Skocz do zawartości
etet100

Ta witryna jest nieosiągalna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co się dzieje z tym forum, że po chwili mam "Ta witryna jest nieosiągalna"? Ktoś już zgłaszał taki problem w wątku 

Chwilę podziała i przestaje. Nie pomaga zmiana przeglądarki, nie pomaga nawet włączenie VPN w operze. Dopiero po jakimś czasie sprawdzam i znowu chwilkę działa. 

Oczywiście z żadną inną stroną nigdy nie mam problemów.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• No to chyba nie mam się czym przejmować bo mam prawdopodobnie identyczną kartę co ty. Asus RTX 2060 Dual. Obudowa to krux trek. Malutka ale dobrze chłodzona. 2x120mm na przodzie. Podejrzewam że temperatura na dworze też robi swoje bo jest u mnie 27 stopni a mamy 1 w nocy. 
    • Jak wyzej, mile widziany odbiór osobisty, a jak nie da rady, to od zaufanego forumowicza z długim stażem.
    • Tak samo PS Now. Ty się rzucasz na łajno, a ja nie. Od dawna są takie strony jak: Metacritic, youtube (walkthrough) czy TrueAchievements / TrueTrophies itp. więc z łatwością można grać w same 8/10 i wyżej (i to dobrane pod siebie, ja gram też 7/10 bardziej pasujące). Ponadto ważne by tworzyli coś nowego, w miarę nowatorskiego, a nie odgrzewane kotlety - sequele.
    • Nie ma potrzeby brania dysku z radiatorem jeśli płyta już go ma.
    • Cześć, potrzebuję nowy sprzęt do pracy i będzie to mój pierwszy notebook a w ich temacie aż tak mocno się nie odnajduję. Celuje bardziej w sprzęt bez dodatkowej karty by różnice $ przeznaczyć na trwałość/jakość/wytrzymałość itp. Mam budżet 6k +- 1k.  Pracuje jako programista webowy, sporo mam tooli/dockerów/kart itp zawsze pootwierane więc celuje w 32gb ramu i w miare dobry procek. Czasami pewnie sobie odpalę jakąś starą gierkę więc pewnie integra je dźwignie.   To są moje główne typy, z nastawieniem na Della (procek i integra od AMD lepsza - według wstępnych moich obserwacji) 1. Dell Vostro 5625 AMD Ryzen 7 5825U / 16,0"  / 32 GB / AMD Radeon Vega 8 / ~5900zł 2. Dell Vostro 5515 AMD Ryzen 7 5700U / 15,6"  / 32 GB / AMD Radeon Vega 8 / ~5600zł 3. Lenovo ThinkBook 15 G2 Intel Core i7 1165G7 / 15,6"  / 40 GB / Intel Iris Xe Graphics / ~5500zł   Każdy się wydaje solidny, w Vostro 5625 na plus wydaje się 16" (1920x1200)  zamiast 15,6", procka pewnie nie odczuje.  Dokupię jeszcze stację dokujacą (pewnie i-tec USB-C/TB Triple Display Docking Station) i jeśli uda się podłączyć 3 monitory to lapek pewnie w większości będzię zamknięty. W tygodniu max z kilka godzin sobie popracuje na samym lapku więc im wygodniejszy tym lepiej, plus jakieś wyjazdy co któryś weekend.    Niestety kusi mnie dołożenie trochę kasy do czegoś bardziej gamingowego, np. Laptop DELL G15 / i7-11800H / RTX3060, tyle że dochodzi prawie 1kg wagi i zakładam gorsze wykonanie/wytrzymałość/kulturę_pracy. Jeśli widzicie jakieś inne większe przeciw to dajcie znać. Po głowie też mi chodzi lapek z 14" wyświetlaczem ale trochę się cykam 🙃    Jeśli macie coś do polecenia, lub możecie mnie utwierdzić w przekonaniu, że np. Dell Vostro 5625 jest bdb to będę bardzo wdzięczny. Dzięki
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...