Skocz do zawartości
przykuc

Sluchawki bezprzewodowe na rower

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Szukam dla dziewczyny sluchawek na rower, oczywiscie bezprzewodowe i najlepiej jakies sprawdzone. Cena w okolicach +/- 100zl, polecacie cos? Jazda rowerem czysto rekreacyjna wiec jest bez szalenstw. Moze ktores z tych? Ostatnie wydaja mi sie spoko

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-dokanalowe-huawei-am61-srebrny

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-bluetooth-xmusic-bte601k-etui-czarne

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-bluetooth-jbl-t110bt-douszne-niebieskie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Ale chyba rozumiesz, że czasami hashrate minera a hashrate na poolu to nie to samo? Papier (ekran) wszystko przyjmie.  Grzech1991 pokazywał ta tabelkę z filmiku co gościu porównywał minery.  Różnice do kilku procent. I jest jeszcze devfee.
    • Twoja znajomość wydarzeń w Polsce w ostatnich latach jest mocno dyskusyjna :D. Facet rządził w kryzysie który uderzył w Polskę potężnie. Dobrze że ktoś taki u władzy był wówczas, bo wyszliśmy z tego cało. Doprowadził do tego że PiS ma co wydawać. To podniesienie wynagrodzeń w budżetówce proponowali ekonomiści(i nie żadne anonimy). Tusk jedynie podchwycił ten pomysł.
    • PĘKŁ SKU***YSN  Piąte party dziś. Ale wiedziałem, że najlepsze od pierwszej próby. Godzinę zbieraliśmy ludzi, pogadaliśmy sobie, potem dwie, dwie i pół godziny prób i udało się. Same skillowe chłopaki, a musieliśmy na pełnym skupieniu pojechać tyle podejść. Ze 5x dojechaliśmy do fazy ducha, ale zawsze w za mało osób. W tej ostatniej próbie udało się nam w 5 wjechać, potem padliśmy w części (w tym ja) i wykerowało ostatnie 6 pasków życia dwóch graczy - nabrałem po tym runie szacunku do gunlancerów. Przydatna bardzo klasa do counterów. Mogę z ręką na sercu powiedzieć, że w nic trudniejszego poza the sunwell plateau i ulduarem 25m nie robiłem w żadnej grze online. Każual będzie na tym bossie po prostu zaorany. Za dużo do ogarnięcia. Dużo mechanik, dużo odpowiedniego i precyzyjnego ustawiania się, dobry timing potrzebny i sporo różnych itemków, bomb, żarcia. Serio żartów nie ma. Ale w tym tygodniu Valtan hard leży i robi pod siebie. Ale nie jestem pewien czy uda się to powtórzyć w przyszłym.
    • Ta stówka to minimum. Do sto dwadzieścia.  Jak zmieni na 42 to i tak lipa z sześciu dych.  Moim zdaniem dodatkowo ekran ma za wysoko.  42"… niżej i z metra do pracy powinno być całkiem spoko.  Patrząc na to jak użytkuje te 48". Ale nie wiadomo na ile czasu ma kontrakt na te biurko co już ma XD
    • Siedzi trochę bliżej ? 60cm przed 48" ? To nie jest 24" monitor, żeby przed nim siedzieć tak blisko.    
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...