Skocz do zawartości
naczelnik5

Wyparowało 80gb z ssd - proszę o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś oglądając sobie mecz na kompie na polsat box go wyskoczył mi komunikat że jest mało miejsca na dysku. Zdziwiony bo zawsze mam jakieś 80-100gb wolnego na dysku systemowym. Okazało się że faktycznie 2 gb wolnego i co chwile coraz mniej aż pokazało 0 . Na  dysku mam system , wiedzmina 2 , i jakies podstawowe programy itp nic nowego nie instalowalem . Uruchomiłem kompa jeszcze raz ale to nic nie pomogło. Usunałem troche starych rzeczy ok 5 gb i tyle pokazało wolnego miejsca ale po kilku minutach patrzę a tu znów pokazuje 0. O co może chodzić? ogolnie komp działa normalnie , żadnego wiecej komunikatu o  braku miejsca. Dysk to ssd 240gb Goodram IRD pro. Co ciekawe jak zaznacze wszystkie dane na dysku to pokazuje ze zajmują 185 gb. O co może chodzić?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program co pokaże co zajmuje ile miejsca na dysku:

https://windirstat.net/

Możesz także sprawdzić w Menadżerze zadań / Monitorze zasobów, która aplikacja zapisuje dane na dysku jak ubywa miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
7 godzin temu, MassTA napisał:

Program co pokaże co zajmuje ile miejsca na dysku:

https://windirstat.net/

Możesz także sprawdzić w Menadżerze zadań / Monitorze zasobów, która aplikacja zapisuje dane na dysku jak ubywa miejsca.

Dzieki za odpowiedz jednak problem juz rozwiazany. Okazalo sie ze mlody siedzac wczesniej na kompie przypadkiem wcisnal hotkey od nagrywania pulpitu w msi afterburner;D a zorientowalem sie po tym ze folder uzytkownicy wazyl ponad 120gb a w nim folder capture w ktorym zapisuja sie nagrania 100gb;)

Edytowane przez naczelnik5
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...