jak Serbia,to o wyjściu z grupy moglibyśmy tylko pomarzyć :D.

Co do Kamerunu,to strzelec bramki to dopiero miał pomysł,który zrealizował :E. Mając żółtą kartkę na koncie i strzelając gola,zdjął koszulkę... Co się skończyło dla niego fajrantem z racji czerwonej kartki :E przy okazji zupełnie nieodpowiedzialnie obsłabiając drużynę do końca meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadna druzyna nie wygrala 3 meczy w grupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie ogarniam mówi się o automatycznym przedłużeniu kontraktu Michniewicza ze względu na zapis w umowie i tutaj wchodzi Kulesza i mówi, że na 90% nie ma takiego zapisu. Jak prezes PZPN może nie wiedzieć jaki kontrakt mają podpisany z selekcjonerem? ? To jakaś amatorka.

Edytowane przez lokiju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PZPN nie wie jakie ma zapisy na kontrakcie z Michniewiczem? Śmiechu warte :E

Myślałem,że nie przeczytam coś gorszego od tego artykułu,w którym piszą,że Michniewicz sam nie wie co było zapisane w kontrakcie,bo nie przeczytał dokładnie :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2x prawie identyczna bramka dla pomaranczowych

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

PZPN nie wie jakie ma zapisy na kontrakcie z Michniewiczem? Śmiechu warte 

Że trener nie wie, albo nie pamięta, to jedno - masę roboty ma, zalatany jest, może się nie wczytał w detale. Ale jak prezes związku nie wie, albo nie pamięta, to już jest skandal :szczerbaty:.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że Kaczyński w tym przypadku musiał się odezwać,toż to jest szok :E. Tylko nie pojmuje,to już jest faza pucharowa - wygrywasz i awansujesz albo przegrywasz i odpadasz,nie może być wyniku remisowego. Chyba,że punkt to miał na myśli strzelonego gola.

Cytat

- Każdy korzystny dla nas wynik, w tym wypadku to musi być zwycięstwo, choćby o jeden punkt, to będę skakał w powietrze - powiedział cytowany przez PAP Jarosław Kaczyński na spotkaniu z mieszkańcami Legnicy.

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1034037/jaroslaw-kaczynski-zapowiedzial-co-zrobi-po-triumfie-polski-z-francja?src01=95bc8

Edytowane przez Spl97
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 

Liczba celnych strzałów w fazie grupowej MŚ:

1. Niemcy 24

2. Brazylia 23

3. Argentyna 21

...

32. Polska 4 (cztery!)

 

https://eurosport.tvn24.pl/mundial2022/mundial-2022-polacy-oddali-najmniej-strzalow-w-fazie-grupowej,1127524.html?magazineSlug=katar-2022&magazineId=189

 

:E

No, ale hej, my wychodzimy, a Niemcy nie i to jest najważniejsze. :E Jest awans! Nie ważne jak, ważne, że jest. :E 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co jutro w czape 2,3 - 0 po grze jak z Argentyną czy odważne podejście i jakieś 4-8? :D Zastanawiam się jak niby podejść odważniej skoro do tego trzeba zapie***c w pomocy, a tam będą grać Krychowiak i Bielik. A co do konraktu to kogoś to dziwi? Król z Podlasia ma ludzi od takich rzeczy jak zapiski w kontrakcie i nie musi wszystkiego wiedzieć !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystki nie grają w sporcie. W takim boksie można dostawać w mordę 12 rund, przegrywać każdą rundę i być ośmieszanym, a wszystko odmienić jednym ciosem na koniec. I wygrać. Widać te 4 celne strzały wystarczyły nam na awans. Panowie z takim nastawieniem, to nie wiem czy aby niektórzy nadają się na kibiców polskiej repki. Za mojego życia poza euro2016, to jest mniej lub bardziej bolące i depresyjne doświadczenie. Wbijcie sobie do głowy jedno - możemy czasem grać lepiej czy gorzej, ale nigdy nie będziemy mieć drużyny na poziomie takiej Holandii, Hiszpanii czy Anglii. Jesteśmy najwyżej średniakami i kilkoma dobrymi zawodnikami i tyle. 

Co do meczu jutrzejszego, to umysł mi projektuje 1:3 dla FR, ale serce podpowiada 0:0 po mega farcie i udane karne po paradach stulecia Szczęsnego :szczerbaty:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna opowiadać oczywisice ze oczy bolą jak sie patrzy na gre i Czesia,ze ten  moze mniej jesc ,moze mniej pic.

ale fakty sa takie ze jest 1/8 zamiast co 4 letniej kompromitacji gdzie lały nas koreance za Engela w 2002 czy inne Senegale po 4;0 w Niemczech 2006.Tutaj mamy defensywe troche szczescia ,+dobry bramkarz i jak widac mozna miec efekty.Choc materiał piłkarski mierny a połowa zawodników  to hamulcowi.

nikt juz pulchnemu Czesiowi nie odbierze sukcesu a historia zapamieta ze dał awans,mimo iz ma w zespole wiecej drewna niz drwal w tartaku to jednak robi cuda,i niech takowy stanie sie i jutro.

Edytowane przez Kubaś_30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fragmentami fajnie Kangury grały w tej pierwszej połowie, ale efektu z tego nie ma póki co. Gol w plecy, muszą gonić = woda na młyn dla Messiego. Na pewno poczynają sobie odważniej z Argentyną jak my. 

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
    • kupiłem se kołpaki (ze wzgledow praktycznych - psy mi sikaja na tarcze) i tak, wiem ze bieda, ale oryginały były w tej samej cenie a te mi sie podobaja bardziej - i TAK, wiem ze jestem w mniejszosci bo wiekszosci sie nie podobaja
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...