Skocz do zawartości
MroczneWidmo

Death Stranding Director's Cut PC

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ditmd napisał:

Na wszystkich tych platformach jest niezła posucha i nie ma w co grać.

Heh chciałbym mieć taki problem :) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, aureumchaos napisał:

A gdzie tę burzę można poczytać?

Twitter, reddit, na PPE, ale tam to jest norma :D 

3 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Azgan lubi przedluzac e-penisa swoim cudownym wyborem PS5 i na kazdym kroku podkreslac 10x w miesiacu jak to konsolka swietna

Ewoluował w hashiego. Dokładnie ten sam impakt komiczny.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ditmd napisał:

A o sytuacji z grami na PC najlepiej świadczy ten obrazek :lol2:

Coś w tym jest, z drugiej strony nie widzę sensu w ogrywaniu tych wielkich gier AAA akurat na PC. To dla mnie głównie platforma do masy świetnych produkcji z niszowych gatunków lub lepiej sprawdzających się właśnie na kompie. Na konsoli głośne premiery w pudle i później odsprzedaż - nie ma się co czarować, większość z nich nadaje się tylko na raz.

Posucha? Od lat lista "to do" tylko rośnie, chyba że ktoś swój wolny czas spędza wyłącznie przy grach. Choć nawet wtedy ciężko pokryć wszystkie platformy i w miarę sensowne tytuły.

Edytowane przez Vulc
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, BlindObserver napisał:

Twitter, reddit, na PPE, ale tam to jest norma :D 

Ewoluował w hashiego. Dokładnie ten sam impakt komiczny.

Kurczę nie znam tego hashiego wiec chyba nie za mojej kadencji na forum lub nie śledziłem poczynan w temacie konsol :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kadajo napisał:

Czyli jedna gra w roku, no faktycznie nie ma co tylko biegiem po PS5... Dramat.

Jak zwykle potwierdza się ze konsole najlepiej kupić na koniec jej życia, tanio, najlepsza rewizja i masa gier za grosze.

PS5 ... czyli będzie pięć nowych marek w ciągu 5-6 lat :E

Taka prawda :/ Sam posiadam PS2, PS3 i PS4 a jakos do PS5 mi sie nie spieszy... bo i grac w co nie ma poki co. Co nie znaczy, ze za jakies dwa latka PS5 nie wjedzie do salonu :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Vulc napisał:

Posucha? Od lat lista "to do" tylko rośnie, chyba że ktoś swój wolny czas spędza wyłącznie przy grach. Choć nawet wtedy ciężko pokryć wszystkie platformy i w miarę sensowne tytuły.

A co masz na tej liście? Pewnie pełno jakichś early access indyków, ja tego nie liczę, na mojej liście jest Ragnarok i może TLoU remake, i praktycznie tyle, rzeczywiście masa tytułów do ogrania w 2022.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Jaycob napisał:

 

 

Czyli w GP będzie bieda wersja, wydana już w 2020 roku będąca portem gry z PS4 z 2019 roku i zapewne bez DLSS bo The Ascent w wersji z Microsoft Store też był wybrakowany względem tego co było na STEAM. Microsoft robi z tego wydarzenie a w efekcie kapiszon. Więcej pewnie nie mogli ugrać bo Director's Cut może być blokowane umowami Sony z 505 Games oraz samym Kojima Productions. Xboty będę niepocieszone bo gra nie trafi na kloca a na PS5 (24 września 2021) oraz PC (30 marca 2022) jest już dawno Director's Cut więc w sumie dla niego to :E?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ditmd napisał:

A co masz na tej liście? Pewnie pełno jakichś early access indyków, ja tego nie liczę, na mojej liście jest Ragnarok i może TLoU remake, i praktycznie tyle, rzeczywiście masa tytułów do ogrania w 2022.

Mówię o zaległościach z zeszłych lat, co przecież zaznaczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Jaycob napisał:

Spokojnie, będzie więcej, MM dojdzie, a za jakiś czas (hehe) Uncharted i TLOU1.

 

6 godzin temu, AndrzejTrg napisał:

Taaa ja wiem, ale szczerze to Uncharted i TLOU stestuje no i GoT, ponieważ takich gier na PC brakuje, a reszta exów, to mnie nie interesuje ?

Sam to napisałeś ?

3 godziny temu, Element Wojny napisał:

Heh chciałbym mieć taki problem :) 

Zmieniłeś robotę (pewnie lepiej płatna) i teraz nie grasz tyle co kiedyś. Wcześniej sporo grałeś i miałeś więcej czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Kurczę nie znam tego hashiego wiec chyba nie za mojej kadencji na forum lub nie śledziłem poczynan w temacie konsol :D 

Nic nie straciłeś w sumie. Chociaż na swój sposób był "legendą" i przykładem, co się może stać, gdy konsole wejdą za mocno :E Cell zbawiciel świata, PC gówno i ciągłe wspominanie, co to on nie ma, albo że w to grał ma konsoli, chociaż nikogo to nie interesowało. Analogię możesz pewnie dojrzeć.

@ditmd Pewnie trochę by się znalazło takich gier, tak z pamięci na pewno COH3, A Plague Tale: Requiem, nawet sobie Saints Row nowe sprawdzę, bo lubię serię. Plus może się w końcu skuszę na Switcha dla Bayonetty 3. A backlog to pewnie każdy ma spory, o ile nie jest przyspawany do exów Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi też The Callisto Protocol.

Hashi? Legenda. Jego wypowiedzi, choćby w temacie dotyczącym The Order, dostarczały niekończących się pokładów beki. Mimo wszystko nikt chyba nie tęskni. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BlindObserver napisał:

 

@ditmd Pewnie trochę by się znalazło takich gier, tak z pamięci na pewno COH3, A Plague Tale: Requiem, nawet sobie Saints Row nowe sprawdzę, bo lubię serię. Plus może się w końcu skuszę na Switcha dla Bayonetty 3. A backlog to pewnie każdy ma spory, o ile nie jest przyspawany do exów Sony.

Company of Heroes 3 spoko gra i tylko na PC (sam czekam) ale reszta to typowe multi-platformy a A Plague Tale: Requiem to wychodzi nawet na "pstryczka".

Z Switchem jak ktoś gustuje w grach od N jest faktycznie kilka ciekawych produkcji ale można je z tego co wiem również ograć na PC w lepszej jakości chyba że często korzysta się z handheldów np. będąc w podróży.

Osobiście bardziej od Bayonetty 3 wolałbym już Xenoblade Chronicles 3.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

reszta to typowe multi-platformy a A Plague Tale: Requiem to wychodzi nawet na "pstryczka"

Wiem, na co wychodzą gry, w które chcę zagrać. Nie wiem tylko, co to ma do rzeczy w kontekście rozmowy o tym, co jest warte ogrania poza dwoma exami Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to bez różnicy na co te gry wychodzą napisałem co mnie interesuje, zapomniałem o Plague i Callisto, może jeszcze na siłę ze dwa tytuły bym dorzucił. A z moim backlogiem to dałem sobie spokój, dwóch żywotów by mi nie starczyło żeby to wszystko nadgonić :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, azgan napisał:

Company of Heroes 3 spoko gra i tylko na PC (sam czekam) ale reszta to typowe multi-platformy a A Plague Tale: Requiem to wychodzi nawet na "pstryczka".

Dzięki za info, widać że siedzisz w temacie. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.08.2022 o 22:31, Vulc napisał:

Wychodzi też The Callisto Protocol.

 

To ma być pierwsza gra AAAA cokolwiek to znaczy :E

Ciekawe czym będzie się wyróżniać na tle innych tytułów AAA? Jak nie będzie powtórki z Cyberpunk 2077 to już będzie sukces. Zapowiada się klimatycznie, oby tego nie zepsuli. Również czekam.

W dniu 19.08.2022 o 22:53, ditmd napisał:

Dla mnie to bez różnicy na co te gry wychodzą napisałem co mnie interesuje, zapomniałem o Plague i Callisto, może jeszcze na siłę ze dwa tytuły bym dorzucił. A z moim backlogiem to dałem sobie spokój, dwóch żywotów by mi nie starczyło żeby to wszystko nadgonić :lol2:

Całe 2-3 tytuły warte zainteresowania. Szałowo ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, azgan napisał:

Ciekawe czym będzie się wyróżniać na tle innych tytułów AAA?

Pewnie niczym, to tylko marketingowy bełkot i nic poza tym.

Edytowane przez ditmd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy trzeba korzystać koniecznie z funkcji on-line w czasie gry? Bo one tam ponoć dodawały jakieś konstrukcje innych graczy itp?

Ogólnie może bym to sprawdził teraz w GP, bo tytuł kontrowersyjny, ale dawno o nim czytałem :E i wydaje mi się, że wszyscy pisali iż ta rozrywka offline/online mocno się różni?.

Edit: OK, jest to fajnie opisane ledwie kilka stron wcześniej :)

A co do off-topu o rynku gier - no panie, mizeria. Eksy Sony z dawnych lat ratują PC, ale obecnie Sony też nie błyszczy, choć przy Xboxie i tak wypadają lepiej, ale to marne pocieszenie.

 

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

Zmieniłeś robotę (pewnie lepiej płatna) i teraz nie grasz tyle co kiedyś. Wcześniej sporo grałeś i miałeś więcej czasu.

Mniej gram to fakt, ale w XC3 mam już na koncie ponad 100h :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli od premiery grasz prawie 5h dziennie, faktycznie mniej. :E

8 godzin temu, Zas napisał:

Ogólnie może bym to sprawdził teraz w GP, bo tytuł kontrowersyjny, ale dawno o nim czytałem :E i wydaje mi się, że wszyscy pisali iż ta rozrywka offline/online mocno się różni?.

Ja tylko bym grałem online, bo największe korzyści z tego idą, jest łatwiej i generalnie jest ciekawiej. To imo największa zaleta tej gry ( dla mnie :E) , być budować coś wspólnie z innymi graczami. 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to wolę jednak grać głównie samotnie, to chyba obadam grę w wersji off-line. Zresztą z teo co czytałem i widziałem (magiczne stawianie infrastruktury w grze teoretycznie s-f) to i tak mi nie podejdzie. Za dużo japońskiej fantazji...

Edytowane przez Zas
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Zas napisał:

Ja to wolę jednak grać głównie samotnie, to chyba obadam grę w wersji off-line. Zresztą z teo co czytałem i widziałem (magiczne stawianie infrastruktury w grze teoretycznie s-f) to i tak mi nie podejdzie. Za dużo japońskiej fantazji...

"samotnie" Ale grasz samotnie! multi polega jedynie na dawaniu lajków i otrzymywaniu lajków za postawienie mostu, drabiny itp pomocy którą postawiłeś w drodze od punktu A do punktu B.
Plus dodatkowo dajesz- jak chcesz, możesz nie dawać, twoja wola, lajki w podzięce za pomoc bo te całe "multi" polega też na tym, że możesz korzystać z pozostawionych rzeczy od innych graczy, z jego świata, zgubił pakunek? możesz go wziąć i zanieść do docelowego miejsca i dostaniesz lajki, możesz skorzystać z ciężarówki, z motoru, drabiny, i wszelkich różnych zbudowanych przez innych graczy pomocy, jak wyłączysz online to będziesz mieć pusty świat bez autostrad- wtedy musisz sam to wszystko budować, wozić materiały do punktu A by rozbudować całą sieć, która pomoże Ci w dotarciu do kolejnego punktu, dodam, że mamy też zdania na czas, więc bez pewnych tyrolek, sieci autostrad będzie ciężko. Do tego autostrady itp. pomagają w omijaniu przeciwników.
Dalej, jak postawisz coś, np początek budowania mostu i brakuje Ci pewnych materiałów, to można nawet poprosić o nie "community" i wtedy jest szansa, że inni gracze w swoim świecie dodadzą potrzebne materiały i w ten sposób pomogą w budowaniu, można tak samo robić w drugą stronę, czy można naprawiać nieswoje budowle, bo one z czasem się niszczą przez opad- zresztą wszystkiego się dowiesz z fabuły.
Są bossy, są przeciwnicy, którzy mają za zadanie uprzykrzyć nam życie w czasie dostarczania przesyłek, wtedy nie jest to takie nudne, ale z drugiej strony z czasem nie są już dla nas przeszkodą, bo wiemy co i jak.
 

Edytowane przez Reddzik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYTAT:

„Sprawy związane z wydaniem Death Stranding na PC są zarządzane przez Kojima Productions i 505 Games. SIE nie ma żadnego udziału w tej akcji promocyjnej”.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2022/08/sony-had-no-involvement-in-death-stranding-deal-with-pc-game-pass

Śmieszne to wygląda:

„Death Stranding jest znakiem towarowym Sony Interactive Entertainment LLC”.

714258031_555.jpg
A obok logo PC GAME PASS :szczerbaty:
 
Microsoft dogadał się za plecami Sony z Kojima Productions i 505 Games co do standardowej wersji Death Stranding w PC GAME PASS ale zapewne na Director's Cut są już odpowiednie umowy i zapisy prawne blokujące takie "akcje promocyjne". Gigant z Redmond ładnie przycwaniakował tym razem ale jakby mieli własne gry to nie musieliby szukać ich u konkurencji. Finalnie też wizerunkowo traci na tym sam MS bo gry nadal nie ma na XSX|S. 
 
W dniu 19.08.2022 o 13:33, Jaycob napisał:

No tak, ale jak masz tylko Xboxa to jesteś w lesie.;) A i chyba nie będzie to DC, trochę szkoda.

Zgadza się ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to wyszlo na xbox to jeszcze jestem w stanie zrozumiec ta gownoburze ale to juz dawno wyszlo na PC i na promocji da sie kupic w cenie 2msc gamepass wiec meh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @galakty Nic. Póki będzie działał nikt nie będzie kazał go demontować, no chyba że kamienica będzie bardzo niskiej klasy energetycznej i trzeba będzie to zrobić by ją podnieść, ale na to są też inne sposoby. Zatem dotąd dokąd będzie sprawny, będzie można go używać. Potem tak jak napisał @RimciRimci ale w dyrektywie jest też opcja używania źródeł na biopaliwa i paliwa alternatywne, zatem dalej zostaje piec na biogaz czy na inne biopaliwa.
    • Polemizowałbym. Wg mnie na to właśnie liczą rządzący, aby ludzie kupili ściemę nazewniczą. Składka ubezpieczeniowa polega na tym, że jest stała. Kup sobie jakiekolwiek ubezpieczenie w prywatnej firmie albo chociaż przeczytaj regulamin oferty. Płacisz stałą składkę x i masz ubezpieczenie od wymienionych zdarzeń na kwotę y oraz pokrycie kosztów leczenia do kwoty z. Tak działają u nas składki społeczne dla DG. Płacisz x i dostaniesz y emerytury/renty/chorobowego (gdzie y w magiczny sposób dla kolejnych roczników dąży do 0). Opłata NFZ jest wyliczana jako procent od dochodu, więc w moim odczuciu jest to podatek a nie składka. Na UoP z kolei wszystkie "składki" są podatkiem naliczanym procentowo od przychodu. Plus NFZ względem prywatnych ubezpieczeń taki, że nie masz limitu kosztów leczenia (o ile się załapiesz na termin w publicznej służbie zdrowia i uważasz ją za satysfakcjonującą). Tak więc dla mnie bliżej tu do podatku, ale też dostajesz "więcej" niż w składkowym ubezpieczeniu. Ja płacę niezbędne minimum do wspólnej skarbonki (kosza), a prywatne mam kupione ubezpieczenie na rok utraty dochodów plus do 2mln kosztów leczenia za granicą.
    • "Ale to tylko teoria spiskowa szurów!!!!"  
    • Morawiecki jedyne co robi, to nadal kłamie jak z nut . Hipokryzja w jego wykonaniu nadal jest u niego mocną stroną. A poza tym pisałeś do pisowca, który jedzie na jednej tej samej płycie co inni obecni tu pisowcy, kilku ich tu jest.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...