Skocz do zawartości
xHZOPx

Jaki smartfon wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam małą zagwostke. Planuję zakup smartfon ( do 2000 zł) i ciężko zdecydować mi się pomiędzy 2 modelami Samsunga :

A52s

S20 FE

Zależy mi na dobrej pracy telefonu, bez przycinek, zawieszeń. Zależy mi również na dobrej jakości zdjęć. Który model w obecnej chwili na najbliższe 2-3 lata wybrać? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam oba w domu i s20 FE jest w praktycznie każdym aspekcie lepszym telefonem. Jeszcze kwestia jaka jest różnica cenowa, bo obecnie a52s można kupić i za 1300, gdzie S20fe 5g to jakieś 1900.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Chelsey napisał:

Mam oba w domu i s20 FE jest w praktycznie każdym aspekcie lepszym telefonem. Jeszcze kwestia jaka jest różnica cenowa, bo obecnie a52s można kupić i za 1300, gdzie S20fe 5g to jakieś 1900.

Powiem Ci że, patrzyłem i nie znalazłem A52s za 1300. Teraz w większości jest za 1999 lub czasem za 1899. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A52s chodził za 1300/1400 i w tej cenie to całkiem OK smartfon, jednak moim numer 1 w tej cenie jest Vivo V21 5G. A kupowanie A52s za 2000zł nie ma kompletnie sensu. 

W tej cenie w S20 FE zyskujesz lepszy aparat główny z wyższą jakością nagrywania (4k 60fps ze stabilizacją), ładowanie indukcyjne, certyfikat IP68 i szybszy procesor oraz pamięć.. Jakość wykonania jest dość kiepska (gorilla glass 3 na ekranie), przeciętnej jakości plastik na plecach i w zestawie masz wolniejszą ładowarkę niż telefon obsługuje (15W zamiast 25W) ale ludziom nie przeszkadzają te rzeczy. 

Edytowane przez reQ_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...