Skocz do zawartości
CS_pAqu

[K] i7 10700K w dobrej cenie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyzej, mile widziany odbiór osobisty, a jak nie da rady, to od zaufanego forumowicza z długim stażem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10700k
1200zl

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Troche off top ale zwiazany ze sprzedażą karty graficznej. Sprzedaje swojego Palita na olx z przesyłką olx. Pytanie co jeśli kupujący pomimo odbioru paczki nie potwierdzi że jest wszystko ok np powie że w paczce był ziemniak? Myślałem żeby nagrać moment pakowania karty i wkładania do paczkomatu tylko czy taki dowód wystarczy żeby odzyskać kasę w razie trafienia na cwaniaka? . Kurde takie czasy że nawet sprzedając trzeba się jakoś zabezpieczyć:p
    • VIN potrzebny - do nru nie wiem ile (na zamówienie, a sama membrana), natomiast od nru 600 netto w ASO.
    • Odezwij się na priv  Myślę że coś znajdę
    • Pytanie do ludzi obeznanych w temacie bo chyba jestem jakiś niedoj****y umysłowo. Kupiłem sobie telefon Samsung A53 i chciałbym jakoś po ludzki przenieść dane z mojego Huawei P10. Danych do przeniesienia jest około 18GB (głównie zdjęcia) ale po prostu chciałbym wykonać kopię 1:1 We wszystkich poradnikach jakie widzę są trzy opcje: 1. Poprzez chmurę Google 2. Poprzez aplikacje samsunga i połączenie kablem 3. Poprzez aplikację samsunga i połączenie wifi   Wydawało mi się, że najłatwiejszym sposobem byłoby podłączenie przewodem USB-C. Na obu uruchamiam aplikację aplikację "SMART SWITCH" podłączam przewodem jaki był dołączony do A53, na Huaweii ustawiam "transmisja plików" jako tryb działania telefonu i nic się dalej nie dzieje. Cały czas sie szukają. Wtyczki nawet zamieniałem miejscami (nie znam się więc stwierdziłem, że może to ma znaczenie), sprawdzałem na innym przewodzie. Cały czas telefony się nie widzą, mimo tego że jestem w stanie je tak ustawić, że jeden ładuje drugi... Następna droga to było wifi. Też droga przez mękę. Na początku się nie widziały, ściągnąłem gumowe etui z samsunga to nagle Huaweii wyłapywał "puste tagi" więc wyłączyłem "NFC", nadal nic się nie działo. Jak się okazuje jeden telefon daje sygnał dźwiękowy a drugi mu odpowiada. U mnie okazało się, że z jakiegoś powodu przez włączony telewizor nie chciały tego zrobić. Po wyłączeniu nowy Samsung zaczął skanować tamten telefon i był gotowy do odebrania danych. Problem jest taki, że przesyłanie po "wifi" robi to w 100% przez neta więc nici z tego (jedyne źródło neta jakie mam to właśnie telefon komórkowy i nie może on jednocześnie być hostem i odbiorcą. Z transmisji z chmury nie chciałbym korzystać ze względu na to, że 18GB zje mi mocno pakiet internetu a po drugie pamiętam jak daaawno temu przechodziłem z P8 na P10 i straszne miałem problemy z tymi danymi.   Macie jakiś pomysł ?    
    • Krzysiak, co mu się podziało, że pokrywę trzeba nową ? 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...