Skocz do zawartości
mati.m92

Klawiatura mechaniczna mini

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• No nie, bo na tym się traci, a na inwestycji - teoretycznie - powinno się zyskać   Tylko czy kwota ma znaczenie? Czy to będzie 2, 20k czy 2000k - ROI będzie takie samo - mało atrakcyjne (jeszcze raz podkreślę - że na obecnych zasadach, nie na tych, które Ty masz. Bo te to bym brał w ciemno). Ale przy netbillingu masz RDN (cenę Rynku Dnia Następnego). To nie jest taryfowane żebyś musiał czekać do nowego roku, a ceny są rekordowe "już dziś" i przy tych rekordowych cenach masz zdaje się 550zł za MWh, czy jakoś tak. Czy będzie więcej? może, ale raczej bym się spodziewał, że ta cena spadnie, bo jednak sytuacja międzynarodowa jest nietypowa i spodziewałbym się raczej normalizacji... chyba, że Ruscy znów nas czymś zaskoczą. Z instalacji wartej 20k też nie wyżyjesz, masz z niej około 2000zł rocznie obecnie, no, jeśli pominiesz, że żeby mieć te 2k, to musisz najpierw zapłacić 20k Wbrew pozorom nawet gównolokaty dają obecnie przez 10 lat więcej. Zakładając, że byś zamroził oprocentowanie na tym poziomie 6% na 10 lat (nie lubię lokat, więc nie wiem, czy to możliwe), to po 10 latach masz  36 000. Przy PV ciężko powiedzieć, bo nie mam bladego pojęcia, ile będzie kosztował prąd w okresie 2022-2032 w zakresie RDN. Może więcej, może mniej. Licząc tylko stawki dzisiejsze to masz po 10 latch 20 000 zł zysku, falownik do wymiany, robociznę nie do odzyskania i same panele które na wartości tracą, więc sumarycznie może 25k. Ergo, lepsza nawet ta gównolokata. Na obu się nie orobisz, niemniej.
    • VRR mój TV i tak nie ma więc na to nie czekam, ale na 2-3 patche to na pewno warto będzie poczekać. Poziomu technicznego CP77 się nie spodziewam ale na pewno gra pozbawiona błędów nie będzie.
    • Dzięki Panowie za odpowiedz , właśnie tak jak mówisz kolego głównie w multi nie chodziła karta na 100% , co do OC Ramu , kiedyś próbowałem ale nie chciało zbytnio wychodzić , niby kości B-Die od Samsunga . Rozważę zmianę procka ew jakiś szybszy ram z niższym CL
    • Ponoć Johnson też ma się podać do dymisji. Ptaszki ćwierkają, ze u nas prąd ma podrożeć o 115%.
    • www.olx.pl/d/oferta/obudowa-thermaltake-versa-h18-mini-tower-CID99-IDNQbv6.html
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...