Skocz do zawartości
Jaycob

Xbox and Bethesda Showcase 12 czerwca

Rekomendowane odpowiedzi

A ja liczę po cichu na jakieś pierwsze konkrety związane z grą Indiana Jones ;) 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay Avowed? Czy jeszcze za wcześnie? A może The Outer Worlds 2? Cokolwiek od Obsidianu? Potwierdzą się ploty o Prey 2: Neuroshock? Nowa gra InXile?

Tyle pytań, tak mało odpowiedzi.

Edytowane przez Lypton
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby dali do pieca i pokazali wreszcie coś konkretnego. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, azgan napisał:

Oby dali do pieca i pokazali wreszcie coś konkretnego. 

 

Tak będzie. :E 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.04.2022 o 09:45, lamparcicho napisał:

A ja liczę po cichu na jakieś pierwsze konkrety związane z grą Indiana Jones ;) 

Pełnoprawna zapowiedź nowego IP od The Coalition + jakiś gameplay poproszę ?

 

Unreal Engine 5 : le futur du jeu vidéo est disponible, voici à ...
 
 

 

Edytowane przez azgan
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.04.2022 o 18:20, Jaycob napisał:

Gameplay Strafield i Hellblade 2 bym chciał zobaczyć na nic innego tak nie czekam. :glodny:

 

W końcu mam nadzieję, że jakieś konkrety także wjadą z tych wszystkich zakupów MS. 

Zapowiada się impreza na pełnym wypasie

Xbox & Bethesda Games Showcase wielkim wydarzeniem? „Praktycznie każde” studio Microsoftu chce pokazać gry https://www.ppe.pl/news/299722/xbox-bethesda-games-showcase-wielkim-wydarzeniem-praktycznie-kazde-studio-microsoftu-chce-pokazac-gry.html

Zdecydowanie jest na co czekać  :glodny:

 

W dniu 30.04.2022 o 12:26, lamparcicho napisał:

Byłoby fajnie, każde nowe IP mile widziane :)  

Oby nie jedno 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 29.04.2022 o 10:14, Lypton napisał:

Gameplay Avowed? Czy jeszcze za wcześnie? A może The Outer Worlds 2? Cokolwiek od Obsidianu? Potwierdzą się ploty o Prey 2: Neuroshock? Nowa gra InXile?

Tyle pytań, tak mało odpowiedzi.

Xbox & Bethesda Showcase zapowiada się świetnie. Zebraliśmy listę gier https://www.gry-online.pl/newsroom/xbox-bethesda-showcase-zapowiada-sie-swietnie-zebralismy-liste-gi/zd21cb5

Mam nadzieję że Microsoft w tym roku odpali jakąś atomówkę ?

 

Edytowane przez azgan
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Starfield będąc szczerym. Nic innego z tej potencjalnej listy oczekiwanych "hitów" nie wzbudziło u mnie jakiegoś większego zainteresowania. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem tę listę z gola i oprócz wspomnianego wcześniej Indiany i oczywiście kolejnych Gyrosów bardzo liczę i mocno czekam na rychłą zapowiedź Wolfenstein'a III :glodny:

Dzisiaj mija równe 30 lat od wyjścia Wolfa 3d więc kto wie :D 

xd6jpEk4iaNk1qyAhqrirCPlEzjwSK3gbmHBRwLT

  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, lamparcicho napisał:

Przejrzałem tę listę z gola i oprócz wspomnianego wcześniej Indiany i oczywiście kolejnych Gyrosów bardzo liczę i mocno czekam na rychłą zapowiedź Wolfenstein'a III :glodny:

Dzisiaj mija równe 30 lat od wyjścia Wolfa 3d więc kto wie :D 

xd6jpEk4iaNk1qyAhqrirCPlEzjwSK3gbmHBRwLT

Mało prawdopodobne skoro Machine Games robią Indianę. Dostaniesz twitta z tortem urodzinowym co najwyżej. :E  

Ostatni ich Wolf - Youngblood to była imo porażka, nie zdołałem ukończyć 1 misji.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.05.2022 o 07:46, Jaycob napisał:
 

To też dobre ?

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, azgan napisał:

To też dobre 

Ciekawe o jakie projekty chodzi? Może kolejne gry ze świata SW? The mandalorian? :E  Póki co chyba tylko plotka.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaycob napisał:

Ciekawe o jakie projekty chodzi? Może kolejne gry ze świata SW? The mandalorian? :E  Póki co chyba tylko plotka.

Ze świata SW to mi najbardziej żal remake'u KOTOR. Szkoda, że tytuł, który był jednym z ciekawszych na pierwszym Xbox został exem PS5...nawet, jeśli tylko czasowym. 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jest Ci żal gry, której jeszcze nawet nie widziałeś? Nawet w trailerach? ;)   Poza tym masz obie konsole to powinieneś mieć wywalone na exy. :E;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale zdecydowanie przyjemniej gra mi się na Xbox niż PS5 :P  Pad wygodniejszy, konsola cichsza itd ? Wolałbym "day one" dostać wybór i zagrać na Xboxie, no ale co zrobić... Oby tylko do tego czasu pojawiły się pady customizowane od. np Nacona. Na PS4 grałem w zasadzie tylko na Nacon Revolution, Dualshock był dla mnie za mały, a z kolei dual sense wydaje mi się strasznie kruchy. Nawet nie włączyłem ani razu adaptacyjnych triggeró, żeby, się przypadkiem w rękach nie rozpadły ;) 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru miesięcy XSX u mnie zbiera kurz, niech wreszcie coś fajnego na to dadzą, bo te popierdółki z gamepassa nie za bardzo do mnie przemawiają :thumbdown:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, Jaycob napisał:

Ciekawe o jakie projekty chodzi? Może kolejne gry ze świata SW? The mandalorian? :E  Póki co chyba tylko plotka.

Czekam jak cholera oby się to potwierdziło ?

Powstaje gra na bazie serialu The Mandalorian? https://www.eurogamer.pl/powstaje-gra-na-bazie-serialu-the-mandalorian

The Mandalorian rzeczywiście powróci jako gra? Doniesienia przybierają na sile https://www.ppe.pl/news/298302/the-mandalorian-rzeczywiscie-powroci-jako-gra-microsoft-mialby-szykowac-niespodzianke.html

Star Wars The Mandalorian This Is The Way - plakat 9960820038 ...
 

This is the way, star wars, the mandalorian, HD mobile wallpaper ...

 

Star Wars: The Mandalorian - This Is The Way Billede på lærred ...

 
 

The Mandalorian. Temporada 2, Disney+ dice this is the way he Mandalorian: This is the Way | Star Wars he Mandalorian - This is the he MANDALORIAN | 'THIS IS he lakat, Obraz Star Wars: The Mandalorian - Poster | Kup na

A tutaj z marca tego roku 

Prace nad grą The Mandalorian nadal trwają – według informatora https://pl.ign.com/the-mandalorian/48267/news/prace-nad-gra-the-mandalorian-nadal-trwaja-wedlug-informatora

Edytowane przez azgan
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kaczkofan napisał:

No tak, ale zdecydowanie przyjemniej gra mi się na Xbox niż PS5 :P  Pad wygodniejszy, konsola cichsza itd ? Wolałbym "day one" dostać wybór i zagrać na Xboxie, no ale co zrobić... Oby tylko do tego czasu pojawiły się pady customizowane od. np Nacona. Na PS4 grałem w zasadzie tylko na Nacon Revolution, Dualshock był dla mnie za mały, a z kolei dual sense wydaje mi się strasznie kruchy. Nawet nie włączyłem ani razu adaptacyjnych triggeró, żeby, się przypadkiem w rękach nie rozpadły ;) 

Ale jak to tak ?? Przecież DualSense zapewnia rozgrywkę na nowym poziomie i są to unikalne doświadczenia. Jak raz odpalisz haptykę to już nie będziesz chciał wył. :szczerbaty:

tenor.gif

 

  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gears of War jak Halo - seria może doczekać się odświeżenia na wzór Master Chief Collection. Zapowiedź już niedługo? https://www.eurogamer.pl/gears-of-war-jak-halo-seria-moze-doczekac-sie-odswiezenia-na-wzor-master-chief-collection

Może nie będzie tak źle ?

Chociaż z drugiej strony schemat znowu się powtarza i mamy Halo, Forza i Gearsy ?

Microsoft dajcie wreszcie coś nowego :szczerbaty:

Edytowane przez azgan
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...