Skocz do zawartości
azgan

Star Wars Jedi: Survivor PC, XSX, PS5

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w planach kupić grę i chciałbym się spytać z ciekawości ile czasu zajmuje przejście głównego wątku i zdań pobocznych?🎮  

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 godzin powinno starczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego bo to zwykły crashfix, bez usprawnień do wydajności.

Zresztą...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, caleb59 napisał:

Nic ciekawego bo to zwykły crashfix, bez usprawnień do wydajności.

Zresztą.

Nie wiadomo kiedy będzie patcz z uprawnieniami bo nie śledzę wydań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wygląda na powolne wygaszanie wsparcia ze strony EA. Po długim miesiącu czekania taka nędza i skromna lista zmian sugeruje, że według nich technicznie z grą jest już z grubsza ok albo EA zaczyna powoli ciąć fundusze na wsparcie popremierowe. Niby na koniec listy zmian jest dopisek o kolejnych, przyszłych aktualizacjach ale znowu na dwoje babka wróżyła czy to będzie coś konkretnego czy znowu QoL i fixy niestabilności.

Tak czy siak śmierdzi i dobrze, że nie zapłaciłem pełnej ceny premierowej bo czułbym się ostro oszukany mówiąc delikatnie.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś wrócę jak wpadnie do ea play bo nie dałem rady skończyć przez te crashe na końcu, na oko to ostatnia walka i pewnie jakieś outro zostało, tak czy siak niesmak pozostał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, CzerwonyJohn napisał:

Nie wiadomo kiedy będzie patcz z uprawnieniami bo nie śledzę wydań.

A skad  zalozenie ze wgl jakis patch z usprawnieniami wydajnosci bedzie??

2 godziny temu, caleb59 napisał:

Dla mnie to wygląda na powolne wygaszanie wsparcia ze strony EA. Po długim miesiącu czekania taka nędza i skromna lista zmian sugeruje, że według nich technicznie z grą jest już z grubsza ok albo EA zaczyna powoli ciąć fundusze na wsparcie popremierowe. Niby na koniec listy zmian jest dopisek o kolejnych, przyszłych aktualizacjach ale znowu na dwoje babka wróżyła czy to będzie coś konkretnego czy znowu QoL i fixy niestabilności.

Tak czy siak śmierdzi i dobrze, że nie zapłaciłem pełnej ceny premierowej bo czułbym się ostro oszukany mówiąc delikatnie.

A czego bys oczekiwal po aktualizacjach jak nie usprawnien stabilnosci oraz fixy bledow?? Gra generalnie dziala dobrze, wlaczylem i nie widze jakis niepokojacych rzeczy co do dzialania gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej dropi, szczególnie w okolicy wioski na Koboh, oni dalej nie ogarnęli zużycia CPU w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam key do opchnięcia "Ocalały" otrzymałem do procka 7800X3D (wygenerowany) ważny 2024.04.29. PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra to dramat ciągle mam crashe teraz po 23 godzin gry jednego miejsca nie mogę przejść dalej bo ciągle wywala 
do tego nawet mam często crashe przy samej próbie uruchomienia gry 
ani tego zwrócić  ani nic  bo mam 23 godziny nabite  a przejść dalej też nie mogę też ktoś miał podobnie ?
W pewnym momencie nie mógł przejść dalej ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, neocrysislighting napisał:

ta gra to dramat ciągle mam crashe teraz po 23 godzin gry jednego miejsca nie mogę przejść dalej bo ciągle wywala 
do tego nawet mam często crashe przy samej próbie uruchomienia gry 
ani tego zwrócić  ani nic  bo mam 23 godziny nabite  a przejść dalej też nie mogę też ktoś miał podobnie ?
W pewnym momencie nie mógł przejść dalej ?

No ja to samo przy końcowce ale miałem ea pro na miesiąc. Na razie zostaje ci czekać aż to spaczują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jest jeszcze lepiej pomijając to że ta gra jest niegrywalna przez ciągłe crashe w czasie gry 
teraz nie chce mi się nawet uruchomić  w momencie optymalizacji plików gry crash i tak jest ciągle nie idzie dalej 
gram już 30 lat i w zyciu się nie spotkałem z czymś takim ...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gierka fajna ale to już jest jakieś wyższy poziom spierdzielenia. Przeinstaluj może coś pomoże. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic nie wywala do pulpitu może macie za dobre komputery tzn.najnowsze za mocne do tej gry i wam kszaczy.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.06.2023 o 17:40, neocrysislighting napisał:

ta gra to dramat ciągle mam crashe teraz po 23 godzin gry jednego miejsca nie mogę przejść dalej bo ciągle wywala 
 

Co to za miejsce?
Ja dla odmiany utknąłem na jakiejś gównianej ścianie, punkt zaczepienia dla haka mam dokładnie za plecami i nie potrafię się odbić tak, by (się w locie odwrócić) dotrzeć hakiem do niego.
Sto podejść. Bug, czy jestem tak kiepski w to. :( Walnę tę grę przez to.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, CzerwonyJohn napisał:

U mnie nic nie wywala do pulpitu może macie za dobre komputery tzn.najnowsze za mocne do tej gry i wam kszaczy.

nie to nie kwestia komputera 
bo komputer akurat mam bardzo dobry 
to kwestia stanu technicznego gry zreszta nie jestem jedynym przypadkiem  ktory ma problem z gra 

10 godzin temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Co to za miejsce?
Ja dla odmiany utknąłem na jakiejś gównianej ścianie, punkt zaczepienia dla haka mam dokładnie za plecami i nie potrafię się odbić tak, by (się w locie odwrócić) dotrzeć hakiem do niego.
Sto podejść. Bug, czy jestem tak kiepski w to. :( Walnę tę grę przez to.

chwile potem jak Merrin daje mi amulet ktory umowzliwia przejscia przez zielone pole silowe 
i tam pod ziemia jak z nia ide  jest walka z kilkoma przeciwnikami i w tym miejscu za kazdym razem mam crash 
teraz juz nawet nie chce gra mi sie uruchomic jest intro  czasem dojdzie do momentu optymalizjacji plikow gry  i crash 
instaluje gre na nowo  zobacze czy to cos pomoze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten temat 😁

Edytowane przez Smogsmok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam sobie SW Jedi Survivor. Po paru miesiącach od premiery myślałem, że ewentualne błędy już dawno zostały załatane na PS5, a tu niespodzianka. Na kilka godzin gry już z 10 razy mnie wywaliło przez jakiś błąd (każdorazowo wysyłany do Sony). Wczoraj już myślałem, że stracę cały dotychczasowy postęp, bo nie mogłem wczytać ostatniego zapisu gry ("coś poszło nie tak" i gra się wyłączała). Masakra - nie pamiętam kiedy ostatnio grałem w taki półprodukt na konsoli. A szkoda, bo lubię gry przygodowe, a tu świat jest nadzwyczajnie ładny i zachęca do eksplorowania..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@slafecMoże konsolę masz w nieprzewiewnym miejscu? Przegrzewanie się to częsta przyczyna awarii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się przegrzewała to by cały software siadał i po prostu by ją odcinało od zasilania.

Sam czekam na kolejne aktualizacje bo u mnie z kolei ze stabilnością nie ma problemu ale za to stuttering miejscami jest obrzydzający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...