Skocz do zawartości
CS_pAqu

[K] i7 10700K w dobrej cenie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyzej, mile widziany odbiór osobisty, a jak nie da rady, to od zaufanego forumowicza z długim stażem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10700k
1200zl

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• ja na razie dałem wentyla na DDR5 HyperX z hynixami.. radiatorów jeszcze im nie zwaliłem bo ciągle kopię się z myślami czy je rozklejać czy kupić Patrioty 5600 cl36 golasy i po prostu je ubrać bez obawy o utratę gwarancji.. a że Gskille padały na Samsungach, to obawiałem się co będzie z Hynixami. Nie widziałem aby były problemy więc można je oskalpować albo jak mówię, kupić gołe prawdopodobnie lepsze Patrioty.  Druga sprawa to wyginający się socket, tu już mam ramkę żeby w końcu wyeliminować problem z losowym działaniem DDR5 w zależności jak się u mnie poskładało  LGA1700 ssie i nie jednemu udało się tak zapiąć CPU, że nawet jeden z banków nie działał na DDR5 i nie dało się odpalić Duala ( albo QUADa jak kto woli ) Jeden z kanałów nie działał wcale.. Raz trafiłem że działało T1. Inne złożenie i T1 już nie działa.. więc odwlekałem wszystko..  https://www.ceneo.pl/131085616 - chciałbym tylko żeby nieco spadły z ceny, bo moje 6000cl40 HyperX są tańsze nowe niż te patrioty nowe, a głupio trochę dopłacać do golasów niby gorszych, ale domyślam się, że jednak znacznie lepszych selektów Hynixa.
    • W sumie też spoko tylko czekania na przesyłkę trochę jest. Chyba zdecyduje się na Corsaira. Temperaturowo jest jakaś znaczna różnica pomiędzy Corsairem (bez wentyla), a tymi OCZ? 
    • https://pl.aliexpress.com/item/1005001398701699.html - tutaj od chinola najtaniej jak się da. Cokolwiek innego tylko droższe za golasa         Ja mam Corsaira 4x z wentylem   i te OCZ X 2x          Do DDR5 będę montował   Jak chcesz mogę Ci cyknąć jakieś foto jedne przy drugich. Ile gdzie miesjca jest.. itp.
    • Teoria spiskowa. A nie zdarzyło się nigdy, że mając obecne GPU (30x0) gra zaczynała się walić po... aktualizacji sterownika na najnowszy? To też celowy zabieg? Po prostu... to soft. Czasem coś się wali. Masz sterownik  512.95 - zaktualizujesz do 512.96 i... zonk. Trzeba ponownie wrócić do starszego. Zdarza się? KURDE! Gdzie prokuratura! UOKiK! Toż to wał na miarę FBI     Nawiasem. Ponowię pytanie. Można jakiś link do tej głośniej afery?
    • Poczytałem trochę temat i zastanawiam się pomiędzy DDR3 Corsair Dominator, a  DDR2 OCZ Reaper X (tylko w sumie nie wiem, z którym dokładnie radiatorem).
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...