Skocz do zawartości
MroczneWidmo

Death Stranding Director's Cut PC

Rekomendowane odpowiedzi

Kojima Productions oficjalnie potwierdziło, że "Death Stranding" oficjalnie wyląduje na PC już z początkiem lata 2020. Dla przypomnienia - wersja na PS4 premierę ma 8 Listopada.

 

Zobaczymy co DECIMA Engine pokaże w mniej zamkniętych warunkach :-)

 

EDIT:

 

Wydawcą gry jest 505 Games. W Polsce najpewniej CENEGA :-)

Edytowane przez MroczneWidmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co na to ODIN? Jak pisałem że ogram to na PC w lepszej jakości to się śmiał i pisał że za 5 lat :E. Gra zawita na PC szybciej niż się spodziewałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, zawsze byłem za tym by gry były wydawane na wiele platform i gardziłem szczerze exclusive'ami.

Z drugiej strony czym właściwie jest/będzie ta gra? Oglądałem kilka materiałów wideo ale szczerze dalej nie mam jako takiej wizji o co tu chodzi i jaki jest cel grania.

MGS V był jak dla mnie bardzo udanym projektem - szkoda tylko, że wydawca przyciął budżet i nie pozwolił w pełni rozwinąć grze skrzydeł przez co niestety ucierpiała przez powtarzalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fanboje Sony mają teraz załamkę i muszą przeżywać niezły dysonans poznawczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zamierzam czekać aż do lata, tym bardziej że wtedy mam +30 stopni w pokoju i inne rzeczy do roboty. Poza tym pad na PC będzie niemy :E .

Ciekawe jak na PS5 będzie działać, ale pewnie po prostu dadzą 4k 60 FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście, jakby na PC nie było mikrofonów, wszystko da się zrobić i nie musi to być "pierdzik" wbudowany w pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było pół żartem ;) . Jedyną różnicą na minus będzie właśnie brak głosu BB z pada i czas oczekiwania ~pół roku. Gdyby premiera byłaby góra miesiąc po PS4 to poczekałbym na PC.

Jestem ciekaw optymalizacji, bo to będzie chyba debiut tego silnika na komputerach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fanboje Sony mają teraz załamkę i muszą przeżywać niezły dysonans poznawczy :)

 

Najpierw zapowiedź Red Dead Redemption 2 teraz Death Stranding na PC i kolejne przeniesienie premier The Last of Us 2 oraz Ghost of Tsushima https://pclab.pl/news82232.html gdzie na koniec roku 2020 ma być już PS5 :D

 

Jedyną różnicą na minus będzie właśnie brak głosu BB z pada i czas oczekiwania ~pół roku.

 

Poprawka - pad od PS4 działa na PC więc tylko dłuższe czekanie ale za to w natywnym 4K bez szachownicy, 60k/s i pewnie lepsza grafa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość. Sam nie liczyłem na tak szybką premierę PC, a już w ogóle nie liczyłem na to, że zapowiedzą wersję PC jeszcze przed wydaniem wersji PS4 :E.

 

Teraz po premierze na PS4 trzeba się będzie poważnie zastanowić na jaką platformę zakupić grę. Ale chyba odpuszczę wcześniejszą konsolową wersję, chyba, że na serio nie będzie w co grać podczas zimowych wieczorów.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co na to ODIN? Jak pisałem że ogram to na PC w lepszej jakości to się śmiał i pisał że za 5 lat :E. Gra zawita na PC szybciej niż się spodziewałem.

Na razie ma bana, może się ustosunkuje do tego za jakiś czas :E

 

I bardzo dobrze, zawsze byłem za tym by gry były wydawane na wiele platform i gardziłem szczerze exclusive'ami.

Z drugiej strony czym właściwie jest/będzie ta gra? Oglądałem kilka materiałów wideo ale szczerze dalej nie mam jako takiej wizji o co tu chodzi i jaki jest cel grania.

MGS V był jak dla mnie bardzo udanym projektem - szkoda tylko, że wydawca przyciął budżet i nie pozwolił w pełni rozwinąć grze skrzydeł przez co niestety ucierpiała przez powtarzalność.

Ta gra to na razie jedna wielka niewiadoma tak naprawdę :E

 

Ale fanboje Sony mają teraz załamkę i muszą przeżywać niezły dysonans poznawczy :)

Czy ja wiem, pojawienie się tego tytułu na PC wisiało w powietrzu od jakiegoś czasu. Kojima Productions to niezależny byt, a Sony to na PS4 tylko wydaje.

 

To było pół żartem ;) . Jedyną różnicą na minus będzie właśnie brak głosu BB z pada i czas oczekiwania ~pół roku. Gdyby premiera byłaby góra miesiąc po PS4 to poczekałbym na PC.

Jestem ciekaw optymalizacji, bo to będzie chyba debiut tego silnika na komputerach?

Tak, ten silnik do tej pory był wykorzystywany tylko na PS4. Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz po premierze na PS4 trzeba się będzie poważnie zastanowić na jaką platformę zakupić grę. Ale chyba odpuszczę wcześniejszą konsolową wersję, chyba, że na serio nie będzie w co grać podczas zimowych wieczorów.

 

To oczywiste. Lepiej trochę poczekać i będziesz miał to samo w ulepszonej wersji na PC z wszystkimi łatkami, dodatkami + usprawnienia ekskluzywne dla PC'ta (pewnie jakiś RT i inne cuda) do tego HDR i G-SYNC no i DECIMA Engine w pełnej krasie bez szachownicy :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie jestem zadowolony, bo chciałem w ten tytuł zagrać właśnie na PS4, którego niedawno kupiłem, a tu takie info :D

 

Ciekawe co na to ODIN

Dowiemy się za 20-kilka dni :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro gra ma trafić oficjalnie na PC to Trailer na zachętę dla tych co nie byli zainteresowani wcześniej grą na konsole

 

https://www.youtube.com/watch?v=rP3UngLFou4

 

https://www.youtube.com/watch?v=ENjwexZnLPI

 

tylko nie pytajcie czym ma być ta gra :E

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste. Lepiej trochę poczekać i będziesz miał to samo w ulepszonej wersji na PC z wszystkimi łatkami, dodatkami + usprawnienia ekskluzywne dla PC'ta (pewnie jakiś RT i inne cuda) do tego HDR i G-SYNC no i DECIMA Engine w pełnej krasie bez szachownicy :thumbup:

Tak zgadza się PC będzie full wypas w natywnym 4k, z podrasowaną grafą i lepszą płynnością, być może premiera tej gry nawet zbiegnie się z premierą nowych GPU od nvidi Ampere, ale jeśli gra okażę się bardzo dobra i trafi w moje gusta to pewnie i tak nie wytrzymam i ogram na PS4 pro. Zima będzie bidna, sam RDR2 na pc nie wystarczy.

 

Zobaczymy po premierze co to w ogóle za gra. Bo jak na razie to tak na prawdę nic o niej nie wiemy, mimo wielu pokazywanych materiałów. A to wkręca :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyną różnicą na minus będzie właśnie brak głosu BB z pada i czas oczekiwania ~pół roku.

 

Żartujesz? Teraz i tak nie warto kupować gry w dzień premiery, tylko lepiej poczekać z miesiąc dwa na patch i patch do patcha :E

 

W lato tez mam lepsze rzeczy do roboty a i wiek nie taki żeby było jakieś ciśnienie na już! Teraz! Szybciej! Prędzej! Pojawi się i to jest ważne, przez lato stanieje a i pewnie poprawki jakieś wyjdą,

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, pojawienie się tego tytułu na PC wisiało w powietrzu od jakiegoś czasu. Kojima Productions to niezależny byt, a Sony to na PS4 tylko wydaje.

 

 

Ale ja nie piszę o normalnych, zdrowych psychicznie userach - piszę o fanbojach, jest meltdown jak nie wiem :)

 

@Sary - takie tłumaczenie że "fajnie bo dostaniemy po patchach" to wybacz ale o kant pupy rozbić. Fajnie to było by pograć ze wszystkimi naraz i razem się tym jarać oraz odkrywać grę (i nawet śmiać z bugów).

Już nie koloryzuj na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie piszę o normalnych, zdrowych psychicznie userach - piszę o fanbojach, jest meltdown jak nie wiem :)

 

@Sary - takie tłumaczenie że "fajnie bo dostaniemy po patchach" to wybacz ale o kant pupy rozbić.

 

I to mi właśnie wygląda na fanboystwo.

 

Nigdzie nie napisałem zę "fajnie bo dostaniemy po patchach", kompletnie źle zrozumiałeś moją wypowiedz, nie doszukuj się swoich cech u innych osób.

 

Fajnie to było by pograć ze wszystkimi naraz i razem się tym jarać oraz odkrywać grę (i nawet śmiać z bugów).

Już nie koloryzuj na siłę.

 

Nie mam 15 lat by "przeżywać i jarać się wspólnie" z kolegami z podwórka, czy szkoły zwykłą grą. W gry gram w wolnych chwilach, których w pewnym wieku nie masz zbyt wiele, a już na pewno nie na tyle, by potem to "wspólnie się jarać i je przezywać" W pewnym wieku tez już nie podchodzisz do gier jak dziecko do prezentu na gwiazdkę, po prostu grasz, czerpiesz jakąś tam przyjemność, czasem zamienisz na ten temat z kimś słowo czy dwa i tyle.

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam czekać pół roku żeby zrobić siku w krzakach?

To jest granda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że wychodzi na blachę ale niech to nie będzie następny mgs4. 1,2 (mniej) oraz 3 były bdb ale w czwórce koleś tak popłynął, że w ogóle nie wiedziałem o co chodzi. Jakieś pierdzenie i inne dziwactwa do potęgi Które w ogóle nie pasowały do konwencji. Oby wrócił do formy stary dziad. Oby bo gra zapowiada się cokolwiek intrygująco.

Edytowane przez MisterMaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam czekać pół roku żeby zrobić siku w krzakach?

To jest granda!

 

Szybko zleci ja na razie jeszcze nie ograłem The Outer Worlds a za rogiem jest już Red Dead Redemption 2, Star Wars Jedi: Fallen Order i być może Sniper: Ghost Warrior Contracts a ze starszych tytułów to Control nie zmęczyłem do końca (może kiedyś jak nie będzie w co grać i nic ciekawszego to się za to zabiorę).

 

Poza tym Death Stranding, The Last of Us: Part II i Ghost of Tsushima planowałem ogrywać już na PS5 jako tytuły startowe (dwóm ostatnim i tak przesunęli premiery kolejny raz i nie wiadomo czy znowu nie będzie jakiejś obsuwy) więc szybciej zaliczę grę Hideo Kojima na PC niż na nowej "plejce". Sikanie na grzyba nie ucieknie ;).

 

PS> Spot reklamowy z dubbingiem

 

https://www.youtube.com/watch?v=Dtsfg5HFSRw

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...