Skocz do zawartości
Stanoskii

Praca dorywcza 12 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć czy może wiecie jaka jest dobra praca na miesiąc wakacji dla 12- latka bo warto by cos zarobić😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• i3 12gen to jednak za mało do 4K ? W jakich grach masz zjazdy poniżej 60fps ?  
    • Według tego posta na Reddit'cie domyślnie kamera działa w paśmie Wi-Fi 5 GHz, którego Xiaomi Redmi 4X nie obsługuje. Niżej w dyskusji podano możliwy sposób na przestawienie podobnego modelu kamery na pasmo 2,4 GHz (link) i myślę, że warto byłoby go wypróbować z GO 2, bo zmiana tej opcji powinna umożliwić działanie kamerki z Xiaomi Redmi 4X.
    • No właśnie też tak myślę, a praktycznie w każdym polecanym zestawie jak się pyta jakiś amator na forum to poleca mu się właściwie do każdej karty graficznej - czy to 3060Ti czy nawet 1660Ti - i5-12400, a nie i3-12100. Natomiast ważne pytanie, które ponawiam dotyczy nie przeciętnej ilości FPS bo tu nawet mając sparowane i3-9100 4/4 (Cache 6MB) było ok tylko było sporo raptownych freezów. Gram, gram, gram i raptem spada mi z 60fps do 30fps, albo na sekundę obraz się zatrzymuje. Czy to kwestia optymalizacji czy jednak wąskiego gardła ? Obecnie jest tego mniej, ale wciąż jest. No nic, chyba dla dobra nauki po prostu kupię sobie i5-12600 i przekonam się w 4K jakie to ma przełożenie, z opcją zwrotu jak wydajność będzie żadna. Na przykładzie swoich gier będę mógł potwierdzić albo nie. No i nie jest kwestia 500zł tylko 700zł różnicy, ale oczywiście, teraz przy karcie za 6100 to wciąż mało. Ale i tak będę musiał sprzedać tamto i3-12100 więc stracę więcej Przekonuje mnie też do tej i5-12600, że nawet pojedynczy rdzeń rozpędza się do 4,8GHz, a ten i3-12100 do 4,3GHz co nawet w przypadku gier korzystających z 1 rdzenia może mieć znaczenie. Bardziej intuicyjnie czuję, że może jednak to CPU mieć znaczenie bo te freezy łapię nie zawsze tylko w lokacjach typu miasto, więcej budynków itd. PS kupione na raty zerówki płatne od 2023 r w rtv -euro- agd Więc chyba jednak bez względu na wszystko go sobie zostawię   Pewno inflacja do stycznia mi się zwróci  
    • Witam posiadam kartę graficzną rx 6900 xt Gigabyte z 3 wentylatorami. Niedawno zakupiłem monitor 4k 32" 60hz. I jak gram np w Assassin Creed Origins w 4k to czasami wentylatory chodzą na 100%. A na pewno jak grę zminimalizuję i wejdę do google to kręcą się na maxa. Czy to normalne ?
    • WItam Niedawno kupiłem monitor 4k 60hz i gram przeważnie w gry . Pytanie czy warto podkręcić procesor ??
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...