Skocz do zawartości
azgan

Star Wars Jedi: Survivor PC, XSX, PS5

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Maryha145 napisał:

Kupują grę w pre-order a potem płacz  bo gra jest nudna i niedopracowana. ?

Ja zawsze czekam na recenzje i opinie graczy. Nigdy nie kupuje kota w worku. ?

Ja kupuję w dniu premiery, poza tym, znamy pierwszą część i wiemy czego można się spodziewać po drugiej, więc jak komuś nie przypadła do gustu jedynka to i dwójka mu się nie spodoba - i na odwrót.

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, lis22 napisał:

poza tym, znamy pierwszą część i wiemy czego można się spodziewać po drugiej

To nie dla mnie. Totalnie mi nie podeszła pierwsza część. Ale dzieciakowi się podobała i ograł, a teraz czeka na drugą część.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się pierwsza część podobała, więc i ta powinna mi się spodobać, zwłaszcza, że ponoć wszystko robi lepiej od poprzedniczki i poprawia jej problemy.

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też jestem w gronie tych, którym się podobała ale to głównie przez soulslike'owy styl rozgrywki oraz elementy metroidvanii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, caleb59 napisał:

Też jestem w gronie tych, którym się podobała ale to głównie przez soulslike'owy styl rozgrywki oraz elementy metroidvanii.

A mnie to wlasnie odrzucilo  :D Dlatego jak dostane kod od amd na gre to od razu leci na selll.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś tam jest nie tak na EA Apps ... 450 godzin na pobranie całości i idzie jak krew z nosa ... Chyba będę musiał zostawić PC na noc i iść do pracy ;)

Zrobiłem pauzę i puściłem jeszcze raz pobieranie i już jest normalnie ;)

Edytowane przez lis22
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

(...) myslacych czy wymagajacych nazywa sie rasistami czy homofobami. 

Co to za bzdura? Znasz znaczenie tych terminów? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, Phoenix. napisał:

A mnie to wlasnie odrzucilo  :D Dlatego jak dostane kod od amd na gre to od razu leci na selll.

Story mode także będzie do wyboru. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Jaycob napisał:

Story mode także będzie do wyboru. 

Beda sie odradzac ciage te same potwory przy backtrackingu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ba! W końcu Respawn Entertainment robi tą grę. 

:E

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

Ja znam, ale to pytanie chyba nie do mnie bo ja nikogo tak nie nazywam

No, ale to... Twoja wypowiedź. Jak chcę sprawnej i ukończonej gry, to jestem...  rasistą albo homofobem? ?

:hmm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pograłbym w coś w kimatach SW po takim sobie 3 sezonie The Mandalorian ale jeżeli będzie duży backtracking to nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W poprzedniej części ludzie narzekali właśnie na backtracking i w tej mieli to poprawić.Jutro chyba będą już recenzje więc wszystko będzie jasne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno dodali szybką podróż - mi nie przeszkadza backtracing i rzadko korzystam z szybkiej podróży w grach z otwartym światem a tu takowego nie będzie.

Ja muszę nadrobić pierwszy i drugi sezon Mando a co dopiero trzeci ;) Na D+ rzadko bywa lektor a czytać napisów nie lubię, więc takie rzeczy muszę oglądać na PC, gubiąc jakość 4H i HDR na rzecz 1440p.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z informacji wynikało że na mapach będą punkty szybkiej podróży, to chyab wtedy ciężej o backtracking znany z 1 części. Ja w tamtym tygodniu odświeżyłem sobie 1, dobrze się bawiłem,  2 ma być więcej i lepiej także raczej optymistycznie podchodzę do tytułu. No a z pierdół totalnych dobrze że odpuścili te poncho xD

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

No, ale to... Twoja wypowiedź. Jak chcę sprawnej i ukończonej gry, to jestem...  rasistą albo homofobem? ?

:hmm:

Chodzi o to ze firmy branzy rozrywkowej czesto chowaja sie za oslonka lewicowych wartosci np serial rings of power czy last of us II. Na krytyke odpowiadaja ze krytykujacy to homofob itp

• Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

Chodzi o to ze firmy branzy rozrywkowej czesto chowaja sie za oslonka lewicowych wartosci np serial rings of power czy last of us II. Na krytyke odpowiadaja ze krytykujacy to homofob itp

Ja wiem, co miałeś na myśli, tylko jakoś niefrasobliwie to wyartykułowałeś. Czym innym jest rażące odstępstwo od kanonów (jak by ktoś nagle z "Białego Wilka" zrobił czarnego Geralta, świat zadrżałby w posadach). Tyle, że tu idzie albo o wierność, albo o fabułę, a w/w oburzenie jest o JAKOŚĆ wykonania / wykończenia produktu (gry), typu knot optymalizacyjny. Jeżeli film jest ciulowo nakręcony, ma słabe ujęcia i efekty, to płacz o to nie jest chyba rasizmem ani homofobią, tak samo, jak płacz o to, że gra źle chodzi (a nie co zawiera).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Walka albo oburzenie nt jakości produkcji jest normalna. Tylko odnoszę wrażenie, że nie wszyscy tutaj dobrze "celują", @caleb59 np. uparł się i szpilki voodoo wbija zawsze w "programistów" zamiast producenta, jako takiego. Programista, to jeden z elementów całości. Tak jak szwaczka na linii produkcyjnej ciuchów. Firma ma zarząd, księgowość, marketing, kadrowców od zasobów, kontrolę jakości, magazyny... a plucie na szwaczki, że się gacie prują, jest po prostu śmieszne, bo wieszamy psy na jednym ogniwie, która czasami jest bogu ducha winne. Złe warunki pracy w kucki, robota po 16h, słabe narzędzia, słabe światło, kiepskie nici, które im kupili, oszczędnościowy odpad materiałowy (dziesiątki składowych, takich jak CZAS właśnie). Za babola odpowiedzialni są WSZYSCY = firma, a nie same szwaczki. A czasami szwaczki winne są najmniej w takim burdelu. Tak, jak za słabą jakość piwa albo innego sera w Lidlu nie są winne kasjerki. Zatem plucie WYŁĄCZNIE na programistów, jest... po prostu głupie / dziecinne.  

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty znowu odpalasz się z tymi swoimi porównaniami. :E

Nie, nie jest ani głupie ani dziecinne bo to od ich rąk zależy czy się pomylą podczas pisania kodu czy nie, oni są głównymi sprawcami problemów w grach - wydawca jako taki swoim poganianiem może jedynie wprowadzać stres i presję na programistach i wtedy robią jeszcze więcej błędów. To zależy ile i jakie ma doświadczenie dany programista i czy mu dobrze płacą, czy jest crunch itp. 

@EvilKillaruna kilka postów wcześniej jasno napisał jak to wygląda i że winić można wszystkich, a programistów w szczególności bo to oni podpisują się pod danym projektem i biorą za to pieniądze.

Edytowane przez caleb59
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, EvilKillaruna napisał:

https://sjp.pwn.pl/sjp/niefrasobliwy;2488721.html

Może chodziło o https://sjp.pwn.pl/slowniki/niefortunnie.html ?

Bo to że nadal nie umiesz obsługiwać forum i funkcji Cytuj to akurat widać wyraźnie ?.

Tak. Niefartownie jest lepszym określeniem.

Może wytłumaczysz mi (proszę) na czym polega ten błąd z cytowaniem, bo regularnie walisz mi za to upomnienia (bez względu na jakość wypowiedzi i jej wartość i trafność, skupiając się tylko na tym "cytowaniu), a ja ciągle nie wiem, gdzie robię błąd.
Nie wiem też, gdzie go popełniłem wyżej. :(

Przecież odpowiadając na coś konkretnego, powinienem chyba napisać ("zacytować") to, do czego się właśnie i konkretnie odnoszę.
W przeciwnym razie naprawdę nie kumam, po co jest zaimplementowana taka opcja na forum, jak cytuj, skoro dostaje za jej użycie upomnienia.
Staram się pisać po polsku, ze znakami interpunkcyjnymi, z sensem i - jeżeli to możliwe - z kulturą, a wiecznie dostaję po łapach za... "cytowanie".

Zastanawiam się, czy to nie jest jakaś spuścizna komuny, tpsa, oszczędzania impulsów i znaków.
Co przeszkadzają takie cytaty? Serio. Nie rozumiem zasady, i nie rozumiem wady takiego cytowania.

16 minut temu, caleb59 napisał:

Ty znowu odpalasz się z tymi swoimi porównaniami. :E

A jak inaczej? Czy moje przykłady ze szwaczką i kasjerką są chybione?
Moim zdaniem nie. To dlaczego w przypadku gamingu ma być inaczej?

Nie, nie jest ani głupie ani dziecinne bo to od ich rąk zależy czy się pomylą podczas pisania kodu czy nie, oni są głównymi sprawcami problemów w grach

Tak jak szwaczki przy szyciu. I stąd było porównanie. Jak sprują Ci się gacie, będziesz klął na "same" szwaczki, czy po prostu zawiedziesz się na marce / producencie / firmie?

To zależy ile i jakie ma doświadczenie dany programista i czy mu dobrze płacą, czy jest crunch itp. 

Serio? A może wina leży w kadrach, łowcach talentów, ekipie rekrutacyjnej, albo księgowości i zarządzie, który godzi się łaskawie płacić najniższa krajową, dostając za to adekwatnych pracowników = "najniższych lotów"?
Te szczeble nie są winne? Nawet ich nie bierzesz pod rozwagę w swoich gromach na... programistów.

Ja ich nie bronię. Też chcę dobrych i dopracowanych gier, ale odrobinę obiektywizmu i trzeźwego myślenia dalece zalecane.

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi pierwsza cześć teź się podobała jednak gram na konsolach i jakoś nie spieszy mi się grać w grę w dniu premiery czy kilka dni przed premierą. Gracza konsolowego nic nie goni tylko narzekamy że gry zbyt dużo miejsca na dysk zajmują i mamy za mało czasu na granie w gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pograłbym ale najpierw muszę jedynkę skończyć a, gre posiadam od kolegi @caleb59od 10 stycznia zeszłego roku, a jestem w 3 rozdziale :D. Może bym się spiął i ograł, i kupił drugą część, ale rodzi się problem mojego kompa staruszka który już tej gry nie uciągnie, więc kiedy AC nowy mi nie ruszy, to znaczy że nastał czas na nowego PC :D  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi