Skocz do zawartości
bugwell

Bugwell.ml 3.3.5a

Rekomendowane odpowiedzi

To miał być żart żeby zagrać ze znajomym na "polskim serwerze", ale skoro już ten żart działa zapraszam na serwer postawiony na "pałę" na AzerothCore, nie liczcie na poprawę bugów bo nikt się na tym nie zna, nie wiemy ile podziałamy więc nie liczcie że nie znikniemy. Gadaliśmy jak to było fajnie kiedy na serwerze był tylko język polski. NIe znamy się na reklamie. Online 0 xD

adres www:

bugwell.ml

Rate:

Rate XP Quest DF = x3

Rate XP Explore = x3

Rate XP Pet = x3

Rate Drop Money = x2

Skill Gain Crafting = x3

Skill Gain Gathering = x3

Adres serwera

logon.bugwell.ml

Dodatek

Warth of the Lich King

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• PĘKŁ SKU***YSN  Piąte party dziś. Ale wiedziałem, że najlepsze od pierwszej próby. Godzinę zbieraliśmy ludzi, pogadaliśmy sobie, potem dwie, dwie i pół godziny prób i udało się. Same skillowe chłopaki, a musieliśmy na pełnym skupieniu pojechać tyle podejść. Ze 5x dojechaliśmy do fazy ducha, ale zawsze w za mało osób. W tej ostatniej próbie udało się nam w 5 wjechać, potem padliśmy w części (w tym ja) i wykerowało ostatnie 6 pasków życia dwóch graczy - nabrałem po tym runie szacunku do gunlancerów. Przydatna bardzo klasa do counterów. Mogę z ręką na sercu powiedzieć, że w nic trudniejszego poza the sunwell plateau i ulduarem 25m nie robiłem w żadnej grze online. Każual będzie na tym bossie po prostu zaorany. Za dużo do ogarnięcia. Dużo mechanik, dużo odpowiedniego i precyzyjnego ustawiania się, dobry timing potrzebny i sporo różnych itemków, bomb, żarcia. Serio żartów nie ma. Ale w tym tygodniu Valtan hard leży i robi pod siebie. Ale nie jestem pewien czy uda się to powtórzyć w przyszłym.
    • Ta stówka to minimum. Do sto dwadzieścia.  Jak zmieni na 42 to i tak lipa z sześciu dych.  Moim zdaniem dodatkowo ekran ma za wysoko.  42"… niżej i z metra do pracy powinno być całkiem spoko.  Patrząc na to jak użytkuje te 48". Ale nie wiadomo na ile czasu ma kontrakt na te biurko co już ma XD
    • Siedzi trochę bliżej ? 60cm przed 48" ? To nie jest 24" monitor, żeby przed nim siedzieć tak blisko.    
    • Pamietam, ze jak ogrywalem tornie to od razu przypomniało mi się, że mythra w ogóle nie sprawiała wrażenia, że zna mikaela i tez wydawało mi się to mega dziwne:)
    • Jeśli zależałoby ci na wydajności z jednoczesnym świetnym wykonaniem, to proponowałbym lekko wykraczając poza budżet serię Latitude: Dell Latitude 5521 i5-11500H/32GB/512/Win11P - 7199 zł Poza 3 letnią gwarancją masz tutaj procesor który nie jest niskonapięciowy .   Myślę że zaciekawi cię też opcja 16 calowego inspirona z bardzo mocnym procesorem, świetną matrycą 3072 x 1920 z pokryciem 100% sRGB: Dell Inspiron 16 Plus i7-11800H/16GB/512/Win11 - 5999 zł Jedyny mankament to 16 GB RAM, ale ten zawsze można wymienić w przyszłości a uważam że laptop jest o wiele bardziej wart uwagi niż wspomniane przez Ciebie przy tym budżecie.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...