Skocz do zawartości
azgan

Star Wars Jedi: Survivor PC, XSX, PS5

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście i już nawet sąsiedzi się zbiegli będą łapać ?.

ty serio myślisz że nie widać różnicy między 30fps a 60 i nie wiemy kiedy gramy w trybie jakości a kiedy wydajności? Wcześniejszego posta już edytowałeś gdzie bzdury o trybie 2160p PERFORMANCE 30fps napisałeś a podobno oglądałeś ten materiał i byłeś świetnie zorientowany ?.

Do twojej informacj ogrywałem ten tytuł najpierw na PC z GTX1080Ti w okolicach premiery a dopiero później sprawdziłem na XSX z GAME PASSA i doskonale wiem jak wygląda i działa ta gra zresztą komputer z RTX3070 który też pociągnie ten tytuł też mam i niczego nie muszę wyrzucać ani sprzedawać.

  • Haha 1
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Weź już dalej w to nie brnij. Ja nigdzie nie napisałem, że nie widać różnicy między 30 FPS a 60 FPS więc nie zmyślaj. To jest twój jedyny argument, że odwrotnie wpisałem nazwy trybów? Dlaczego nie odpowiedziałeś na moje pytanie, o co ci chodziło z tym 4K?

Edytowane przez SebastianFM
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem z tobą dyskutować i zaznaczył to w poprzednich postach zresztą sam wcześniej wyraziłeś się jasno w podobny tonie. Tak oczywiście przypadkiem się pomyliłeś edytując wcześniejszy post po tym jak zwróciłem na to uwagę. Tak gra ma niskie wymagania tylko gniecie sprzęty w 4K, tak ludzie nie chcą grać w 4K i nie kupują pod to sprzętów, tak wyrzuciłem już wszystko przez okno. Napinasz się jak przy tej ostatniej kłótni z kadajo w jednym z ostatnich tematów a ja nie mam ochoty na kolejną przepychankę z twoim udziałem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jeszcze z kilka razy powtórzysz te same bzdury?

  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SebastianFM napisał:

Ja wiem jedno, na pewno nie dałbym rady grać w 30 FPS, a właśnie tak działa na konsolach Star Wars Jedi: Fallen Order w trybie 4K.

Czy ja wiem, idzie się przyzwyczaić, aczkolwiek zajęło mi to prawie 2 tyg. 30 fps nie jest takie złe. :P  Organizm ludzki jest cudowny - może się dostosować do każdej sytuacji. :E

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Zas napisał:

A ja mam monitor 32" 1440p i mi 4k niepotrzebne :E Nakupowali OLED-ów 65" i teraz męczą bułę, że wymagania... :D

Mecza mecza ale w jakiej jakosci :D 

?OLED? 

13 godzin temu, SebastianFM napisał:

Ja wiem jedno, na pewno nie dałbym rady grać w 30 FPS, a właśnie tak działa na konsolach Star Wars Jedi: Fallen Order w trybie 4K.

Ten typ gry w 30fps to masochizm.

  • Confused 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samym filmiku aż oczy bolą od 30fps i razem z trybem 60fps pojawia się ogromna ulga, równie dobrze mogli dać tryb 8k 5fps

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, grałem na PS3 i na PS4 w 30fps i jakoś żyję a ograłem tak cała serię Uncharted, Killzone, Crash, Spyro, The Last of Us 1 i 2, Horizon Zero Dawn, God of War, Marvel's Spider Man, itp. Ważne, żeby te 30 fps było stałe i żeby nie było lagów.

W dniu 29.05.2022 o 13:11, Element Wojny napisał:

Tu by się przydał jakiś SW w którym gramy prawdziwym złolem - tępym Stormtrooperem, upadłym Jedi, Inkwizytorem itp. i robimy coś naprawdę złego, a jednocześnie mamy możliwość (nie przymus fabularny w jakimś tam momencie) grania na dwa fronty, zmiany stron, zdrady itd. Mam już seryjnie dość grania Jedi, ratowania galaktyki, kolejnej historii "from zero to hero". Pamiętam jaki byłem zawiedziony jak zagrałem po stronie Imperium w Battlefronta 2 jako Iden Versio a ta zmieniła stronę po raptem godzinie gry xD 

Pomijając KOTOR'y moim zdaniem dwie najlepsze historie fabularne w tym uniwersum to SWTOR i linie fabularne Sith Warriora i Agenta Imperialnego. Jako SW możemy grać jako typowy totalny złol - mordować, torturować, zdradzać i mieć z tego fun w najczystszej postaci, ale możemy też obrać drogę SW który chce zmienić postrzeganie Imperium i dokonywać wyborów przewidzianych dla jasnej strony, co w wielu momentach fabularnych po prostu szokowało przeciwników i doprowadzało do wielu nieprzewidywalnych sytuacji. A jednym z najlepszych motywów fabularnych linii SW jest motyw związany z naszym uczniem którego przyjdzie nam szkolić - możemy ją zniszczyć (nie powiem co i jak bo to jest chore xD) i zrobić z tej dziewczyny Sith Apprentice, szaloną maniaczkę kochającą brutalny seks i lubującą się w maltretowaniu swoich ofiar która momentami będzie większą psychopatką od nas samych albo uratować ją i przeciągnąć na naszą stronę gdzie stanie się naszym sojusznikiem w zdradzie Imperium a przy okazji rozwinąć z nią romantyczną relację. Fun fun fun ! :D  Zaś linia fabularna AI to już w ogóle totalne przegięcie. Możemy podjąć takie decyzje że Akty 2 i 3 będą zupełnie inną historią, możemy poprzeć wielki przewrót w Imperium albo go zniszczyć w zarodku, możemy uratować miliony istnień albo stać się masowym mordercą, możemy obierać strony po stronie Imperium a nawet możemy grać na dwa fronty zostając podwójnym agentem. Wspaniałe historie, szkoda że niestety wpięte w sieciowe MMO przez co wiele osób nigdy ich nie doświadczy. 

Takie historie niech tworzą, a nie jakieś z góry rozpisane liniówki gdzie gracz niewiele ma do powiedzenia. Czasem fajnie grać złym. 

No Widzisz - ja nie lubię złoli, nie lubię Sithów i chcę grać PRAWDZIWYM Jedi, takim z czasów Wielkiej Republiki a nie jakimś bohaterem, który musi przegrać, bo Imperium, Vader, Luke i brak innych Jedi w filmach.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.05.2022 o 10:12, lis22 napisał:

No Widzisz - ja nie lubię złoli, nie lubię Sithów i chcę grać PRAWDZIWYM Jedi, takim z czasów Wielkiej Republiki a nie jakimś bohaterem, który musi przegrać, bo Imperium, Vader, Luke i brak innych Jedi w filmach.

A kto dobry w filmach niby przegrał ? Wszyscy źli zginęli, a każdy upadły typu Anakin czy Kylo Ren ostatecznie wrócił na jasną ścieżkę mocy. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby wrócili ale też zginęli. Poza tym, znowu nie ma Zakonu Jedi i nie ma Sithów, można powiedzieć, że teraz jest ta mityczna równowaga, choć jeden Jedi jest ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Element Wojny napisał:

A kto dobry w filmach niby przegrał ? Wszyscy źli zginęli, a każdy upadły typu Anakin czy Kylo Ren ostatecznie wrócił na jasną ścieżkę mocy. 

Ekipa z Rogue One została wybita i wiedziało się od początku, że nikt nie przeżyje. Chyba żaden spoiler. 

Ale wiem, o co @lis22 chodzi. Tworząc nową postać i/lub wydarzenia, osadzone w kanonie trzech trylogii, trzeba zrobić to tak, że ostatecznie nie będą miały żadnego znaczenia w historii uniwersum, jak w Fallen Order. Lata ten Kal za McGuffinem, by na koniec w zasadzie wrócić do punktu wyjścia.

Edytowane przez Lypton
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Lypton napisał:

Ekipa z Rogue One została wybita i wiedziało się od początku, że nikt nie przeżyje. Chyba żaden spoiler. 

Tutaj akurat zaskoczenia nie było bo ten film był punktem wyjścia do Nowej Nadziei. To jest niestety ogromny minus tego filmu i ogólnie tego typu naciąganych prequeli, że film jeszcze się nie zacznie a Ty już wiesz że nikt z obsady go nie przeżyje bo nikogo z nich nie ma w późniejszych filmach i nikt nigdy nawet nie wspomniał że takie postacie w ogóle w tym uniwersum żyły.

@lis22

Widzisz kolego Ty piszesz że chcesz grać prawdziwym Jedi. Ja z kolei bym chciał grać prawdziwym złolem i wiesz jaka na to jest recepta ? Dokładnie taka o jakiej pisałem - WYBÓR. Ty możesz sobie zostać najwspanialszym Jedi w historii, ja najgorszym złolem w tym uniwersum - i każdy z nas będzie zadowolony. Koniec predefiniowanych postaci czy gotowych bohaterów, koniec wymuszonych zwrotów akcji czy dyktowania mi jak mam myśleć i co mam robić - dajcie mi WYBÓR. To mnie tak urzekło w KOTORach i SWTORach - mogłem grać jak chciałem i być kim chce, dokonywać własnych wyborów i definiować moją postać wedle uznania. Ja nie potrzebuje po raz kolejny Luke'a, Vader'a, Obi Wana czy wałkowania po raz n-ty Zakonu Jedi czy Sithów - mogą być oni odległą przyszłością lub zapomnianym reliktem przeszłości - ja po prostu chcę kształtować własną historię w tym uniwersum. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Element Wojny napisał:

To jest niestety ogromny minus tego filmu i ogólnie tego typu naciąganych prequeli, że film jeszcze się nie zacznie a Ty już wiesz że nikt z obsady go nie przeżyje bo nikogo z nich nie ma w późniejszych filmach i nikt nigdy nawet nie wspomniał że takie postacie w ogóle w tym uniwersum żyły.

That's the point, o którym niżej w poście pisałem. Oglądasz taki film, grasz w taką grę i zero emocji w fabule, bo wynik znasz przed odpaleniem. Już teraz wiadomo, jak ostatecznie potoczą się wydarzenia w Jedi Survivor - z wysiłków Kala jeden wielki ch*j  będzie. Znowu sam biedy narobi, którą będzie musiał prostować i zatoczymy koło.

Edytowane przez Lypton
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Lypton napisał:

That's the point, o którym niżej w poście pisałem. Oglądasz taki film, grasz w taką grę i zero emocji w fabule, bo wynik znasz przed odpaleniem.

Dlatego odejście od epizodów I-IX i stworzenie czegoś zupełnie nowego w tym uniwersum jest jedynym ratunkiem dla SW. Ile można w kółko trzepać to samo ? Ok, niech będzie jeszcze ten serial o Obi Wanie chociaż to też kolejne naciągane wymyślanie "co robił Obi Wan jak Luke dorastał", ale tego serialu Andor o Cassianie to kompletnie nie rozumiem - na co to komu ? Jakaś średnio interesująca postać wymyślona na potrzeby jednego prequela dostaje serial który znowu będzie gdzieś tam działał bez konsekwencji w tym uniwersum ? Bankowo coś namieszają. Zresztą do teraz się zastanawiam jak wytłumaczą serial Obi Wana i jego spotkanie z Vaderem, skoro w Nowej Nadziei przy ich pierwszym spotkaniu Vader mówi coś w rodzaju "kiedy ostatni raz Cię widziałem Ty byłeś moim mistrzem a ja Twoim uczniem"... 

 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie zobaczyłbym tu możliwość wyboru strony mocy.Fajnie byłoby zostać Sithem.Ten świat ma duży potencjał aby iść w tym kierunku i szkoda że jest tak rzadko wykorzystywany.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój już z tym uniwersum ono służy już tylko po to aby podprogowo lub jawnie szerzyć poprawność polityczną, po to Disney wykupił też Marvela.

  • Confused 4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dozorca napisał:

Dajcie sobie spokój już z tym uniwersum ono służy już tylko po to aby podprogowo lub jawnie szerzyć poprawność polityczną, po to Disney wykupił też Marvela.

A z Netflixem Ci się nie pomyliło ? 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli się potwierdzi to grubo, pierwsze miesiące 2023 są załadowane premierami. :E 

 

i 130 GB? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwaczne wymagania. 1070 i 580. Rx 580 lepiej się zestarzał, ale to był konkurent dla 1060 6G. No i zalecane 2070 i 6700xt odwrotna tendencja. 6700xt to jest poziom prawie 2080ti, a przynajmniej 2080s + 5%, nie zwykłego leszcza rtx 2070. 

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu wszędzie widać te pieczenie tyłka :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...