Skocz do zawartości
azgan

Star Wars Jedi: Survivor PC, XSX, PS5

Rekomendowane odpowiedzi

Był temat o Star Wars Jedi: Fallen Order ale wyparował i nie ma gdzie prowadzić dyskusji a już od jakiegoś czasu pojawiają się przecieki o kontynuacji. Podobno druga część Upadłego Zakonu Jedi ma trafić już tylko na Next-Geny 

Star Wars Jedi: Fallen Order 2 może pojawić się wyłącznie na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series https://www.purepc.pl/star-wars-jedi-fallen-order-2-bez-wersji-dla-ps4-xbox-one

Jeśli się to potwierdzi to dobra informacja może dzięki temu zobaczymy co potrafi Unreal Engine 5

Edytowane przez azgan
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była świetna, biorę w ciemno jak tylko wyjdzie. W jedynce brakowało moim zdaniem kolejnych DLC z rozszerzeniami fabularnymi dodającymi przy okazji więcej planet.

  • Like 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była świetna i też czekam na dwójkę.

 

To o jedyna gra ktora ea nie uwali. 

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, caleb59 napisał:

Jedynka była świetna, biorę w ciemno jak tylko wyjdzie. W jedynce brakowało moim zdaniem kolejnych DLC z rozszerzeniami fabularnymi dodającymi przy okazji więcej planet.

 

2 godziny temu, brainq napisał:

Jedynka była świetna i też czekam na dwójkę.

 

To o jedyna gra ktora ea nie uwali. 

Mi również się podobała, ograłem do końca i zgadzam się z tym że to jedyna gra która ostatnio udała się EA. Czekam na 2 część podobnie jak Wy.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka to momentami gra mocno przeciętna, więc jest miejsce na poprawki. Zwłaszcza w kwestii konstrukcji poziomów, dostępnych aktywności, projektu przeciwników, jak i samej mechaniki rozgrywki. Strona fabularna też pozostawiała niedosyt, znacznie więcej można wyciągnąć z tego uniwersum.

  • Like 1
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem, ale niektóre starcia wyglądały jak walka w Soulsach. Jednak mimo to grało się bardzo fajnie, więc czekam na kolejną część ?

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, ProudGamer napisał:

Słyszałem, że w jedynce mapa kulała, ciężko było się połapać gdzie iść itd. O co w tym chodzi? Poprawili to?

Mapa jest mało przejrzysta, ale w takich soulsach jakby była mapa to wyglądało by podobnie. 

9 godzin temu, .PaVLo. napisał:

Skończyłem, ale niektóre starcia wyglądały jak walka w Soulsach. Jednak mimo to grało się bardzo fajnie, więc czekam na kolejną część ?

Ja obniżyłem poziom na ten najłatwiejszy, już za stary jestem na takie produkcje, aby się męczyć ? a i tak gra stoi w miejscu. Czas jest, ale chęci brak w granie w gry?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.04.2022 o 16:03, AndrzejTrg napisał:

Mapa jest mało przejrzysta, ale w takich soulsach jakby była mapa to wyglądało by podobnie. 

Ja obniżyłem poziom na ten najłatwiejszy, już za stary jestem na takie produkcje, aby się męczyć ? a i tak gra stoi w miejscu. Czas jest, ale chęci brak w granie w gry?

Ja na trudnym dawałem radę a też już jestem grubo po 30 xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, voltq napisał:

Ja na trudnym dawałem radę a też już jestem grubo po 30 xD

Mi się poprostu męczyć nie chciało ? a od kilku lat tylko w AC gram ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 
Tylko na obecne konsole i PC!

BlandGloomyAntelopegroundsquirrel-max-1m

 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Jaycob napisał:
 
Tylko na obecne konsole i PC!

 

 

Witamy w nowej generacji ??

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tylko CGI trailer, nieznoszę tego! :E

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah ten Fallen Order, nie pamiętam bym jakąś grę wspominał z takim obrzydzeniem jak właśnie ten tytuł. 

  • Confused 2
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak? Dlaczego?  :E

34 minuty temu, azgan napisał:

Witamy w nowej generacji ??

Tylko na rok, bo podobno Pro wychodzi. :E

 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Jaycob napisał:

Aż tak? Dlaczego?  :E

Stara fobia z dzieciństwa która w tej grze bardzo szybko wróciła. Z tego co pamiętam powstało ładnych parę tematów (również na oficjalnym forum EA) bo sporo osób miało podobny problem i nie było w stanie przebrnąć przez lokację Kashyyyk co w konsekwencji doprowadziło do porzucenia gry. Widzę jednak że jakiś uczynny moder w końcu odpowiedział na prośbę społeczności i stworzył odpowiedni mod który wykasował całe to ścierwo z gry i zastąpił innymi modelami. 

 

 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Jaycob napisał:

Szkoda, że tylko CGI trailer, nieznoszę tego! :E

Ja też wolałbym gameplay lub chociaż urywki gameplay'a ale widać na tym etapie produkcji nie mają jeszcze nic konkretnego do pokazania stąd CGI. Skoro Fallen Order latał na Unreal Engine 4 to pewnie Survivor będzie już na 5 wersji silnika więc trzeba się szykować na skok wymagań sprzętowych.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, caleb59 napisał:

Ja też wolałbym gameplay lub chociaż urywki gameplay'a ale widać na tym etapie produkcji nie mają jeszcze nic konkretnego do pokazania stąd CGI. Skoro Fallen Order latał na Unreal Engine 4 to pewnie Survivor będzie już na 5 wersji silnika więc trzeba się szykować na skok wymagań sprzętowych.

Te są więcej niż pewne 

CYTAT:

"Myślę, że najważniejszą rzeczą jest ray tracing, czy też oświetlenie. To pozwala nam na zabawę światłem w czasie rzeczywistym i przez cały czas... Z wiernością znacznie przewyższającą wszystko, co kiedykolwiek wyprodukowaliśmy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszą rzeczą jest zrobić coś z rozgrywką i ogólnym pomysłem na gameplay, bo to przede wszystkim kulało. :E Niestety pierwsza część została przyjęta wyjątkowo ciepło, bo - hehe - Soulsy w klimacie Star Wars, więc mam obawy, że zmian dostaniemy niewiele. Od lat czekam na naprawdę mięsny tytuł w tym uniwersum, ileż można męczyć Kotora.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się nawet nie łudzę - będzie więcej tego samego, oby tylko planet dali więcej do eksploracji. Myślę, że z tą grą będzie jak ze Sniper Elite 5 - tzw. "bezpieczna" kontynuacja. W sumie EA nie może już sobie pozwolić na wtopy po tym co się stało z BF 2042.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

CYTAT:

"Myślę, że najważniejszą rzeczą jest ray tracing, czy też oświetlenie. To pozwala nam na zabawę światłem w czasie rzeczywistym i przez cały czas... Z wiernością znacznie przewyższającą wszystko, co kiedykolwiek wyprodukowaliśmy".

Brzmi jak marketingowa papka, Nvidia ładnie musi smarować twórcom gier aby ci robili bardziej szczegółowe oświetlenie i tekstury i nazwali to RT.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Dozorca napisał:

Brzmi jak marketingowa papka, Nvidia ładnie musi smarować twórcom gier aby ci robili bardziej szczegółowe oświetlenie i tekstury i nazwali to RT.

Mi bardziej chodziło że wymagania pewnie polecą w kosmos a już pierwsza część nieźle dociskała sprzęt

performance-3840-2160.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Akurat pykam sobie w Fallen Order i przyznam, że kontynuacją jestem kompletnie niezainteresowany. Wybitnie średnia gra. Każdy element tej gry jest idealnie pośrodku na skali między słabym a dobrym. 

Edytowane przez Lypton
  • Sad 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...