Skocz do zawartości
tora117

Lewy głośnik nie działa :-(. Proszę o pomoc! Na infolinii Huawei zalecili zrobić recovery!

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dobry wieczór, moi drodzy pomóżcie, liczę na Waszą wiedzę i pomysłowość, bo mi już pomysłów zabrakło.? Walczę z tym już od południa. Nie działa lewy głośnik, sprawdziłam to testując w tym miejscu (screen). Sprawdziłam w menedżerze urządzeń sterownik w kontrolerach dźwięku, wideo i gier, jakiś przywróciłam do poprzedniej wersji i nic to nie dało. Nadal działa tylko prawy głośnik. Raz udało mi się go ożywić stąd wiem, że nie jest fizycznie uszkodzony. Urządzenia do odtwarzania dźwięków mam takie (screen). Jeszcze wcześniej używałam programu do wzmacniania dźwięku o nazwie FxSound Enhancer. Używałam go na wielu poprzednich laptopach w tym też na tym i nigdy nie sprawiał problemów ani nie powodował problemów z dźwiękiem i właśnie na nim udało mi się uruchomić ten niedziałający lewy głośnik, ale tylko na chwilę. Po chwili już nie działał. Co radzicie dalej zrobić? Na infolinii producenta laptopa (mam Huawei MateBook D15 z systemem Windows 10 Home ) zalecono mi recovery, zresztą z tego co zauważyłam to oni na wszystko mają taką radę i nie tylko ten producent ?. Ręce opadają ?! Nie wydaję mi się, aby do tego trzeba było przywracać cały system do ustawień fabrycznych. Przywrócenie do poprzedniego punktu przywracania też nie rozwiązało problemu.screen.thumb.jpg.01c2aada01e086c9310c8a08ff27568b.jpg

Edytowane przez tora117

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia się sama rozwiązała, był ściszony balans lewego głośnika ?‍♀️. Najlepsze jest to, że nikt tego nie ruszał, bo nikt dostępu do mojego kompa nie ma. Dziwne ? ech...

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...