Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Siemanko. Szukam nowej klawiatury. Chciałbym, aby była bezprzewodowa, podświetlana. PC będę podpinał do TV, więc jej rozmiar nie ma raczej znaczenia. Sypialnia na pięterku, więc głośność klawiszy też bez znaczenia. Obecnie od kilku lat używam Tracer Avenger KTM 43931. Myślę teraz nad jakąś mechaniczną, może, ale to nie postanowione. Budżet wolałbym w okolicach 400 PLN, ale jeśli naprawdę warto to dołożę. Zbliżają się moje urodziny, a widzę, że X-KOM udostępnia  kody promocyjne, to czy od razu mógłbym liczyć na jakąś ciekawą ofertę? 

Edytowane przez jimix_20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainteresuj się klawiaturami Keychron. Tu bym celował w model na brązowych, bądź niebieskich switchach. Jeśli brak num-pada to dla Ciebie nie problem, Keychron do mega dobra opcja. Ma hotswap, czyli gdybyś chciał się pobawić, możesz wymienić sobie przełączniki na customowe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do x-koma: czy będziecie mieli na stanie w przewidywalnej przyszłości K1SE i nową K8 Pro? I czy zamierzacie wprowadzić do oferty switche, które maja na stronie? Fajnie by było w jednym miejscu móc kupic dodatkowy komplet, a i testerów w Polsce jak na lekarstwo. Chętnie bym ten Keychronowski (niskoprofilowy) wziął przy okazji, bo potem , kto wie? Może i te ich optyczne ciekawe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niezbyt jakoś do mnie trafiła ta klawiatura, może jakieś inne propozycje? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi