Skocz do zawartości
xrealy

Dokanałówki do 400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Hejże, 

potrzebne mi dokanałówki do 400zł, kompletnie nie jestem w temacie więc potrzebuje waszej pomocy. 

Mam telefon z Quad DACiem (LG V30, i tak na razie zostanie) i chciałem go zestroić z czymś sensownym. Do tej pory siedziałem na BLON BL03, dobrze to grało.

Dodam że chciałbym aby nowe pchełki były małe ponieważ posiadam ekstremalnie małe uszy i sporo modeli mi się do nich nie mieści 

Pamiętam że ktoś polecał mi kiedyś AUNE E1, ale to wiekowy model, sporo pochlebnych opinii. Będzie coś lepszego?

 

 

Edytowane przez xrealy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako szczęśliwy posiadacz Aune E1 mogę je z całego serca polecić. O zaletach można poczytać wszędzie w internecie, z wad które odkryłem u mnie to słabe oznaczenie słuchawki lewej i prawej, po ciemku nie da się dojść która jest która, i u mnie oplot kevlarowy się odczepił na jednym końcu kabla, ale słuchawek używałem dosyć intensywnie przez kilka lat.

To że to nie jest nowszy model nie powinno mieć znaczenia, dobre słuchawki sprzed X lat, dalej będą dobre teraz.

Z alternatyw widziałem polecane KZ ZAX. Nie miałem z nimi do czynienia, ale też zbierają dobre opinie, wymienny kabel oczywiście na plus.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za polecenie tych AUNÓW. Szczerze mówiąc rozglądam się za nowymi pchełkami tylko dlatego że swoje BLONY zgubiłem, dzisiaj właśnie się odnalazły :E

Ale nic nie stoi na przeszkodzie zamówić, spróbować i ew. wtedy zdecydować czy zmiana in+

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę dodać tylko od siebie : mam obecnie ZEX Pro ( Crinacle ) sparowaną z AZ09Pro - i pomijając dramę z internetowym hejtem na fakt "braku" apertury vs. stwierdzenia firmy o jej zaimplementowaniu - słuchawki grają zadziwiająco dobrze jak na cenę <200 PLN. Nie są tak mocno wystrojone na "V" jak inne słuchawki KZ i niektórym może to przeszkadzać ale za to detaliczność i szybkość odpowiedzi jest znakomita. Założyłem na nie gumki od FIIO z czerwonymi tipsami - i obecnie grają "dla mnie" wyśmienicie.

Pozdrawiam

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością zapoznam się z kolejnym opisem / testem słuchawek - dodam tylko, że wybór większości słuchawek jakie zostały przeze mnie zakupione dokonany był na podstawie Pańskich testów i opisów.

1. Fiio FH1 

2. ISK HD 9999 

3. ATH -M40x

Poniekąd również te KZ ZEX Pro również na podstawie testu zbiorczego ..

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...