Skocz do zawartości
hwdp43

MISTRZOSTWA ŚWIATA - KATAR 2022

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, TheMr. napisał:

Nie atakuje, ale gościu po prostu nie pisz dalej, bo się słabo robi z każdym postem. 

21 minut temu, TheMr. napisał:

Słuchaj, Rasiak też miał lata doświadczeń :E Glik i Krycha to drewna, byli drewnami i będą drewnami. Spoko że zarabiałeś na buchu, dużo farta, bo kija się znałeś

Nie piszę... :) Masz oceny Eurosportu ! Glik i Krycha po 4... To co wcześniej pisałem to była tylko moja ocena i nie widziałem tego artykułu:

https://eurosport.tvn24.pl/mundial2022/polska-argentyna-oceny-po-meczu-grupy-c-ms-w-katarze-noty-polakow-mundial-2022,1127030.html?magazineSlug=katar-2022&magazineId=189

I piszą tak samo. Ale Ty wiesz lepiej ! EOT z Tobą. :) Sport i polityka to tematy zapalne. Wierz mi, że zęby zjadłem na tym temacie jakim jest piłka :)

( Opcja dla leniwych ) tak piszą o Krychowiaku: To był 97. mecz w kadrze "Krychy" i było widać jego wielkie doświadczenie. O Gliku tak: Rozgrywający 102. mecz w reprezentacji Polski obrońca jak zwykle był filarem naszej defensywy i sprawnie dyrygował poczynaniami kolegów

I o to mi chodziło, jakie mają doświadczenie, a nie gdzie teraz grają. I co ciekawe miałem wcześniej właściwie bardzo podobnie napisać wcześniej :) ale dałem sobie spokój bo znów byś mi dał jakieś swoje mądrości :)

OBEJRZYJ JESZCZE RAZ TEN MECZ.... ?

Edytowane przez hubio
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TheMr. napisał:

W meczu z Niemcami Maciej Żurawski doznał kontuzji mięśnia czworogłowego uda. Mariusz Lewandowski, który przeciwko Niemcom skręcił staw skokowy i stłukł goleń. Z Austrią prowadziliśmy 1:0 i gdyby nie fartowny ich karny to byśmy inaczej rozmawiali. A w meczu z Chorwacją kontuzję dostał Michał Bąk. Na Euro 2008 nie mieliśmy 3 głównych piłkarzy w postępujących meczach, a Leo ledwo się wziął za "ławkę" żeby trenować więc zamienników brak. Silna miała być podstawowa 11. I wtedy byliśmy w grupie śmierci :E 

 

Tylko to po latach nie ma znaczenia. Tak samo pięknie eliminacje grała reprezentacja przed MŚ 2002, strzelali, bronili, było masę emocji, wyszli z 1 miejsca w grupie. Co z tego wyszło na MŚ? 

3 mecze, Przegrana z Koreańczykami w fatalnym stylu, kompromitacja z Portugalią i zwycięstwo na otarcie łez z USA. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o poruszanie się naszych piłkarzy w meczu z Argentyną to po pierwszych 20 minutach gry coś się popsuło i nagle jakby ktoś im odciął tlen tak to wyglądało. Zresztą podobnie było na poprzednich mistrzostwach świata np. z Kolumbią oni nas tam kondycyjnie zniszczyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, lokiju napisał:

Jeżeli chodzi o poruszanie się naszych piłkarzy w meczu z Argentyną to po pierwszych 20 minutach gry coś się popsuło i nagle jakby ktoś im odciął tlen tak to wyglądało. Zresztą podobnie było na poprzednich mistrzostwach świata np. z Kolumbią oni nas tam kondycyjnie zniszczyli.

To było właśnie dziwne, bo zabiegali Arabię i tamci juz ledwo chodzili, a też miałem wrażenie, że siedli po 20-30mintach z Argentyną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lypton napisał:

Ło kur... ka, ale z tymi ocenami na Eurosport dali do pieca. Totalna obrona Częstochowy, tony farta, porażka i żaden zawodnik nie dostał mniej niż 3/6. Zgodziłbym się z tymi ocenami, jakby były w skali do 10. Wyjątek Szczęsny. Kogoś poniósł melanż po meczu. Krycha zawalił gola i pieprzył każdą, nieliczną okazję do kontry, dostaje 4/6? Szanujmy się. 

Tak, tak... Jak teza nie pasuje to już nie tylko ja ("nieznający się") gadam bzdury, ale i dziennikarze sportowi :)  ! Widzisz mam dokładnie takie samo zdanie ja oni ! Zobacz ile dzisiaj Lukaku zawalił goli :) Krycha może i zawalił, ale kreował wiele akcji. Obrona Częstochowy - owszem bo nie dawali rady kondycyjnie i mają przecież niskie noty. 2 może rzeczywiście bardziej by pasowała na ostatnie 30 min. lub II połowę bo po 0:1 się pogubili. Ale akurat Krycha i Glik ratowali co się dało.

11 minut temu, lokiju napisał:

Jeżeli chodzi o poruszanie się naszych piłkarzy w meczu z Argentyną to po pierwszych 20 minutach gry coś się popsuło i nagle jakby ktoś im odciął tlen tak to wyglądało. Zresztą podobnie było na poprzednich mistrzostwach świata np. z Kolumbią oni nas tam kondycyjnie zniszczyli.

Braki kondycyjne.

Edytowane przez hubio
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę podać jedną akcję wykreowaną przez Krychowiaka. I jeden raz, kiedy nas uratował. Kiedy uratował nas Glik? W której minucie meczu?

Update: OK, udało mi się jedną znaleźć. 

Kurna, jak typ przekroczy 10 km/h to ma już problemy ze zmianą kierunku biegu. 

Edytowane przez Lypton
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gloryfikowaniem Leo bym nie przesadzał. W meczu z Austria remis po naszym golu ze spalonego utrzymał tylko Boruc. Z Austrią, która była tak słaba, że kibice pisali petycję o wycofanie jej z turnieju mimo, że była współgospodarzem. Z Niemcami dramatyczna obrona Częstochowy, z Chorwacją, z którą musieliśmy wygrać nie pokazaliśmy choćby woli walki, przegraliśmy po nudnym i bezbarwnym meczu. Potem były eliminacje hańby MŚ 2010 zajmując przedostatnie miejsce w wyrównanej grupie. Były momenty ale ogólny całokształt raczej średni. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, hubio napisał:

Krycha może i zawalił, ale kreował wiele akcji.

Przestań pić i pisać, albo wybierz jedno z dwóch. Mieliśmy 4. 4 strzały, a Lewandowski był sam bo nikt nie mógł mu podać piłki. Ty ogądałeś ten mecz? Na tym buchu coś czuje się więcej przewaliłeś niż wygrałeś, ale teraz chcesz pokazać jaki z ciebie ekspert :E 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukaku niezly meczyk xd

to co teraz niemcy odpadna ?? :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, TheMr. napisał:

Przestań pić i pisać, albo wybierz jedno z dwóch. Mieliśmy 4. 4 strzały, a Lewandowski był sam bo nikt nie mógł mu podać piłki. Ty ogądałeś ten mecz? Na tym buchu coś czuje się więcej przewaliłeś niż wygrałeś, ale teraz chcesz pokazać jaki z ciebie ekspert :E 

Ja się nie znam... Przewaliłem i piję i w ogóle.... :)  Pisz do Eursoportu - może oni ci wytłumaczą :)Jak na prawdziwego hejtera przystało: zero odniesienia się do artykułu gdzie dokładnie masz wytłumaczone co za co i jaka ocena. Za to atak personalny na mnie !

Ten post powinienem zgłosić do moda, ale chłop jest chory więc nie będę go męczył... Może powinieneś trochę odpocząć od forum :)  Z hejterami nie dyskutujemy... Kolejne tego typu wycieczki personalne i teksty w stylu: picia albo prowokacje będę zgłaszać. Masz ode mnie warna jakby co. EOT z tobą.

Edytowane przez hubio
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bleidd

Na Euro 2008 zagrali w sumie na tyle, na ile pozwalał potencjał kadry. Wyniki eliminacji były bardzo ponad stan, ale same mistrzostwa akuratne. Oprócz tej Austrii, no. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, hubio napisał:

Ja się nie znam... Przewaliłem i piję i w ogóle.... :)  Pisz do Eursoportu - może oni ci wytłumaczą :)Jak na prawdziwego hejtera przystało: zero odniesienia się do artykułu gdzie dokładnie masz wytłumaczone co za co i jaka ocena. Za to atak personalny na mnie !

Ten post powinienem zgłosić do moda, ale chłop jest chory więc nie będę go męczył... Może powinieneś trochę odpocząć od forum :)  Z hejterami nie dyskutujemy... Kolejne tego typu wycieczki personalne i teksty w stylu: picia albo prowokacje będę zgłaszać. Masz ode mnie warna jakby co. EOT z tobą.

XD Idź tam herbatkę na uspokojenie zaparz bo zaraz puścisz zbyt mocnego bąka. Jak przystało na kogoś kto nie znosi krytyki i faktów, wszystko to hejt, oblężona twierdza itd. Dziękuje za jakże bezwartościową analizę Eurosportu. 

https://www.thenationalnews.com/fifa-world-cup-2022/2022/12/01/poland-vs-argentina-player-ratings-lewandowski-6-szczesny-7-messi-9-mac-allister-8/

Glik 6/10, co jest o wiele gorszym wynikiem niż 4/5 Eurosportu. Krycha 5/10. Dziękuje, dobranoc. 

https://www.90min.com/posts/poland-0-2-argentina-player-ratings-world-cup-30-11-12

Glik 4/10. Krycha 2/10. Dziękuje, dobranoc. 

 

Twoje posty powinienem zgłosić jako marny trolling i nic więcej. I widać kto tutaj powinien odpocząć od forum i nie tylko w sumie. Z osobami poniżej pewnego IQ też nie dyskutuje, bo to nie ma sensu. A ataki personale to podstawa życia, więc musisz być bardzo biedny snowflejku.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, hwdp43 napisał:

to co teraz niemcy odpadna ?? :P 

Rozpoczęli strzelanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy prowadzą, Hiszpanie prowadzą. 

Ex9-Otj-DXMAEb-XLO.png

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Lypton napisał:

Niemcy prowadzą, Hiszpanie prowadzą. 

Czyli nudy, lipa

Edytowane przez Wu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japonia prowadzi 2:1 z Hiszpania :) Niemcy na razie jadą do domu. 

Edytowane przez xtn
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to wyszło :E Co się dzieje w tym meczu Hiszpanii z Japonią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comment_1669925537npurUdZcLgU01IEsFSq3Ni

xd

Kostaryka gol. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wiem co czujesz 🙂.Ja przy nim prawie pada z kompa wyrwałem.A ile było Pi.....e nie gram to nie zliczysz 😄.Ale najważniejsze że się udało.I masz satysfakcję bo to jeden z najtrudniejszych soulsowych bossow https://ebd.cda.pl/620x368/15092229f8 Patrz to
    • Więc wytłumacz mi jakim cudem bez mierzenia wystarczy odpalić gówno kalibrator HDR WINDOWS i zobaczyć w jakim trybie pokazuje detal na 1000 nit, a w jakim na 570. Potem to samo zrobić w dowolnej grze z kalibracja HDR. I w każdym innym ustawieniu niż HDR + APL HIGH, ustawienie gry na 1080 nit prześwietla obraz. Więc w swoim ustawieniu masz niby 1000 nit z uciętymi w opór detalami. Faktycznie, genialna sprawa A jak ustawisz detale na 570 to on nie ma prawa zaświecić 1000 bo właśnie to ograniczyłeś w ustawieniach.  Ale żeby nie było, zjem i odpalę grę I będę srogo zdziwiony jak nie ujrze przepalonych jasności. 
    • Przy każdej zmianie traci się na tym, że kupuje się nową kartę, a sprzedaje używaną, dlatego częste zmiany są niekorzystne finansowo, chyba że się zmienia używaną na używaną.
    • Intel kompletnie tutaj nie ma sensu raz że to do gier, a dwa że jeszcze do 1440p. Powinieneś skupić się na wydajności GPU i bić po RTX 4070 Ti Super - tutaj możesz trzymać się RTX ale CPU spokojnie brałbym 7500F bo to będzie idealne najlepsze połączenie. Za 7100 zł masz właśnie taki zestaw https://proline.pl/koszyk/2878bd11 a celując w maksa to przy dopłacie za 7500 zł z 7900 XTX https://proline.pl/koszyk/316e8335 
    • 14700F nigdy bym nie brał bo to totalny crap. Dostaniesz zawyżone napięcie, to ten CPU będzie siorbał niesamowicie dużo papu i nic z tym nie zrobisz. Do tego kompletnie nic nie wiesz jakie podzespoły otrzymasz. Druga sprawa, połączenie i7 + RTX 4070S jest dalekie od opłacalnej wydajności w zestawie do gier. Za 9200 zł na gotowo masz https://proline.pl/koszyk/35ad9d7d z Ryzen 7 7700 i RTX 4080 Super albo możesz dać i https://proline.pl/koszyk/8f26d0eb 7800X3D + RX 7900 XTX Office w jakiej wersji? 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...