Skocz do zawartości
MroczneWidmo

Death Stranding Director's Cut PC

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, BlindObserver napisał:

Swoją drogą to z jakiegoś powodu do PC Game Pass trafia ostatnio więcej gier niż do wersji konsolowej. Właściwie co zapowiedź nowej paczki znaczek PC występuje najczęściej. 

A Death Stranding to chyba mogę nawet gdzieś mieć, nie odpalałem jeszcze, ale obecna burza w sieci i płaczki chyba mi wystarczą za rozrywkę :E 

A gdzie tę burzę można poczytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, azgan napisał:

Tak czy siak Microsoft sprzedaje swoje produkty (Windows + GAME PASS więc zysk jest) a że kolejny raz dostają lanie jeśli chodzi o konsole to dziwne nie jest bo poza dostarczeniem dobrze wykonenego sprzętu znowu nie mają własnych gier którymi mogliby go wspierać. Długo nie pociągną na Microsoft Flight Simulator, Forza Horizon 5 i Halo Infinite + "Remaster" Gears 5 GOTY z DLC Hivebusters. Nie ma gier to i konsola staje się bez sensu zwłaszcza że za chwilę xCloud będzie z Appki w TV i wystarczy sam padzik. Masa ludzi sprzedaje lub planuje sprzedać XSX oraz S nawet od nas z forum i wymieniają lub kupują PS5. Obietnica że za rok będzie Starfield i Forza Motorsport przestały wystarczać. W tym roku nie mają słownie ani jednego własnego tytułu gdzie Sony wydało już Horizon Forbidden West, Gran Turismo 7 i Uncharted: Legacy of Thieves Collection w które nie da się zagrać do tej pory na PC w dodatku za chwilę zostanie wydany Remake The Last of Us Part I oraz God of War Ragnarök również póki co dostępny tylko na PS5 więc nie ma co się dziwić, to gry sprzedają platformy. Microsoft musi się ratować wydawaniem Death Stranding z 2019 roku do którego Sony ma prawa na konsoli i wydali nawet Remaster (DC) na PS5 w 2021r. GAME PASS to jest aktualnie usługa z wylęgarnią indyków to jak to może być atrakcyjne? Ja sam przestałem opłacać GP nawet za 4 zł bo nie ma tam nic ciekawego i dopiero mam zamiar odpalić jak będzie Plague Tale: Requiem. Nakupować studia oraz znane IP i nie mając kompletnie nic do zaoferowania z własnej stajni poza abo. Tak wygląda aktualnie Microsoft ale nic się nie stało bo zrobią nowego Windowsa 12 :yuppie:.

Pewnie dlatego PS5 stoi i się kurzy u wszystkich, bo tam tyle gier jest :E

Na 4 osoby które znam osobiście z PS5, wszystkie żałują ze kupiły bo nie mają w co na nim grać :E

A ja im mowie, trzeba było złożyć PC : Gold Tooth GIFs | Tenor

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie żałuje, jeden z najlepszych zakupów ostatnio. U mnie zupełnie odwrotnie, PC do grania nie ruszałem od kilku msc.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, kadajo napisał:

Pewnie dlatego PS5 stoi i się kurzy u wszystkich, bo tam tyle gier jest :E

Na 4 osoby które znam osobiście z PS5, wszystkie żałują ze kupiły bo nie mają w co na nim grać :E

A ja im mowie, trzeba było złożyć PC

No na PC mogą za to pograć w wszystkie te starocie które im łaskawie wrzuca Sony z PS4 a które wcześniej powychodziły w wersji Director's Cut lub jakiś łatkach na PS5 + wszystkie multi-platformy, faktycznie jest dużo lepiej :szczerbaty:. Mam PC a i tak gram częściej na PS5 i w sumie to na kompie pykam głównie w StarCrafta II. Przypomnij mi jakie to duże gry AAA powychodziły w tym roku tylko na PC w które nie da się zagrać na konsoli? Samych tytułów na Pleja uzbiera się pewnie więcej (wymieniłem je zresztą wyżej). Oczywiście mają też tytuły od Microsoftu czyli parę gier na krzyż z XBOX ONE oraz Series X (też wymieniałem te największe hity). Istny pogrom ?. Dobrze że kupiłem PC do pracy a nie gier bo dopiero umarłbym z nudów a fanem tych wszystkich "ambitnych" indyków nie jestem, nigdy nie byłem i nie będę.

13 minut temu, Jaycob napisał:

Ja tam nie żałuje, jeden z najlepszych zakupów ostatnio. U mnie zupełnie odwrotnie, PC do grania nie ruszałem od kilku msc.

Ja podobnie 

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, kadajo napisał:

A ja im mowie, trzeba było złożyć PC :

Paradoksalnie to właśnie Sony ratuję rynek growy PC. :E;)

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

Paradoksalnie to właśnie Sony ratuję rynek PC. :E;)

Dwoma grami jak na razie to jest tylko takim nieogarniętym medykiem jak większość w BF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, azgan napisał:

No na PC mogą za to pograć w wszystkie te starocie które im łaskawie wrzuca Sony z PS4 a które wcześniej powychodziły w wersji Director's Cut lub jakiś łatkach na PS5 + wszystkie multi-platformy, faktycznie jest dużo lepiej :szczerbaty:. Mam PC a i tak gram częściej na PS5 i w sumie to na kompie pykam głównie w StarCrafta II. Przypomnij mi jakie to duże gry AAA powychodziły w tym roku tylko na PC w które nie da się zagrać na konsoli? Samych tytułów na Pleja uzbiera się pewnie więcej (wymieniłem je zresztą wyżej). Oczywiście mają też tytuły od Microsoftu czyli parę gier na krzyż z XBOX ONE oraz Series X (też wymieniałem te największe hity). Istny pogrom ?. Dobrze że kupiłem PC do pracy a nie gier bo dopiero umarłbym z nudów a fanem tych wszystkich "ambitnych" indyków nie jestem, nigdy nie byłem i nie będę.

Sam dobrze wiesz że na rynku gier jest kryzys i nie ważne jaka platforma, wychodzą straszne średniaki i to w najlepszym razie. A rynek AAA jest szczególnie przeżarty rdzą. Po prostu z tego co teraz mamy mogą się cieszyć tylko dzieciaki, bo one nie mają wymagań. I paradoksalnie na PC albo powrót do jakiegoś starocia albo te byłe exy Sony coś tam próbują ale to i tak śmiech. Jak się nabijasz z indyków to trzeba się też nabijać z tego badziewia co wychodzi na ps5. Gdzie jakiś duży tytuł porządny, gdzie jakieś gamę changer... Missing in action, probably dead. No niestety tak to dziś wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AndrzejTrg napisał:

Dwoma grami jak na razie to jest tylko takim nieogarniętym medykiem jak większość w BF?

Spokojnie, będzie więcej, MM dojdzie, a za jakiś czas (hehe) Uncharted i TLOU1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jaycob napisał:

Spokojnie, będzie więcej, MM dojdzie, a za jakiś czas (hehe) Uncharted i TLOU1.

Taaa ja wiem, ale szczerze to Uncharted i TLOU stestuje no i GoT, ponieważ takich gier na PC brakuje, a reszta exów, to mnie nie interesuje ?

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przypatrzyliście się dokładnie, ale w tle można wywnioskować pająka? Nawet ktoś to zauważył:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unknown.png

Śmiesznie. :E;)

Ciekawe ile MS posmarował Sony. Ostatnio czytałem, że za jakiś symulator gotowania zapłacili 600k$.

1 minutę temu, Reddzik napisał:

Nie wiem czy przypatrzyliście się dokładnie, ale w tle można wywnioskować pająka? Nawet ktoś to zauważył:

 

Spider-man w GP. :E Może za kilka lat.

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

unknown.png

Śmiesznie. :E;)

Ciekawe ile MS posmarował Sony. Ostatnio czytałem, że za jakiś symulator gotowania zapłacili 600k$.

Jak się nie ma własnych gier to trzeba szukać ich u konkurencyj ?.

Microsoft - ale GAME PASS jest nasz i kupicie go tylko za 4 zł :szczerbaty:

Phil czeka też na God of War Ragnarök i pewnie ma już nawet co do niego plany ?

30 minut temu, Jaycob napisał:

Paradoksalnie to właśnie Sony ratuję rynek growy PC. :E;)

Ale jak to przecież są indyki w które tak wszyscy się zagrywają. Na co komu gry AAA :szczerbaty:?

27 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Dwoma grami jak na razie to jest tylko takim nieogarniętym medykiem jak większość w BF?

Eee no więcej tego jest ?

Horizon Zero Dawn 

God of War

Days Gone 

Spider-Man Remastered 

a zapowiedzieli jeszcze 

Spider-Man: Miles Morales 

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

The Last of Us Part I Remake 

a z przecieków wiemy też o Returnal 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, azgan napisał:

Jak się nie ma własnych gier to trzeba szukać ich u konkurencyj ?.

Microsoft - ale GAME PASS jest nasz i kupicie go tylko za 4 zł :szczerbaty:

Phil czeka też na God of War Ragnarök i pewnie ma już nawet co do niego plany ?

Ale jak to przecież są indyki w które tak wszyscy się zagrywają. Na co komu gry AAA :szczerbaty:?

Eee no więcej tego jest ?

Horizon Zero Dawn 

God of War

Days Gone 

Spider-Man Remastered 

a zapowiedzieli jeszcze 

Spider-Man: Miles Morales 

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

The Last of Us Part I Remake 

a z przecieków wiemy też o Returnal 

Dwie czy pięć, jeden uj, na palcach jednej ręki narazie można policzyć ? nie żebym się czepiał, ale oprócz Spidera i dwóch ostatnich gier mnie w ogóle nie rusza, więc bez urazy ? A odnośnie dwóch ostatnich to brakuje mi czegoś takiego, Tomb Rider kiedyś dawał radę, ale ta trylogia nowa, w ogóle nie przypominała TR, a U i TLoU taką iskierkę nadzieji zapalają, że dobra przygodówka z małym dodatkiem strzelania itp itd... Szczerze tylko o ww grach czytałem, nie patrzyłem nawet na gamepleje, mylę się co do tego jak sobie to wyobrażam?

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zero nowości. Zero nowych marek, Kolejne GOW kolejne HZD, kolejne GT, kolejne FF ciągle gracie w to samo a się cieszycie jakbyście kolo na nowo odkryli...

Przecie to jest jakaś bzdura. Kupujesz nowa konsole i czekasz... na te same gry co generacje wcześniej... to już wole te indyki bo tam chociaż coś może mnie zaskoczyć.

A przyjdzie taki Kojima i mówi ze chce zrobić coś innego to co się dzieje ? Wywalaj go bo jakiś dziwny i nie chce zrobić kolejnego MGS z mikrotranazkcjami.

Rynek gier umiera/umarł twórczo, niech se nawet przynosi trylion euro tygodniowo to dla mnie jest martwy jak Hollywood.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Dwie czy pięć, jeden uj, na palcach jednej ręki narazie można policzyć ? nie żebym się czepiał, ale oprócz Spidera i dwóch ostatnich gier mnie w ogóle nie rusza, więc bez urazy ? A odnośnie dwóch ostatnich to brakuje mi czegoś takiego, Tomb Rider kiedyś dawał radę, ale ta trylogia nowa, w ogóle nie przypominała TR, a U i TLoU taką iskierkę nadzieji zapalają, że dobra przygodówka z małym dodatkiem strzelania itp itd... Szczerze tylko o ww grach czytałem, nie patrzyłem nawet na gamepleje, mylę się co do tego jak sobie to wyobrażam?

Może i mało ale bez tego dopiero byłby bieda a skoro jest jak dobrze to czemu jest tak źle ??

https://ibb.co/LRFjpvk

Jaycob dobrze mówi, Sony robi dużo dobrego dla rynku PC. Skromnie bo skromnie ale zawsze coś można z tego wybrać jak nie teraz to może później coś podpasuje, ważne że jest z czego wybierać.

Zawsze można grać w Call of Duty i FIFA lub innego Assassin's Creeda bo to niemal zawsze wychodzi w dodatku na wszystko 

2 minuty temu, kadajo napisał:

I zero nowości. Zero nowych marek, Kolejne GOW kolejne HZD, kolejne GT, kolejne FF ciągle gracie w to samo a się cieszycie jakbyście kolo na nowo odkryli...

Przecie to jest jakaś bzdura. Kupujesz nowa konsole i czekasz... na te same gry co generacje wcześniej... to już wole te indyki bo tam chociaż coś może mnie zaskoczyć.

A przyjdzie taki Kojima i mówi ze chce zrobić coś innego to co się dzieje ? Wywalaj go bo jakiś dziwny i nie chce zrobić kolejnego MGS z mikrotranazkcjami.

Rynek gier umiera/umarł twórczo, niech se nawet przynosi trylion euro tygodniowo to dla mnie jest martwy jak Hollywood.

O przepraszam ale Ghost of Tsushima to jest nowe IP to samo Returnal więc jakie zero nowości? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedna gra w roku, no faktycznie nie ma co tylko biegiem po PS5... Dramat.

Jak zwykle potwierdza się ze konsole najlepiej kupić na koniec jej życia, tanio, najlepsza rewizja i masa gier za grosze.

PS5 ... czyli będzie pięć nowych marek w ciągu 5-6 lat :E

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kadajo napisał:

Czyli jedna gra w roku, no faktycznie nie ma co tylko biegiem po PS5... Dramat .

A na PC? Kolejny Battlefield, Call of Duty, FIFA, Far Cry albo inne multi-platformy + worek indyków rozdawanych za darmo na EGS lub innych bundlach za grosze w które nigdy nie zagram ale ważne że nowość. Ewentualnie te same Remastery które przy okazji nowych konsolek trafiają na PC jak np. Mass Effect LE. No i oczywiście wszystkie te "nowości" z konsol to jest dopiero ekscytacja jak po latach można wreszcie odpalić na rydwanie i co tam że 4-7 lat po premierze ale jest :szczerbaty:. A sorry zapomniałem że jest jeszcze masa RTS'ów no tak tutaj faktycznie jest w co pograć i w czym wybierać (sam lubię popykać) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, kadajo napisał:

Czyli jedna gra w roku, no faktycznie nie ma co tylko biegiem po PS5... Dramat.

Jak zwykle potwierdza się ze konsole najlepiej kupić na koniec jej życia, tanio, najlepsza rewizja i masa gier za grosze.

Azgan lubi przedluzac e-penisa swoim cudownym wyborem PS5 i na kazdym kroku podkreslac 10x w miesiacu jak to konsolka swietna  i jak wspaniale gry sa robione na konsol do ktorej pewnie codziennie sie modli i przeklina PCMR:E A ja jako posiadacz 2xXSX i 1xPS5 mowie meh :hahaha: No fajnie  ,ze wyjdzie czasem jakis ex to to promil gier.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgan

Ale ja nie pisałem ze na PC jest lepiej. Jest taka sama kupa jak i na Xbox. Jeszcze raz napisze. Rynek gier zastał się na amen. Odnoszę się tylko do twojego posta jako by PS5 było jakoś magicznie i tam sytuacja wyglądała lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Azgan lubi przedluzac e-penisa swoim cudownym wyborem PS5 i na kazdym kroku podkreslac 10x w miesiacu jak to konsolka swietna  i jak wspaniale gry sa robione na konsol do ktorej pewnie codziennie sie modli i przeklina PCMR:E A ja jako posiadacz 2xXSX i 1xPS5 mowie meh :hahaha: No fajnie  ,ze wyjdzie czasem jakis ex to to promil gier.

Posiadacz? Co chwilę kupujesz i coś ogrywasz a później sprzedajesz jak już ograsz i nadrobisz zaległości inforując o tym wszystkich na forum.

Jak wymieniasz graty na PC to też tak robisz więc kto tutaj sobie coś przedłuża ??

Mówisz meh ale sam piejesz z zachwytów nieraz np. jak to Horizon Forbidden West wygląda i jaką ma grafikę (cytować posty?)

Przedłużeniem penisa na pewno nie jest kawałek innego plastiku z wentylatorem i radiatorem oraz modlenie się o wyniki w benchmarkach po OC oraz oglądanie analiz DF z konsolowych portów na zoomie +300% żeby poczuć tą różnicę ?

GPU czy CPU za parę tys. to też nie jest "jacht" kolego żeby się tym podniecać. Są droższe zabawki.

Poczekam aż znowu pękniesz i polecisz po PS5 wychwalając przy tym te samograje które później smakują tak samo dobrze na PC.

XSX raczej już nie kupisz bo nie ma po co kupować teraz tej konsoli więc skończy się na tych 2 razach kiedy z radością ogłosiłeś ponowny zakup 

9 minut temu, kadajo napisał:

@azgan

Ale ja nie pisałem ze na PC jest lepiej. Jest taka sama kupa jak i na Xbox. Jeszcze raz napisze. Rynek gier zastał się na amen. Odnoszę się tylko do twojego posta jako by PS5 było jakoś magicznie i tam sytuacja wyglądała lepiej.

Na XBOX nie ma tylu strategii więc tutaj komp dla mnie wygrywa + lepsze sterowanie pod tego typu gry ale co do reszty zgoda (z grubsza). 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, azgan napisał:

Posiadacz? Co chwilę kupujesz i coś ogrywasz a później sprzedajesz jak już ograsz i nadrobisz zaległości inforując o tym wszystkich na forum.

Jak wymieniasz graty na PC to też tak robisz więc kto tutaj sobie coś przedłuża ??

 

Ogralem cala jedna gre jaka jest TLOU2 i poczatek Horizona i to tyle. I to caly zachwyt na PS5 gdzie po chwili sprzedalem. A co do moich zachwytow na Horizonem to tylko ot jedna cala gra na ps5 ktore juz jest 2 lata na rynku. No i chyba nie zrouzmiales mojego przekazu, nie widze zebym co tydz sie zachwycal nadal na horizonem, zachwycalem sie w momencie jak gralem, Ty natomiast od 2 lat robisz to notorycznie, a to mala roznica, ktiorej nie odrozniasz.

Nie przypominam sobie bym sie ciagle chwalil wymiana gratow, wspominam to tylko przy wymianie przy okazji wrzucania jakis benchy wiec plaskie porownanie sobie wybrales i daleko ci do mojej ciszy nt gratow ;)

 

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgan

Zobacz, sam pisałeś ze większą frajdę daje ci wymiana wyświetlacza na większy niż karty. Dlaczego ? Bo nie ma nowych, ciekawych wymagających gier. Wiec wracasz do staroci ale "odkrywasz" je na nowo na nowym ekranie. I daje ci to większą frajdę niż "pseudo nowe" AAA. No taka jest niestety prawda.

Ja wole odpalić stara fajne grę niż nowa byle jaka. Ale olać to, jest za gorąco żeby się znowu na tym użalać. Olać to. Idę. Zjem sobie loda czy jakieś inne badziewie słodkie, humor mi się poprawi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, azgan napisał:

GPU czy CPU za parę tys. to też nie jest "jacht" kolego żeby się tym podniecać. Są droższe zabawki.

To tylko TY sie podniecasz tym sprzetem, ja nie widze zebym gdziekolwiek i kiedykolwiek pial z zachwytu, zmieniam sprzet i po prostu korzytam i nie pisze co chwile jaki to zajebisty sprzet posiadam i co na nim odpale :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

To tylko TY sie podniecasz tym sprzetem, ja nie widze zebym gdziekolwiek i kiedykolwiek pial z zachwytu, zmieniam sprzet i po prostu korzytam i nie pisze co chwile jaki to zajebisty sprzet posiadam i co na nim odpale :E

Jak to nie? Mam się przejść do tematu o XSX i odszukać Ci wpisy po tym jak kupiłeś ponownie pudło Microsoftu którym gardziłeś i pisałeś że to sprzęt nie dla Ciebie a później jeszcze chciałeś zapolować na limitkę z Halo? 

Z PS5 śmiałeś się prawda ale później kupiłeś, odpaliłeś kilka tytułów i... 

Horizon Forbidden West 

W dniu 13.05.2022 o 11:49, Phoenixsuple napisał:

Wczoraj troche pogralem i poki co jest to chyba najladniejsza gra z otwartym swiatem, w trybie graficznym jest kosmos. Ostrosc obrazu, postacie, efekty czasteczkowe, textury, zasieg rysowania, chmury, i tak mozna wymieniac bez konca! Jedynie boli 30fps :D HDR na oledzie bajka! 

Szkoda tylko, ze fabularnie ta gra to taki sredniak.

 

W dniu 1.07.2022 o 00:07, Phoenixsuple napisał:

Jest 60fps i poprawili juz AA w tej grze, gra wyglada bosko ;)

Tez gralem w 30fps bp 60fps bylo strasznie zwalone, ale poprawili w koncu wygladzanie i migotanie i gra w 60fps to teraz cos pieknego.

 

W dniu 1.07.2022 o 10:53, Phoenixsuple napisał:

Obecnie nie ma ladniejszej gry AAA, w tej grze wszystko jest ostre jak zyleta, textury to jakas miazga, oswietlenie, chmury, postacie.

PS5 juz pogonilem, gry nie przeszedlem specjalnie z mysla o wersji na PC. Grajac w pierwsza czesc na PC, a ogrywajac wczesniej na PS4 nie bylo juz takiej frajdy. Ale jak odpalilem jedynke na PC po doswiadczeniu z foirbiden West to patrze na grafike i mowie WTF ?

 

W dniu 1.07.2022 o 16:39, Phoenixsuple napisał:

Forbiden West poprawił wszystkie mankamenty poprzedniczki, fabuła wciąga od razu. Dosłownie wszystko wskoczyło kilka poziomów wyżej jeśli chodzi o wykonanie. Czekam na wersje PC. Póki co pierwsza cześć sprzedała się najlepiej z exow na PC wiec jest szansa, ze się prędzej niż później pojawi. 

I sam już też asekuracyjnie pisałeś że nie wykluczasz ponownego zakup PS5 jak będzie w co grać 

W dniu 7.08.2022 o 11:35, Phoenixsuple napisał:

Zgodze sie z toba ale pewien etap exow sony sie skonczyl i karta przetargowa nie jest juz tak mocna jak byla i tez uwazam, ze na ta chwile PS5 ma dla mnie wiecej gier do zaoferowania. W glowi scislosci PS5 juz dawno sprzedsalem po ograniu TLOU2 :E Zapewne kupie ja drugi raz jak sie cos pojawi dobrego z exow :D Obecne exy to i tak wiekszosc crossgenow robiona zanim PS5 mialo jeszcze swoja premiere.

Dobrze wiesz też że wydałem sporo na nowego kompa który kosztował dużo więcej niż ten kawałek plastiku od Sony a mimo to gram częściej na PS5. Więcej rozrywki zapewniają mi tytuły na tym sprzęcie za 2399 zł niż na PC  z RTX3070 za 10 000 (dobrego desktopa też już bym za to poskładał). Mam PlayStation 5 od premiery i jestem cały czas z niego tak samo zadowolony, nie czuję potrzeby sprzedawać żeby za chwilę na premierę The Last of Us Part I Remake albo God of War Ragnarök lecieć do sklepu i ponownie kupować wpadając do jednego z tematów z obwieszczeniem że jednak niewytrzymałem i znowu kupiłem. Bez sensu stał się za to dla mnie XSX i tak jak wspomniał kadajo wyżej "taka sama bieda jak na PC" a ja dodam że nawet większa bo nie pogram na nim w Total War: Warhammera ani StarCrafta II a jak czytam że Starfield już chcą łapać zanim gra wyjdzie to podejrzewam że i tak będę wolał go odpalić na kompie z Community Patch o ile sama gra będzie warta instalacji. 

PS>

4 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Ogralem cala jedna gre jaka jest TLOU2 i poczatek Horizona i to tyle. I to caly zachwyt na PS5 gdzie po chwili sprzedalem. A co do moich zachwytow na Horizonem to tylko ot jedna cala gra na ps5 ktore juz jest 2 lata na rynku. No i chyba nie zrouzmiales mojego przekazu, nie widze zebym co tydz sie zachwycal nadal na horizonem, zachwycalem sie w momencie jak gralem, Ty natomiast od 2 lat robisz to notorycznie, a to mala roznica, ktiorej nie odrozniasz.

Nie przypominam sobie bym sie ciagle chwalil wymiana gratow, wspominam to tylko przy wymianie przy okazji wrzucania jakis benchy wiec plaskie porownanie sobie wybrales i daleko ci do mojej ciszy nt gratow ;)

 

Mówisz ??

W dniu 25.09.2021 o 18:54, Phoenixsuple napisał:

Czekam na tego limitowanego XSX i w DOlby Vision na Oledzie to chyba mi zerwie majty z wrazenia :rotfl:

 

W dniu 3.09.2021 o 13:59, Phoenixsuple napisał:

Ja z racji, ze niektore single mam ochote ogrywac na Oledziku to zamowielm sobie juz trzeciego XSX :rotfl: Tym razem w wersji Limitowanej Halo :D Na swieta ogra sie kilka tyt ;)

Nie chcę mi się szukać reszty :E

Tutaj jeszcze jak kupiłeś sobie już PS5 i dorwałeś się do The Last of Us Part II 

W dniu 24.05.2022 o 14:13, Phoenixsuple napisał:

Dokladnie, wszystko bedzie wytlumaczone :D Gra wciagnela mnie jak bagno i jak dla mnie jedna z najlepszych gier singlowych w jakie gralem. Wykonanie, dialogi, scenki, animacje, moglbym wymienic bez konca to po prostu mistrzostwo. Nie moge sie doczekac peirwszej czesci tego Remake o ile to prawda. W sumie nie wiem skad byl taki szuk wokol premiery tej gra ? 

Nie nam ochoty na przepychanki więc zakończę na tym OT ale znając życie będziesz chciał mieć ostatnie zdanie więc zostanę przy tym co już napisałem.

Pozdrawiam i graj na czym chcesz lub wolisz ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego XSX nie włączyłem już nawet nie pamiętam od jakiego czasu, o game passie to praktycznie zapomniałem że istnieje, na PC odpalę od niechcenia jakieś demo ze Steama, które i tak później najczęściej ogrywam na Decku, na PS5 ostatnią grą w którą grałem to był Forbidden West. Na wszystkich tych platformach jest niezła posucha i nie ma w co grać.

A o sytuacji z grami na PC najlepiej świadczy ten obrazek :lol2:

c9xkmUi.png

Edytowane przez ditmd
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...