Skocz do zawartości
Iri

Kupię obudowę micro ATX NZXT H400/ Lian Li 205m TG/ Pop Mini Air lub inne m-ATX

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię obudowę micro-ATX z max czterema śledziami. Interesuje mnie obudowa w bardzo dobrym stanie i w kolorze białym ( ewentualnie jak będzie mało propozycji to też czarna i oddam do malowania proszkowego). Byłbym zainteresowany także obudową w gorszym stanie i z brakiem szkła hartowanego ale za odpowiednią kwotę. Obudowy które najbardziej mnie interesują to NZXT H400i lub Lian Li 205m, Fractal Pop Mini Air RGB. Jeśli masz coś fajnego w tym rozmiarze i białym kolorze to też napisz może mnie zainteresuje. Problem w tym ,że H400 była oferowana w Polsce i nie widać jej nigdzie w sprzedaży używanej natomiast Lian Li jest dostępna w Polsce tylko w kolorze czarnym, a biała w USA i Chinach. 

d131961c9e3f8d51med.jpg

afc9bc1d00c5f157med.png

Edytowane przez Iri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Thermaltake S100 TG Snow Edition? Nówkę powinieneś u nas dostać, widziałem chociażby na owocowym.

11-133-436-V13.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@blabla123 brałem pod uwagę tą obudowę jednak jak zobaczyłem NZXT i Lian Li to mi się odwidziało z względu chociażby na widoczny zasilacz, brak gumowych zaślepek na kable, wyłamywane śledzenie. Jeśli nie kupię NZXT lub Lian to będę musiał dołożyć od siebie trochę miłości i zrobić tak żeby mi się podobała. 

@duniek zdecydowanie nie trafia w mój gust. Szukam czegoś z jak najmniejszą ilością plastiku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam, była za dobrą kasę H400i w zestawie z innymi podzespołami ale chłop nie chciał wysyłać. Szukam dalej i dodaję Pop Mini Air ( używaną ). ?

Edytowane przez Iri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal szukam. Interesuje mnie też Jonsbo V9 wersja Silver.

Edytowane przez Iri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...