Skocz do zawartości
azgan

Senua's Saga Hellblade 2 - PC, XSX

Rekomendowane odpowiedzi

Normalni gracze, nie kazdy kupue GP. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to już by trzeba było zrobić research jak było z innymi tytułami które miały premierę jednocześnie z Game Passem.

2 minuty temu, Phoenix. napisał:

Normalni gracze, nie kazdy kupue GP. 

Albo za dożo ich już nie zostało :E

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi po prostu jak poodba sie gra to kupuje fulla a GP to dla mnie i tak badziewie pokroju netflixa. A wyjadaczem indykow niesteety nie jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja robię tak samo, mało tego dodaje gry które mnie ciekawią do obserwowanych. Ale chyba z ta gra tak nie zrobiłem bo jej natywna platforma to sklep Microsoft i zapewne to na nią zakupie klucz bo pewnie będzie tańszy od wersji Steam i będzie większa szansa ze dopadnę go taniej.

Na premierę nie kupuje już gier chyba od prawie 2 latek. W tym roku czekałem tylko na Forze Motorsport 8 która okazała się nieukończonym szitem no i Homeworlda 3 który się okazuje tez krapem... :E

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta forza to jakaś nowa, czy ta z ubiegłego roku? 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FM8 juz 7 miesięcy na rynku.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, kadajo napisał:

FM8 juz 7 miesięcy na rynku.

No to, że niedorobiona to było w ubiegłym roku wiadomo, więc nie wiem dlaczego czekałeś na nią w tym roku. ;)

Tak czy inaczej da się pograć, tylko uniesień to raczej nie uświadczysz.

Edytowane przez lpcl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sensie czekałem na nią ogólnie A tu takie rozczarowanie.

Miałem nadzieje ze poprawia w tym roku ale na razie się nie zanosi. Z drugiej strony do końca roku jeszcze daleka :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

A co tam mają poprawiać, tj. kariery nowej nie zrobią, tak samo grafiki już nie podciągną, torów innych niż wyścigowe też nie będzie bo to taki poważny "symulator" tera jest.

W to super AI to ja w to nie wierzę. Ostatnio grałem tydzień temu i po zajechaniu drogi komp jedzie w Ciebie z całej pary i destruction derby.

Wiara, że to poprawią to jakby wierzyć w 10 letnie wsparcie dla halo infinite.xd

Do gpu wrzucili, kto miał zagrać ten zagrał, a jak się nie podoba to na ra. Teraz serius biznes, trza studia pozamykać, może niech kotticka za knura jeszcze sobie zatrudnią jako szefa marki.

Edytowane przez lpcl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@lpcl

Gdzie jest Nordschleife ja się pytam.
To jest jakieś nieporozumienie aby tego toru nie było w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, Element Wojny napisał:

A po co kupować grę za 250zł, do tego grę NA RAZ, jak za 1/5 tej ceny można ją ograć na GP?

A no po to zeby miec ja na "wlasnosc" i wracac kiedy sie tylko chce oraz przy wymianie sprzetu, zeby sobie potestowac.Wiekszoscx gier jest na raz, a odpalam kazda po kilka razy roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ta gra naprawdę będzie na raz, jak jedynka, tutaj replayability rate jest dosłownie zerowe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ja wiem, jedyneczkę odpalałem wielokrotnie, chociaż faktycznie nie skończyłem jej dwa razy.

Muzyka podczas walk jak i same walki maja wypasiony klimat.

Ale zgadzam się ze to ciężkie tematy i niewiele komu się spodobają.

Może coś z tym zrobili w 2 żeby nie była taka "wyalienowana".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, kadajo napisał:

W sensie czekałem na nią ogólnie A tu takie rozczarowanie.

Miałem nadzieje ze poprawia w tym roku ale na razie się nie zanosi. Z drugiej strony do końca roku jeszcze daleka :)

Ja to bylem mega zajarany tymi szumnymi zapowiedziami, a wyszlo jak wyszlo, od MS czekam tylko na Gears 6 i w grach sa juz spaleni. W konsolach tez, dlatego beda wydawac gry na PS5 zeby odrobic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O to właśnie chodzi, ta gra ma tak specyficzny klimat że o ja, jedynki nie dałem rady ukończyć bo te głosy na mnie jakoś kijowo działały i mnie głowa bolała, a chyba całkiem daleko zaszedłem i niedużo do końca mi brakowało. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Element Wojny napisał:

Ale ta gra naprawdę będzie na raz, jak jedynka, tutaj replayability rate jest dosłownie zerowe. 

Dlatego jej nie kupie oraz nie wydam 50zl na GP, zeby ograc bo uwazam, ze nie jest to warte mojego czasu. Kiedys jak sie trafi to sobie odpale zeby oleda potestowac w GP za 4zl :D Obecnie kupuje 3-4 gry w roku i sa to poki co same exy sony oraz co roku COD. Skonczylem z chomikowaniem gier.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to jest już, no... no...

images?q=tbn:ANd9GcSgfgLLzB2KSAa_qqmHGHq

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Element Wojny napisał:

Ja kupiłem GP dla Persony 3, zapłaciłem jakieś 60-70zł, grę ograłem i jest git, prawie 200zł zaoszczędzone. 

Senua's Saga: Hellblade 2 zachwyca! Ninja Theory prezentuje fenomenalny tryb foto (ppe.pl)

Tryb foto, wow, nic tylko kupować!

To będzie taki The Order: 1886 tylko z jeszcze lepszą grafiką i od Microsoftu a nie Sony 

Cinematic Experience dosłownie 

Oczywiście inny klimat ale wiadomo o co chodzi 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Element Wojny napisał:

A po co kupować grę za 250zł, do tego grę NA RAZ, jak za 1/5 tej ceny można ją ograć na GP?

Najlepiej za darmo oglądnąć ten film na youtube. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Element Wojny napisał:

Po to by nie wychodziły na tym świecie tylko open worldy i byśmy częściej dostawali trochę innego rodzaju doświadczenie : ) 

Jeśli będzie to ciekawe doświadczenie to mogę zapłacić 250zł na raz i dać im zarobić by robili więcej takich projektów. Wolę to niż 250zł na kolejnego open worlda ; )

i wolę też dobrze zapłacić za 6h dobrego przeżycia niż 600h nudy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, azgan napisał:

To będzie taki The Order: 1886 tylko z jeszcze lepszą grafiką i od Microsoftu a nie Sony 

Cinematic Experience dosłownie 

Oczywiście inny klimat ale wiadomo o co chodzi 😉

Takie rozbudowane Order 1886  to bym ograł ale to tak bym w to szarpał, że szok. Ta gra było super jak to zawinąłem za 30 zł z psn to przeklinałem tych wszystkich neckberdowych pałotrzepów z piwnicy, co tę grę tak hejtowali xD
Natomiast jeśli w Hellblade nie dokonali znaczących zmian to gra będzie ssać pompkę jak 1. Jak ktoś jest na granicy ujawnienia schizofrenii :E to może i mu się podobało i nawet przeszedł ale większość to odpadła przy dopasowywaniu tych obsranych run. Straszny to był zawód nie zapomnę go nigdy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi